JaBoTa'lı Muhabbetler :)

sonuç belli aslında idrarda pozitif
yanlış çıkma ihtimali yok zaten günümde geçti bugün
fakat kana gitmedim ben, pek acele etmiyorum
dururda bişi olmazsa 8 haziranda doktora gidicem inş. :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

gözün aydın olsun bilim, hayırlı ve uğurlu olsun inşallah:KK16:

ha ha ha :)))) formundasın şekerim, geçtimi karnını ağrısı

sen o ikinciyi çıkar 3 yaşına getir ben sana baaskte takımı çağrımı yöneltecem:KK19:

ben doğrabilirsemde 3 yaşına gelirse 36 olurum ki o yaştan sonra doğurmam ben koğkarım :26::KK54::KK55:

ha ha ha :)))) formundasın şekerim, geçtimi karnını ağrısı

sen o ikinciyi çıkar 3 yaşına getir ben sana baaskte takımı çağrımı yöneltecem:KK19:

konuşmayın öylee kıskanıyorummm. tek gecelik ilişkiden yapiciim dayanamayıp. hoş tek geceliğimde olmadı çok şükürde. eski kocadan rica etsem seve seve yapar :KK5:
e bi yerden başlamak lazım. ama ya halasına çekerse bu sefer. neyse ben hiç yapmayayım en iyisi böğ içim kalktı şimdi:KK30::KK30::KK30:

bişey cik olmaz anam beni 40 ında doğurmuş:KK34:
belli malzemeden çalmışlar bi kaç çivi eksik kalmış :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
konuşmayın öylee kıskanıyorummm. tek gecelik ilişkiden yapiciim dayanamayıp. hoş tek geceliğimde olmadı çok şükürde. eski kocadan rica etsem seve seve yapar :KK5:
e bi yerden başlamak lazım. ama ya halasına çekerse bu sefer. neyse ben hiç yapmayayım en iyisi böğ içim kalktı şimdi:KK30::KK30::KK30:

hala dime hala dimeeeeeeeee :KK52::KK52::KK52:

:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:biz susalım
çalıştığın kurumla mı ilgili:KK53:

yo be , siyasetin kendi ayrıştırcı özelliği dolayısıyla:KK34:

evet sanırsam öyleyim
idrarda çıktı günümde dündü ve geçti bakalım 9 ay boyunca becerebilirsem taşımayı
semeri vurdum karnıma :KK1:

Bu harika bir haber. Allah en hayırlısını nasip etsin canım inşallah. Sağlıkla dünyaya getir. Çok özeniyorum böyle haberler duyunca.

X