İzmir'deki Falcılar

100 dolar 145 tl falan yuh o da yani :) vallaha ben en son belgin kostak a 100 lira verdim evlat acısı gibi koymuştu :)
Medyum Ayhan ile telefonda konusmustum."Sekerim benimle ilgili cikan haberleri okursaniz orada Demet'e hamile kalacaksin ve erkek cocuk olacak demistim"dedi.Okudum gercekten oylede yaziyor ama Demet Akalin daha hamile falan degil:))
)Yani Kostaga da gitme bosuna para diyorsunuz.
Istanbul'a gitmeyi dusunuyorum 1-2 hafta icinde.Okuduklarimdan cikardigim sonuca gore genelde iyi yorum alan Yesilkoy'de Gul diye bir bayan var.Ona bir ugramali...:)

Son düzenleme:
sevgili fairygirl... biz iki arkadaş samyeli cafeye gittik... serpil hanıma... hiçççç önermiyorum ... hiç... paran ve vaktin bol ise git..

Şık Cafedeki Selim'in pozitif bir enerjisi var... dedikleir çıktı mı ?? beklemekteyim.. bazıları çıkıyor diyebilirim..

Cafe Dem'de kimsenin bilmediği biri var arkadaşlar. Ela hanım yüz falı bile bakıyor, bir deneyin bence...

sevgili fairygirl... biz iki arkadaş samyeli cafeye gittik... serpil hanıma... hiçççç önermiyorum ... hiç... paran ve vaktin bol ise git..

ben de nedense hiç elektrik alamadım Serpil hanımdan. Hülyam kafedeki Hülya'dan da aynı şekilde. diğer yerlere göre çok pahalıydı. su falı iyice pahalı. bir de kart çekerken insanı strese sokuyor. sürekli kaldırmadan çek bilmem kaç tane çek bir sürü emir. bana 11 tane çek demiş ben yanlışlıkla 10 tane çekmişim 1 tane eksik çektin hakkını kaybettin bundan sonra say da çek. yok kağıdı yerden kaldırma.. ooff... :44: baydı yani.

nolucaksa kağıdı sonradan çekip versem.

selam kızlar bende cok meraklıyım fala izmirde bi cok yere gıttım.en son sevdam kafedeki sevdaya gıttım begendım bırde sevdanın yerıne gelmeden aynı hızada fısıltı kafe var orda ayla da cok guzel bakıo tavsıye ederım..bornovada belgin dıye bırısı varmıs bılen var mı?

Ben gittim Sevdam Cafe'ye ama pek memnun kalmadım. Hep havadan sudan bahsediyo sanki. Bildiği bi kaç şey oldu ama... Tatmin etmedi.:2:

arkadaslar benim surekli gittigim bir yer var.degısık bır tarzı var. ilk önce sayılarla bakıyor. ondan sonra kahveye bakıyor. ilk gittiğimde bana isimler sayarak kim olduklarını sordu. teyzelerimin isimlerini söylemişti. ailemizde olan biten ne varsa bildi. ama asıl önemli olan gelecek. şu ana kadar söylediği herşeyi ihtimal bile olmamasına rağmen bir bir yaşadım. benim bilmediğim arkamdan çevrilen dolapları bir bir ortaya koydu. dediği gibi acı gerçekle zamanı gelince yüzleştim. isim tarih gecmiş gelecek ne varsa ortaya koyuyor. ortalama ayda bir kere baktırıyorum. ismi tayfun. yerini tam tarif edemiycem ama kemeraltında aras denizcilik var. onun karsısında simorg cafe. orda bakıyo. iddia ediyorum izmirde gittiğim en iyi falcı

çok mu memnun kaldın güzelim.her dediği çıkıo mu yanii??

İzmir Falcıları burdan begenip gidebilirsin birine :)
Ortalama 1 aydir pek bakim yaptirmamissiniz galiba:)))Oradan okuduklarimla Bazi yerlere gittim zaten.Sevda dediginiz gibi cok gec gidilmediginde iyi bakim yapiyor.Bir anlatsam neleri tutturdu sasar kalirsiniz.Belki de enerjilerimiz iyi tuttu.Kimbilir.Terapi gibi oluyor.Inis zamanlarimda bunalimima ilac oluyor.Ikileme dustugumde,bir sey soracagim zaman arada bir giderim.
Ama bazen hic bilmedigim birine gitmek istiyorum.O zamanda burayi okuyorum:)))

arkadaslar ben pasaklı bırsene gıttım olmus dıye dedıkodu cıkıp duruyor ama olmemıs bana oyle cok genel seyler soyledı.hulyam kafedeki hulya ya gıttım bence tamamen tıcarı hıc gerek yok gıtmeye.sevdam cafedekı sevdaya gıttım tavsıye ederım ama erken gıdın .cookıde melege baktırmıstım galıba emın deılım ama tam tersı cıktı,fısıltı da aylaya baktırdım gecmıstekı herseyı bıldı ama gelecek pek cıkmadı sımdılık...bunlar 1-2 yıldır duydugum arkadaslarla gıttıgım yerler en son sevdaya gıttım sımdı cok fal baktırmak ıstıorum okuduklarıma gore bır mujgandakı alı bey ı mı denesem dıyorum?

çok mu memnun kaldın güzelim.her dediği çıkıo mu yanii??

dedigim gibi hersey cikiyo. ihtimal bile vermedigim seyler bi anda gerceklesti. bu forumda ismi yer alan falcilarin bicoguna gittim.tam anlamiyla salliyorlar. para tuzagindan baska birsey degil. zaten tayfuna bir kere baktirdiktan sonra baska birine gitmeye ihtiyac bile duymadim. dediklerini birebir yasadim. hem de dedigi tarihlerde. belki de elektrik frekans meselesi bilemem. ama her gidenin memnun oldugunu gordum. kemeralti pirinc center yaninda simorg cafede bakiyor. kesinlikle tavsiye ediyorum.

orayı bılıorum ben canlı muzık seslerı falan gelıo onunden gecerken ben bar sanıodum o sımorg kafeyi???

kızlar,

şu meşhur ismirli fatma bacı hakkında tel bilgisine sahip biri varsa acil yazsın.kadın 75 yaşnda ama telde bile fal bakıomuş.:)))

bu smorg cafe berde pirinç center falan hiç bilmem:KK43: kızlarağasının oralardamı? anlıcağımız şekilde tarif etseniz?

dedigim gibi hersey cikiyo. ihtimal bile vermedigim seyler bi anda gerceklesti. bu forumda ismi yer alan falcilarin bicoguna gittim.tam anlamiyla salliyorlar. para tuzagindan baska birsey degil. zaten tayfuna bir kere baktirdiktan sonra baska birine gitmeye ihtiyac bile duymadim. dediklerini birebir yasadim. hem de dedigi tarihlerde. belki de elektrik frekans meselesi bilemem. ama her gidenin memnun oldugunu gordum. kemeralti pirinc center yaninda simorg cafede bakiyor. kesinlikle tavsiye ediyorum.

canım bem simorga geçen sene baktırdım. çok iyi bakıyor diye düşünmüştüm ilk anda. ama dediği hiçbir şey çıkmadı. çok iyi sallıyor sadece. karşısındakini inandırıyor.

X