İzmir'deki Falcılar

kızlarrrr yenifalcılar gelmiş hayırlı olsunn :))
ben ankaraya geldim bi süreliğine..burdan takip ediorum hepinizi geldiğimde yeni keşfettiklerinizi hemen denicem.

ankaradaki falcıları keşfet canım yazarsın buraya,bende gidicem bayramdan sonra ankaraya denerim :)))

evet exebru'nun falcısının telefonunu istiyoruz ama....
özel mesaj atmayı denedim , özel mesaj alamıyor dedi :KK43:(

ebrucum bize bi şekilde versen şu telefonu :))

[*]ayten on numara.geçmişle ilgili herseyi bildi.arabamın rengine kadar.kaçıncı katta

oturduğumu falan söyledi.gelecekle ilgili yorumları güzel.birde yanında gamze biye genç bi

kız var.onu beğenmedim çok uzun bakıyor.belki bi dahakine denerim.

Kızlar merhaba valla bugün işimi gücümü bıraktım tüm gün topiği okudum süpersiniz dayanışmaya hayran kaldım.açıkcası bundan2 ay öncesine kadar ne falla ve hazı hocayla işim olmazdı ama yaşadığım bazı olaylar insanı ister istemez bu tarz çıkşlara itiyor herkes gibi tamamen inanmıyorum ama baktırmayı seviyorum benim kavınvalidemlerle problemlerim olmuştu en son çareyi hocaya gitmekte buldum selçuk/blevine gittim önce beni hiç tatmin etmedi bir kaç bişey söyledi ama bu her gelin kaynanada yaşanan şylerdi birde bana büyü var kaynanan yaptırdı deyince tüm forsu bitti bende birde bu kişi benim kaynananımda gittiği biriydi ben yapmamışım başkası yapmış büyüyü dedi ve inanmadım tabii birde eşinin saç telini getir bozayım 250 tl deyince verdiğim 50 tl ye acıdım resmen sonra problemler büyüyünce torbalıda başka bir hocaya gittim kadın kahveye bakıyo ama pek bişey söylemiyor
Genel bir bakım yapıyor ondanda randıman alamadım ama benim problemim çok büyük kaynanam kocamla aramı bozmaya ve bizi ayırmaya çalışıyor artık çaresiz kaldım eşiminde davranışları değişince anne kuzusu oluverince ben kalakaldım gerçekten büyümü var diye düşünmedim değil ama böyle şeyleri düşünmek bile beni korkutuyor bu kadını nasıl durdurabilirim bilmiyorum bu yüzden benimde falcıya gitmeye ihtiyacım var en azından yapacağı şeyleri biraz olsun bilirsem önlem alırım diye düşünüyorum

okuduğum kadarıyla herkesin genel olarak memnun kaldığı kişi kızlarağasındaki sevda bide alsancak müjgan cafedeki ali umarım iyi gelirler en kısa zamanda gitmek istiyorum

tamamdır teşekkürlerr

ben de meleki tavsiye etmem acaip sıradan falından yaklaşık yarım saat sonra hayatımda inanılmaz bir aksiyon oldu hiçbirini söylemedi benim istanbuldaki falcım 1 ay öncesinde hepsini tek tek saymıstı melekin söyledikleri herkese tutabilir cinsten

ben de meleki tavsiye etmem acaip sıradan falından yaklaşık yarım saat sonra hayatımda inanılmaz bir aksiyon oldu hiçbirini söylemedi benim istanbuldaki falcım 1 ay öncesinde hepsini tek tek saymıstı melekin söyledikleri herkese tutabilir cinsten[/QUOT
üzüldüm bu duruma çünkü bende verdiği tarihler birebir tuttu melek ablanın.

günaydın kızlar dün akşam iş çıkışı 18:15 gibi sevdam cafeye gittim önümde 10 kişi olduğunu söyledi baktıramadım yaa bugün öğlen çıktığımda yine gidicem yorumları pazartesi yazarım
baya iyi bakıyor galiba cumartesi çok sıra oluyor erken gel dedi bakalım denizcez

sevdam cafede baktırdığım fallara kalırsa ben geçen yıl evleniyodum :KK70: kahve ve tarotu bir arada kullanıyor olması cazip geliyor ama tutturamıyor bana kalırsa yada bana tutmadı diyelim kaffayı deneyin derim bide hacer var elektriği çok iyi geçmişten söz etmiyor gelecek odaklı bakıyor ben memnun kaldım bide müjgan cafeyi seviyorum fal konusunda müjgan ne dediyse çıktı şimdiye kadar daha iyisi varsa önerilerinizi bekliyorum bu ara falım geldi =)) neyse haliniz çıksın falınız kızlarrrr

arkadaslar öncelikle hepinize iyi aksamlar diliyorum.

ben en son 4 5 ay kadar önce telvede hayriye ablaya fal baktırmıstım.tüm dedikleri tutmustu. olmaz hayatta demistim. ama cidden tuttu. zaten ilk gidisimde degildi. telefon numarası filanda vardı bende. sonra kadın birden ortadan kayboldu :KK43: telefon numarasını arıyorum sürekli kapalı. ismi hayriye olan bi falcı bileniniz var mı daha önce kücükparkta calısmıs? tanıyanınız filan varsa su an nerde calıstıgını mesajla atarsa sevinirim.

bir de eklemek istiyorum. müjgandaki ali cok iyi fal bakıyor tarot baktırmıstım. erkek arkadasımın kalacagı dersleri bile söylemisti. ama murat aslında o kadar da iyi degil. ilk gittigimde iyi gibi gelmisti 2.de aslında sacmaladıgını farkettim. hafızası cok güclü oldugu icin birazda degistirdigim fikirlerim hakkında büyük yanılmalara ugradı. ama ilk seferinde gercekten iyiydi hakkını yememek lazım. bir de yine alsancaktaki müjgan cafede bir kadın vardı ama müjgan degil, bayagı bi sallamıstı gitmenizi önermem. kadınlık hisleriyle yaklastı fala.

bi de lütfen ama lütfen hayriyeyi gören bilen varsa ulassın bana numarasıyla :/

sevdam cafede baktırdığım fallara kalırsa ben geçen yıl evleniyodum :KK70: kahve ve tarotu bir arada kullanıyor olması cazip geliyor ama tutturamıyor bana kalırsa yada bana tutmadı diyelim kaffayı deneyin derim bide hacer var elektriği çok iyi geçmişten söz etmiyor gelecek odaklı bakıyor ben memnun kaldım bide müjgan cafeyi seviyorum fal konusunda müjgan ne dediyse çıktı şimdiye kadar daha iyisi varsa önerilerinizi bekliyorum bu ara falım geldi =)) neyse haliniz çıksın falınız kızlarrrr

canım kaffa dediğin yer nerde? yer ve falcı hakkında bilgi verebilirsen sevinirim..

X