İzmir'deki Falcılar

ashle teşekkürler ama yeşil yurttaki kadın snaırım 50 ye bakıyor ya çok pahllı bu kadına kim gidip memnun kalmışş?

ashle evet cnm yaa yaa ozaman 40.000 li bişidi eski parayla.duyan olursa hbr verin kızlar şu özden kaptaları nekadar olursa olsun gitmek istiyorum ona ben.

50 mii çokmu ii bakıyo bu kadın söyledikleri çıkıyomuymuş?

özden kaptanlar gerçekten çok iyi bi astrolog kesinlikle falcı değil tv de hep çıkıyodu zaten şimdi 250 ye bakıyo diye biliyorum isterseniz derste vriyo onun fiyatı daha fazla ama kesinlikle hayatının dönüm noktalarını söylüyo şu yılda şu olucak diye teyzemin arkadaşı teyzeme bakmıştı 2-3 yıl evvel ve söyledikleri gerçektende oldu ama fal değil kesinlikle falcı değil yani

ashle Yeşiyurt Fal Bilim merkezinin telefonunu mesaj atarmısın Teşekkürler

nev57,sende şirinyerdekinin bilgilerini yazarmısın sagol

ashle teşekkürler ama yeşil yurttaki kadın snaırım 50 ye bakıyor ya çok pahllı bu kadına kim gidip memnun kalmışş?
yazmıştım canm kimin gidip memnun kaldığını.bende face gruptan gördüm googledan aratırken ama o yıldızname fiyatı yazıyo.yıldızname zaten hep o fiyatlarda 40-70 arasında bakıyolar.hiç 10-20 tlye yıldızname bakan birini görmedim:) ama normal fal falan ne kadara bakıyo hiç bilmiyorum.aslnda konuşup bilgi almak lazm

ashle evet cnm yaa yaa ozaman 40.000 li bişidi eski parayla.duyan olursa hbr verin kızlar şu özden kaptaları nekadar olursa olsun gitmek istiyorum ona ben.

50 mii çokmu ii bakıyo bu kadın söyledikleri çıkıyomuymuş?

yıldızname 50 yazıyo.yıldızname bakıyosa adece valla bende gidemem.o parayla kaç kişiyi denerim ben :KK61: ama falın fiyatını bilmiyoruz.yıldızname fiyatı için zaten normal 50.

yazmıştım canm kimin gidip memnun kaldığını.bende face gruptan gördüm googledan aratırken ama o yıldızname fiyatı yazıyo.yıldızname zaten hep o fiyatlarda 40-70 arasında bakıyolar.hiç 10-20 tlye yıldızname bakan birini görmedim:) ama normal fal falan ne kadara bakıyo hiç bilmiyorum.aslnda konuşup bilgi almak lazm

ashle ben bugün telde konuştum bayanın adı güneşş 20 ytl ye bakıo muş yıldıznameyi su falı 50 miş yıldızname hayatınızın 60 yaşına kadar olan kısmını kapsar dedi su falıysa 50 imiş o geleck 5 senetyi daha ayrıntılı gösterir dedi

yıldıznameyle su falına ayrı bakıyo ozaman dimi? ayrı ayrı 50 ikisi yani.
söylediklerinin çıkıcağını bilsem düşünmeden giderimde bişeylere umutlanıp olmayınca üzülüyo insan yoruldum artık vallaha

ashle ben bugün telde konuştum bayanın adı güneşş 20 ytl ye bakıo muş yıldıznameyi su falı 50 miş yıldızname hayatınızın 60 yaşına kadar olan kısmını kapsar dedi su falıysa 50 imiş o geleck 5 senetyi daha ayrıntılı gösterir dedi

20 ytl olan yıldızname demi canm.su falı 50 tl... 60 yaşıma kadarda bakmasın ya süprizi kaçar:KK70: bide bana hiç evlenmicen falan derse hayattan soğurum bak :KK52: :KK70::KK70:

Son düzenleme:
kızlar bi arkadaştan öğrendim yeşilyurtta fal bilim merkezi varmış arkadaşım kuzeniyle gitmiş kuzeni baktırmış yıldızname falan herşeyi bilmiş işleri rast gitmiyomuş kızın.demiş evinde odanda kahverengi küçük bi ayı var.onun içini sök ve yak o ayıyı demiş.kız eve gitmiş ayının içini skmüş muska çıkmş bide sarı bi yap sürülmüş galiba domuz yağıymış.yani bukadarınıda bilebiliyosa ben gidicem:) buarada kadını aradım yarın gidicektim.ama kadın şehir dışındaymış 10 gün sonra gelicem dedi:KK43: off 10 gün geçsinde hemen gidicem sizide bilgilendiririm:)

cnm bana da telefonunu atar mısın özel mesajla :KK76:

ay çok merak ettim şu yeşilyurttakini
ben sevdan kafeye gittim bilemedi :63:
2 kez gittim.birincide bildi biraz.
2.de gittim hoşlandıım çocukla çıkıcaımı hatta evleneciemi söyledi.
ama şu an çocuk başkasıyla çıkıyo yani üstelik knşmuyoruz:63:

bugün cookiedeki meleğe tarot baktırdım.
kişiliğimi karekterimi bazı yaşadıklarımı aynen söyledi gelecekle ilgili en yakın verdiği tarih üç ay sonrası çıkarsa hbr vericem size.
orda toplu bi bayanı kahve falı için bekleyenler vardı adını sormayı unuttum kadının yaa bidaha gittiğimde onada kahve baktırcam.

selam arkadaşlar şu yeşilyurttaki falcının nosunu banada yollarmısınız ?yeni üye oldum bu işler nasıl yürüyor bilmiyorum.yardımcı olursanız çok sevinirim...

kızlar hepinize yollayamıyorum özel msj...bende googledan buldum.size adınıda veriyorum google'a ''efsane fal bilim merkezi yeşilyurt '' yazın facete bunların grubu var ilk sayfada çıkıyo aratınca.orda bütün bilgiler telefon no.ları falan var.

kızlar şirinyerdekını tavsıye ederım dun bır arkadas daha gıtmış şoklarda be de çokkk falcı gezdım bu benı şok ettı iskanbıle baktırın kahveyıde bılıyor ama iskanbıl daha net kadın süper yaaa

X