✿✿✿İzmir'in Tüm Güzel Hatunlarını ve Tüm Güzel Gelinlerini; Sohbete , Buluşmaya Davet Ediyorum✿✿✿

Koşarımmm neden koşmayımm :KK70::KK70::KK70: iyilerin dostu kötülerin düşmanı balböcek var bugüne bugüm :KK45::KK45::KK45:

Heyyt be yalnız değilim :KK70:

kimLerrr varr burdaa

Ben burdayım meselaaa sen nerelerdesin?

Senin topiğini yerim ben ne güzel bir topicmiş bu böyle baya rağbet görmüş daha önceden niye çağırmadın :KK4: B balbocegi35
Selam kızlar:cool:

Selam İzmirli hoşgeldin :KK31:

benim ki benden erken kalkıyor ama benim uyku kaçıyor o uyanınca :KK57: ben hiç korkmam ama korkuyorum karanlıkta diyorum :KK53::KK53:

Benimkinin kendi işyeri geç gidiyo gece geç geliyo o geldiğinde ben uykusuzluktan ölüyo oluyorum. Doğru düzgün görüşemiyoruz bile. Çok iyi yapıyosun korkmadığını belli etme :cool:

Benimkinin kendi işyeri geç gidiyo gece geç geliyo o geldiğinde ben uykusuzluktan ölüyo oluyorum. Doğru düzgün görüşemiyoruz bile. Çok iyi yapıyosun korkmadığını belli etme :cool:
hmm geç gelmesi kötü ya..Neyse mutlu , rahat olunda problem değil özlesin sizi..bizimde tatiller uymuyor..bende rahatım ayrılmak istemiyorum güzel bi iş olmadıkca böyle idare ediyorz şuan..Ama zor..

X