izmirli ikiz anneleri nerede doğum yaptınız

ayse48

Guru
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2008
197
4
45
15 haftalık ıkızlere hamıleyım tup bebek yontemıyle tek korkum erken dogum ve kuvez tedavı oldugum merkezde dogum yapmayı ıstıyorum ama onların sadece tasıma kuvözlerı var sızler kuvezı olan yerlerdemı yaptınız dogumu yada bu erken dogum olayı hangı haftalarda bellı oluyor kafam ıyıce karıstı yardımcı olursanız sevınırım suana kadar hersey gayet normal gıdıyor

ızmirde yaşayıp riskli ve çoğul gebelik yaşayan arkadaşlar lütfen benim yaptığım hatayı yaparak özel hastane tercih etmesinler. üniversite hastanesi ve devlet kuruluşlarını tercih etmeleri en doğrusu çünkü o kadar büyük bir riske giriliyorki özel hastanelerde ventiküler cihazlı kuvöz bulunamıyor bir bebeğimi ölü doğum yaptım diğer bebeğimdede oksijensiz kalmasından ötürü nörolojik sorunlar yaşıyoruz. Hamilelik ne kadar rahat geçerse geçsin son güne kadar sürekli tetikte olun lütfen ben drma ve kendime güvenmekle hata yaptım.

bende izmirli ikiz annelerindenim benim drum erol tavmergen şifada görev yapıyo ama egede doğum yaptırıcak bana gittim gördüm süper bir yer en azından tam teşkilatlı ve drum çok iyi şifada yapalım diyebilirdi neyse benim bir kızım bide oğlum olacak kısmetse son 15güne girdim çok rahat bir gebelik geçirdim ne bulantı ne baş dönmesi ne halsizlik sadece bu son iki haftada uykusuzuk var e doğal olarak içimde resmen kazı çalışmaları yapıyolar:)))allahım sizede bu haftaları göstersin bu arada bizim herşeyimiz hazır allahım ikiz çocuk büyüteceklere yardım etsin masraf baya oluyo bide en iyisi olsun diyosan ama çok güsel bişi çok öptüm sizi....

bebısko sana ozelden ms attım...ebrizmm sen izmirde hangı hastanede doğum yaptın

ben acil doğuma girdiğim için cumartesi günü akşam üzeri sancım oldu ve acil doğuma girdim istem dışı çınarlıda doğum yapmak zorunda kaldım.

bende tüp bebebkle ikiz hamile kaldım kızlarım şimdi 6 aylık ben ege üniversitesinde yaptım benim gebeliğim riskli idi 12 haftadan itibaren orada kontrollerim oldu 31.haftada kontrole gittiğimde 3 cm açılma olduğu için drum hemen yatırdı 21 gün boyunca doğumhanede yattımve 34. haftada kızlarım doğdu tam teşekküllü bir hastane birde ben dr .umdan çok memnundum fuat akercan benim bir kızım doğumanında su yuttuğu için 15 gün küvezde kaldı ben kesinlikle tam teşekküllü hastane derim çünkü ikiz gebelerde erken doğum düşük kilolu bebek sorunları çok oluyor o yüzden tercihiniz büyük hastaneler olsun

ayışığımın dedikleri çok doğru kesinlikle üniversite hastanelerini tercih edin lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…