JaBoTa'lı Muhabbetler :)

et ye o zmn canım. topiğini görmüştüm ama kilo vermekle işim olmadığından yazmadım hiç. ben dana gibi oldum hala yeme derdindeyim :KK31:

fındıkta bizde var arkadaşım giresunlu ama fındık tarlaları gölcükte getirir her yıl. dün akşamda tabağa koymuşta eve geç gititğimden yiyememiştim bu akşam yiyeyim. aman o da sivilce yapıyor :KK56::KK56:

ay bende bu aralar canım hep yemek istiyo diyeti bozcam diye korkuyorum canım yaaa. ohhh ye ye afiyet olsun bakalımmm. nedir biz bu bayanları çektiği. kilo, spor, güzellik, bakımm dert ahhh ahhhh varya erkek olmak vardı pek rahatlarrrrr:KK9::KK16:

jabota diyince brezilyeda bi şehir çıkıyo yanlışmı baktım ki açlıktan :KK9:

ama piyo ayıp demişti ozaman şöyle olabilir

hani brezilyada rio de jenerio şenlikleri oluyo ya çıplak kadınlar falan öylemi bağladı acaba konuyu :26: :KK33:

sovr cum bu isim bizim ayıplı kelimelerimizin baş harfleri hatırladın mı??
bornoz falan :KK9::KK9:

ay bende bu aralar canım hep yemek istiyo diyeti bozcam diye korkuyorum canım yaaa. ohhh ye ye afiyet olsun bakalımmm. nedir biz bu bayanları çektiği. kilo, spor, güzellik, bakımm dert ahhh ahhhh varya erkek olmak vardı pek rahatlarrrrr:KK9::KK16:

ben erkek olarak yapamazdım çok sade herşey. sıkıcı bulurum ben onları :KK6::KK6::KK6:

akşamıda ettik çok şükür çıkışa son 15 dk. vallahi pilim bitti. eve gidip ayaklarımı uzatmak istiyorumm :KK31:

İşte geldimm burdayımmm
Eve gidiyorum yoldayımm
Böğğğ iğrenç :KK9:

Yoğğ daa neler :KK9: alışkınım ben istanbul trafiği ya sıkıntıdan patliycan yada cebe sarıcan :KK31:

X