✿✿✿İzmir'in Tüm Güzel Hatunlarını ve Tüm Güzel Gelinlerini; Sohbete , Buluşmaya Davet Ediyorum✿✿✿

yaa çok değilde..ne bileyim sanki gece kanamışta , selpakla sildim kanamaya basladı..ama cok kanamadı nezle falanda değilim ki neden oldu anlamadm simdide başım agrıyor hafif :KK43:

O kadardan bişey olmaz hamile olmayasın :KK53: hamilelikte oluyo çünkü bazen...

merhaba izmirli hanımlar bende bir izmirliyim ve memleketimi çok seviyorum :)

hoşgeldinnnn sen de mi hamilesin cinsiyetini öğrendin mi ilk bebeğin mi? :KK19:

Hoşgeldin hamiş üye :KK54:
Tanıyalım seni ecük bahseder misin kendinden?
tabi canım ben 31 yaşındayım şu anda narlıdere mevkinde oturuyor olsam da bornova ya taşınacağım tekstil firmasında modelist olarak çalışıyorum ve de hamişim :anneadayı: doğuracağım günü bekliyorum :KK9::KK9:

hoşgeldinnnn sen de mi hamilesin cinsiyetini öğrendin mi ilk bebeğin mi? :KK19:[/QUOTE]
hoşbulduk canım ewet bende hamişim ve ilk bebeğim olacak allah nasip ederse cinsiyetini de perşembeye inşallah :KK37:sende hamilesin allah sağsalim kucağına alamayı nasip etsin

gunebakan33 tatlım ya nasıl ya hamilelikle ilgisi var mı ? bugün regli günüm ama olmadım belirtide pek yokk :110: saçma sapan bi sivilce çıktı bide :KK53:

reglinle de ilgili olabilir hamilelikte de kan basıncı arttığı için bazı insanlar sık sık burun kanaması yaşar :KK53: sen bi takip et bakalım

İzmirliler...iyi akşamlar neler yapıyorsunuz bakayım..:KK15:

günaydın iyiyiz canım sen napıyosun?

X