✿✿✿İzmir'in Tüm Güzel Hatunlarını ve Tüm Güzel Gelinlerini; Sohbete , Buluşmaya Davet Ediyorum✿✿✿

Hikayem biraz uzun hem sevgili hem okul..
Sevgilim izmirde oturuyordu uzaktan 1 yıl ilişkimizi yürüttük ama bu biraz zor oldu bende fedakarlık yaptım ve sınavlara girdim ziraat kazandım geldim şimdi işte 4.yılımıza giriyoruz.Birlikte çalışıyoruz şu anda.Okula da devam ediyorum.
1 hafta öncede nişanım oldu tazecik..Yani eş için burdayım artk :KK70:
Biraz karısık oldu sanırım :KK48:
ayyy ayyy maşallah :nazar: Allah daim etsin bi ömür mutluluklar canımmm

Hikayem biraz uzun hem sevgili hem okul..
Sevgilim izmirde oturuyordu uzaktan 1 yıl ilişkimizi yürüttük ama bu biraz zor oldu bende fedakarlık yaptım ve sınavlara girdim ziraat kazandım geldim şimdi işte 4.yılımıza giriyoruz.Birlikte çalışıyoruz şu anda.Okula da devam ediyorum.
1 hafta öncede nişanım oldu tazecik..Yani eş için burdayım artk :KK70:
Biraz karısık oldu sanırım :KK48:

Allah mutlu mesut etsin sonuna kadar canım :KK68: Evlendikten sonra da İzmirdesiniz yani dimi? Salmayız seni bi yere :)

ayyy bugünde zaman bi güzel geçtii sizede öyle geldi mii kızçeler :KK54:

Sırtım çok ağrıyor bugün benimmm o yüzden zaman geçmek bilmiyor :KK51:

Sağol canım bu ağrı yerleşti gitmiyor. Sizin de oluyor mu tam kürek kemiğimin orda bütün gün bilgisayar başında olmaktan herhalde. Bi gidip adam gibi röntgen mr çektiremedim.
Allah sifa versin yaa..henüzz yaşamadım öyle bisey ama ben çok hareket ediyorum aşağı yukarı ondan yaşamadım belkide..ihmal etme ama bel insanın herseyi:KK16:

X