İzmir'deki Falcılar

arkadaşlar bişi sorucam boncuklu bayramın tipi nasıl?
gay uzun saçlı at kuyruğu yapıyo saçını nezaman görsem fiestanın sokağında o hizzada bi cafede bakıyo.
o dimi bocuklu bayram?

Ben boncuklu bayramada gittim.arakadaşıma baktı ben dinledim falı tamamen fasa fiso bir fal uydur uydur söyle

bugün sevdaya gittim nezamandır aklımdaydı ama sanki eskiden daha iyi bakıyodu.

sanem cnm inandırıcı geldimi sana geçmişi biliyo demişsin o elektiriği aldınmı?
başka büyü var diyen olmuşmuydu?
bi kıyaslama yapsan şimdiye kadar gittiklerinden iyimi kötümü?

bugün sevdaya gittim nezamandır aklımdaydı ama sanki eskiden daha iyi bakıyodu.

sanem cnm inandırıcı geldimi sana geçmişi biliyo demişsin o elektiriği aldınmı?
başka büyü var diyen olmuşmuydu?
bi kıyaslama yapsan şimdiye kadar gittiklerinden iyimi kötümü?

valla fal ve tarota baktırdıklarım daha inandırıydı benim pek hoşuma gitmedi açıkcası bide kadın daha falın başında büyü var sana hoca bulalım falan dedi bu yüzden inanasım gelmedi doğrusu büyü var diyen olmuştu gülistanda demişti o en güzel bakandı bugüne kadar bide tarota bakan ali demişti büyü var diye bende büyü olduğu kesinde nasıl bozdurucam kime güvenicem bilmiyorum para tuzağına düşmek istemiyorum

doğru diyosun cnm kime güvenicez biz yaaa.
yani falın başında pat diye böyle bişi söyleyip sonra hmn telefona sarıldıysa haklısın ozaman var bi iş gibi.

arkadaşlar ben de aylar evvel cookie'ye gitmiştim öylesine. kim iyidir bilmediğim için kim müsaitse ona baktırayım demiştim. hatta şu an kahve mi tarot mu ne baktırdım onu bile hatırlamıyorum. o kadar ciddiye almamıştım ki. acayip de mutsuzdum. kadının hayatta olmıycak gözüyle baktığım söylediği bişey çıktı. yahu kadın anlatırken nası da burun kıvırmıştım. adı ne olabilir arkadaşlar. hayal meyal hatırlıyorum biraz tombiş orta yaşlı biriydi. eylül ayında gitmiştim. kim olabilir kızlar yaaa??? :KK59:

bende geçen gün cookiede fal baktırmıştım emeldi sanıyorum adı baya bi kahve falı için bekleyenler vardı tombiş bi kadındı ama onun gibi olan bi bayan daha var orda onada geçen sene baktırmıştım dediği hiçbişi çıkmadı tam hatırlamıyorum yüzünde izler vardı sanki.hangisi acaba sana bakan?

SLM KIZLAR
ben gittim şirinyerdekine evet iskanbilde gerçekten herşey çıkıyor genelde bildi tabi önemli olan vade verdiği olayların olması ben o zaman iyi diyebiliyorum.çünkü ben kime gittiysem hemen hemen herkes bildi babakım gelecekle ilgili şeyler çıkacakmı en az verdiği 2 vade ama kesin demiyo 2 gün 2 hafta 2 ay... bilemiyosun ki olurmu omaz mı neyse bide bana büyü var dedi büyüyü bozdurman gerek diye çok ısrar etti bir oca tavsiye etti bilmiyorum biraz kafam karıştı falı bırakıp bana önerdiği kadını aradı bilmiyorum valla ne yapacağımı şaşırdım genelde para tuzağı oluyor ya bu durumlar içinizde büyü bozduran var mı bide dediki önce yıldızına bakıo dedi anne adını falan aldı telefonda anlatıyormuş yıldınameyi bide fatoş 30 lira o kadın için yıldız bakma parası istedi ne yapmalıyım sizce,asloında büyülük bir durum olabilir benim ailemde şüpheleniyorum ama böyle şeyler beni ürkütütor varmı hiç büyü bozduruan

eger bir falcı hoca tavsiye ediyorsa hoca ve falcı ortaktır.illa bende büyü var diyorsan ve inanıyorsan ben sana daha uygun birini tavsiye ederim ve kesi sonuç elde edersin.

yazmıştım canm kimin gidip memnun kaldığını.bende face gruptan gördüm googledan aratırken ama o yıldızname fiyatı yazıyo.yıldızname zaten hep o fiyatlarda 40-70 arasında bakıyolar.hiç 10-20 tlye yıldızname bakan birini görmedim:) ama normal fal falan ne kadara bakıyo hiç bilmiyorum.aslnda konuşup bilgi almak lazm

gittin mi cnm yeşilyurttaki falcıyı nasıl buldun??:KK5:

bende geçen gün cookiede fal baktırmıştım emeldi sanıyorum adı baya bi kahve falı için bekleyenler vardı tombiş bi kadındı ama onun gibi olan bi bayan daha var orda onada geçen sene baktırmıştım dediği hiçbişi çıkmadı tam hatırlamıyorum yüzünde izler vardı sanki.hangisi acaba sana bakan?

yüzünde izler var gibi dediğin çok esmer bi kadındı ve iskambil kağıtlarını iddialı iddialı ata ata mı bakıyordu. oysa eğer ona baktırdım ama dedikleri maalesef çıkmadı :)
bunun hiç öyle belirdin bi özelliği yoktu valla. sadece hatırladığım diğerine daha çok kuyruk vardı o yüzden ben buna baktırmıştım. sanırım oranın favori falcısı değil :KK1:

kızlar gulistana gıttım bende bıraz korktum o kadından ama herseyı bıldı resmen hıkayemı okudu gelecekle ılgılı ıse cok genel seyler soyledı bakalım tekrar gıdebılırım ama su forumda yazan vatıkan falı ve yesılyurttakı harıc herkesı gezdım gulıstanı tek gecerım...ama gelecekle ılgılı seyler genelde cıkmıo allahtan baska kımse bılemez bızımkısı muhabbet =))

kızlar mrb şu şirinyerdeki sevda dediğiniz kadının çalıştığı cafenin ismini yazarmısınız bende gitmek istiyorum

yüzünde izler var gibi dediğin çok esmer bi kadındı ve iskambil kağıtlarını iddialı iddialı ata ata mı bakıyordu. oysa eğer ona baktırdım ama dedikleri maalesef çıkmadı :)
bunun hiç öyle belirdin bi özelliği yoktu valla. sadece hatırladığım diğerine daha çok kuyruk vardı o yüzden ben buna baktırmıştım. sanırım oranın favori falcısı değil :KK1:

iskambil değilde tarot baktı gibi hatırlıyorum.eğer oysa banada dedikleri çıkmadı.yüzünde izler var kilolu bi bayandı.
ama geçen hafta orda merale tarot baktırmıştım dediği bişey oldu.

yeni bir falcı buldum kızlar karşıyaka bostanlıda evınde bakıyor dun bır arkadasla gittik çok şeyi bildi gelecek kısa vade verdı bakalım çıkacakmı öyle herkeze bakmıyor

bostanlı iskeleye yakın adı sevgi randevusuz gıdılmıyormuş herkezı evıne alıp bakmazmış isteyene özleden tlf verırım 15 tl bakıyormuş

X