İzmir'deki Falcılar

selam Ali'den bende memnun kalmıştım gittiğimde ama dedikleri pek çıktı diyemem.ama bende sevmiştim tekrar gidebilirim bile yani :)

canm genelde geçmişi içinde bulunduğumuz durumu biliyorlar ama geleceği bilen birini daha bulamadım:KK43:((( senin gittiğin falcılardan gelecek hakkında söyledikleri çıkan oldumu?

kızlar halen ısrarlıyım.mutlaka deneyim ayten çok güzel bakıyor.kızlarağasında ömer ağa cafede.pişman olmazsınız.yalnız erken gitmek lazım çok sıra bekleniyor.genelde herkes randevu alıyor

************valla ben izmirrdeyim yaşınız kadar falcıya gittim bana uyarsın merakın varsa ama benim esas falcım var iskambile bakıyor ama onun yanına giderken abdest alman lazım herşeyi geleceği biliyor ben bildi ve onu dinlemediğim için çokkkkk pişmanım.Neyse gitmek istersen mail adresime mesaj at gidelim beraber :)

bana mesaj atarmısın acıl yazzkurt@gmail.com 2 gune gıtmek ısterım

hah kızlar ya sonunda yazabileceğim bir yer buldum. ksk çarşı da akbank sokağında ravazza cafe... 3 sene önce gitmiştim çok şey bilmişti de korkumdan gidemedim.. bu ara çok ihtiyacım vardı bu tarz bir şeye... sevgilimin adını işini benim sınavımı annemle kavgamı annemin dolduruşa geldiğini hatta kırgınlığımın nedenine kadar söyledi ya çok güzel şeyler de söyledi umarım çıkar dedikleri :nazar: hayır biraz da sert bir bayan çekinio insan ama o kadar ayrıntılara kadar bilip de bir de çok güzel şeyler söyleyince sarılasım geldi walla :KK1: kadın anlatıyor ben evet evet deyip sırıtıyorum karşısında :KK9: kesin deli sandı kadın beni

merhaba yazılarınızı uzunca bir süredir takip ediyorum ..benimde izmirde gitmediğim falcı kalmadı ..pasaklı birsenden tutunda samyeli serpile varana kadar ..ve inanırmısınız hepside aynı şeyi söylüyorlardı ...fakat hala gerçekleşmedi ...dedikleri gerçekleşen bir falcı biliyorsanız lütfen yazarmısınız ...birde vatikan falından bahsediliyor yeri yada telefonunu yazabilirseniz çok sevinirim...

canm genelde geçmişi içinde bulunduğumuz durumu biliyorlar ama geleceği bilen birini daha bulamadım:KK43:((( senin gittiğin falcılardan gelecek hakkında söyledikleri çıkan oldumu?

gelecek hakkında atıp tutuyorlar ama tutturan olmadı daha :))

sevgili missdance forumdaki tüm yazılarınızı yaklaşık 2 aydır takip ediyorum ..sizden aldığım isimlerden en az 10 tanesine gittim ..herkez aynı şeyi söyledi ..fakat halen dururum netleşmedi ...sizden istediğim bana en çok içinize sinen kişinin adını ve telini verirseniz çok sevinirim ..sevgiler ..

sevgili missdance forumdaki tüm yazılarınızı yaklaşık 2 aydır takip ediyorum ..sizden aldığım isimlerden en az 10 tanesine gittim ..herkez aynı şeyi söyledi ..fakat halen dururum netleşmedi ...sizden istediğim bana en çok içinize sinen kişinin adını ve telini verirseniz çok sevinirim ..sevgiler ..

ne ilginç ki benim de gittiğim tüm falcılar aynı şeyleri söylediler ama dedikleri çıkmadı.bende anlamıyorum nasıl böyle oluyor diye.ben sana ilk baktırdıgım fal olan vatikan falının numarasını yolluyorum şimdi özelden bir de onnu dene ilk baktıgında verdiği tarihte söylediği şey gerçekleşmişti.sonraki dedikleri de oldu gerçi olma bu iş diyen tek kişi oydu ve gerçekten de olmadı ama daha önce de dediğim gibi kimimiz memnun kalıyoruz kimimiz hiç beğenmiyoruz ben yinede veriyorum numarayı aklında kalmasın birde onu dene bakalım.umarım çok memnun kalırsın.

Vatikan'ı tavsiye ederim.. En azından uzun uzun bakıyor ve sallamıyor.. ve sonuçta geleceği sadece Tanrı bilir.. %100 falcının bilmesini beklememek lazım.

ben fala pek inanmam kızlar da benim arkadaşlardan hep duyuyorum alsancakta fiesta da cenk var onun her dediği çıkıyormuş

Ben Sevda'ya giderim ve memnunum.Tabi onun yorgun olmamasi kosuluyla.Yuzdeye vurursam % 80 cikti.Arkadaslarima aileme baktirdim.Hepsi memnun kaldilar.Ozellikle saglik hakkinda dedikleri cikti.
Gulistan da fena degildi.
Mujgan cafe deki Ali karakter tahlillerini iyi yapti ama pek cok seyi tutturamadi.Soru cevap seklinde gelisti bakim.
Fisilti cafedeki Canan hic tutturamadi:)

Son düzenleme:
ben de meleki tavsiye etmem acaip sıradan falından yaklaşık yarım saat sonra hayatımda inanılmaz bir aksiyon oldu hiçbirini söylemedi benim istanbuldaki falcım 1 ay öncesinde hepsini tek tek saymıstı melekin söyledikleri herkese tutabilir cinsten
Merhaba...Ben 1-2 hafta icinde Istanbul da olacagim.Yeniyim ve ozel mesaj atamam sanirim.Bu falcinizin adini ve nerede bulabilecegimi yazarsaniz sevinirim.

bende gittim bu hülyam cafeye ordakı hülya hanım bakıyo ve kadın mukemmel bi şekilde herşeyını anlatıyo sok oldum halen şoktayımm herkeze tavsıye edrım muhakkak giddinn

ben fala pek inanmam kızlar da benim arkadaşlardan hep duyuyorum alsancakta fiesta da cenk var onun her dediği çıkıyormuş

geçenlerde arkadaşımla beraber baktırmıştık cenk e pek bilemiyomuş gibi gelmişti önemsemedik. arkadaşıma söylediği şey aynen söylediği gibi söylediği tarihte oldu. tesadüfmüydü bilmiyormum ama çok şaşırdık.

bende karşıyakada hülyam cafe hülya hanıma fal baktrdım ınanılcak gıbı degıl kadın randevsuz bakmıyo ama 2 gun bekledım randevu ıcın muhakkak herkez denesın gercekten kadın resmen herseyımı bıldı nısanlımın oldugune kadar ısmıne kadar ya ıstersenız arayın XXXXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ben dedgım gıbı karsıyakada hülyam cafeye gıttım kadın ınanaılmaz muhakak sıtedekı arkadaslarda gıtsınnn tavsıye edrım herkeze gıt ve gor verdıgın paraya dedyıyo randevusuz almıyo ıstersen ara XXXXXXXXXXXXXXX

karsıyakada hülyam cafeye git muhakak su falı baktır on numara fal bakıyokadın gıt derım ara ama canım XXXXXXXXXXXXXXXXXX

canım muhakkak hülyam cafeye git adlıyenın arkasında kadın sadece randevuyla calısıyo ben gıttım su falı baktrdın harıka bakıyo tavsıye edrım ısım verıyo herseyını soyluyo soru sorabılıyon ıstersen ara XXXXXXXXXXXXXXXX

X