İzmir'deki Falcılar

kızlar şirinyerdekını tavsıye ederım dun bır arkadas daha gıtmış şoklarda be de çokkk falcı gezdım bu benı şok ettı iskanbıle baktırın kahveyıde bılıyor ama iskanbıl daha net kadın süper yaaa

Denemek icin telefon ve adres lazim:))Eger ozelden mesaj atabiliyorsaniz telefon numarasini,atamiyorsaniz bir sekilde bir adres ipucu falan olsa belki bulunabilir.Yoksa Nato'nun orada her kapiyi calmak gerekir:))))):KK9:

yazmıştım canm kimin gidip memnun kaldığını.bende face gruptan gördüm googledan aratırken ama o yıldızname fiyatı yazıyo.yıldızname zaten hep o fiyatlarda 40-70 arasında bakıyolar.hiç 10-20 tlye yıldızname bakan birini görmedim:) ama normal fal falan ne kadara bakıyo hiç bilmiyorum.aslnda konuşup bilgi almak lazm

ben telefonda konuştum bana 20 ye yıldızname su falı 50 dedi güzleimm

bence 20 ytlye yıldızname çok iyiii.daha önce yıldızname baktıran varmı kızlar?yıldıznamede soru falan soruluyomu yoksa genelmi bakıyo?bu cuma falan giderim heralde şu yeşilyurttaki falcıya:)

kızlar şirinyerdekını tavsıye ederım dun bır arkadas daha gıtmış şoklarda be de çokkk falcı gezdım bu benı şok ettı iskanbıle baktırın kahveyıde bılıyor ama iskanbıl daha net kadın süper yaaa

bende aradım bugün yarın gidicem bakalım kadın biraz donuk konuştu ama anlayamadım ne kadara bakıyomuş haberiniz varmı

birde cuma günü gülistana gittim gerçekten çok iyiydi değişik bir bakımı var ama herşeyi bildi tek tek

bugün sevdanın ordan geçiodum bi şansımı deniyim dedim çok sıra yoksa baktırırım diye düşünmüştüm ama ne mümkün 29 kişi varmış sıradaaa :)
hanımeli cafeye gittim ondan sonra canan vardı ayrılmış şimdi gülçin diye bi kadın baktı ben çok iyi falcıyımdır diye başladı fala ama ben bile ondan güzel bakıyorum sinir oldumya

şirinyerdekinin telefonunu banada yollarmısınız ?

canım bana da özelden yazarmısın şirinyerdeki bayanın telefonunu??:2:

Son düzenleme:
Kızlar ben yine dayanamayıp Boncuklu Bayram'a gittim, Alsancak İtalyananaokulun karşısındaki Efsun cafede..
Akşamüstüydü ve çok sakindi.. başı kalabalık olmadığı için rahat baktı..
yani inanılmazdı.. kelime kelime beni ve ilişkimi ve sevgilimi anlattı.. hatta benim sevgilim hakkında söylediklerimi
aynı kelimelerle söyledi :))
anne boleyn ile beraber gitmiştik.. şok olduk...

kesinlikle tavsiye ediyorum.. ama kalabalıkken değil..
akşamüstü yada sabah sakin halinde yakalamaya çalışın..

salı günü şirnyerdeki falcıya gidecektim ama olmadı bugün gidicek aradım şimdi iskanbile 30 kahve ye 15 tl bakıyomuş çok geldi ama bi şansımı deniycem gidenler memnn kalmış inşallah bende kalırım

kullanıcı ismi değişmez canım

bu arada, izmirde pasaklı birsene gitmiştim ben. bayağı uzun uzun anlatmıştı. hepsini kağıda yazmıştım. bitince kadın bana sarılıp uzun uzun öpmüştü. dışarda bekleyenler çok şaşırmıştı bizi niye hiç öpmedin diyince gelin sizi de öpyim madem demişti. kadın bana çok dualar ederek gönderdi. her şey çok güzel olucak falan demişti. hayatımla ilgili her şeyi bildi. gelecekle ilgili söyledikleri ise henüz gerçekleşmedi.

Son düzenleme:
arkadaşlar bişi sorucam boncuklu bayramın tipi nasıl?
gay uzun saçlı at kuyruğu yapıyo saçını nezaman görsem fiestanın sokağında o hizzada bi cafede bakıyo.
o dimi bocuklu bayram?

arkadaşlar bişi sorucam boncuklu bayramın tipi nasıl?
gay uzun saçlı at kuyruğu yapıyo saçını nezaman görsem fiestanın sokağında o hizzada bi cafede bakıyo.
o dimi bocuklu bayram?

canım o değil sanırım benim gittiğim boncuklu bayram arap a yakın esmer kısa saçlı bi tip gay e falan benzemiyor..efsun kafedemi neydi yanlış hatırlamıyorsam..

şirinyerdekine bende gidecektim gidemedim dediğiniz gibi fiyatta pahalı birde kadın ısrarla iskambilim iyidir diyor şimdi o iskambile iyi derken kahve falıda baktırılmaz ay başında artıkın :) bu arada geçen gün öylesine du fiestaya gittik arkadaşımla cenk e baktıracaktık onu duymuştum ama izinliymiş o gün.o bize burcu diye birini tavsiye etti güzelde bakıyor fena değil tabi ama kız o kadar sevimli ve sıcakkanlı ki çok sevdim nedense.arkadaş olasım geldi :) kanım kaynadı vallaha.ona da gidilebilir gibi geldi bana :)

SLM KIZLAR
ben gittim şirinyerdekine evet iskanbilde gerçekten herşey çıkıyor genelde bildi tabi önemli olan vade verdiği olayların olması ben o zaman iyi diyebiliyorum.çünkü ben kime gittiysem hemen hemen herkes bildi babakım gelecekle ilgili şeyler çıkacakmı en az verdiği 2 vade ama kesin demiyo 2 gün 2 hafta 2 ay... bilemiyosun ki olurmu omaz mı neyse bide bana büyü var dedi büyüyü bozdurman gerek diye çok ısrar etti bir oca tavsiye etti bilmiyorum biraz kafam karıştı falı bırakıp bana önerdiği kadını aradı bilmiyorum valla ne yapacağımı şaşırdım genelde para tuzağı oluyor ya bu durumlar içinizde büyü bozduran var mı bide dediki önce yıldızına bakıo dedi anne adını falan aldı telefonda anlatıyormuş yıldınameyi bide fatoş 30 lira o kadın için yıldız bakma parası istedi ne yapmalıyım sizce,asloında büyülük bir durum olabilir benim ailemde şüpheleniyorum ama böyle şeyler beni ürkütütor varmı hiç büyü bozduruan

Arkadaşlar du fiesta daki Ömeri kesinlikle tavsiye ediyorum.beni şok etti.yakın bir vade içinde olacakları bildi.şubata bir tarih verdi.ama insna analizleri ve tahminleri inanılmaz doğru ben başka birini sormak için gittiğim de bana hayatımda olan diğer insana kadar anlattı beni şok etti.ben kesin gidin derim.Bu şirinyerdeki hanımı bilmiyorum.ama ben bu büyü bozma muhabbetlerinden çok büyük bi kazık yemiş bi insan olaark konuşayım.hepsi arkadaşlar büyü var der.hepsi sizin içinize kurt düşürür.esas bu işi ilmiyle yapan insanlar para olaylarına girmeden sadece ağırlığını alarak bu işi yapar.onada fiyat biçilmez kalbinizden ne gelirse onu verirsiniz.ondan ben dikkat edin derim.

X