İzmir'deki Falcılar

canım muhakkak hülyam cafeye git adlıyenın arkasında kadın sadece randevuyla calısıyo ben gıttım su falı baktrdın harıka bakıyo tavsıye edrım ısım verıyo herseyını soyluyo soru sorabılıyon ıstersen ara xxxxxxxxxxx

canm ne kadara bakıyor peki su falına? sadece su falınamı bakıyo

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar ya gümrükteki gülistan ın dedikleri çıkıyormu? bi kaç defa uğradım çok sıra vardı baktıramadım. gelecekle ilgiili söyledikleri tutmuyrsa gitmek istemiyorum.:26:

kızlar ya gümrükteki gülistan ın dedikleri çıkıyormu? bi kaç defa uğradım çok sıra vardı baktıramadım. gelecekle ilgiili söyledikleri tutmuyrsa gitmek istemiyorum.:26:

valla benm hayatımı zerresine kadar bilen sadece o.ayda bi gidiyorum her gittiğimde gelişmeleri değişiklikleri anlatıyo şaşırıyorum nasıl böyle bilebilir diye..ama gelecekle ilgili söyledikleri şey çıkmadı:KK43: mesela ilk ağustosta gitti bi aya kadar yeni biriyle ilişkiye başlıyosun dedi eylül geçtii ekim geçtii kasım geçiyo aralık gelcek hala ilişkiye başlıcam:KK70::KK70:

valla benm hayatımı zerresine kadar bilen sadece o.ayda bi gidiyorum her gittiğimde gelişmeleri değişiklikleri anlatıyo şaşırıyorum nasıl böyle bilebilir diye..ama gelecekle ilgili söyledikleri şey çıkmadı:KK43: mesela ilk ağustosta gitti bi aya kadar yeni biriyle ilişkiye başlıyosun dedi eylül geçtii ekim geçtii kasım geçiyo aralık gelcek hala ilişkiye başlıcam:KK70::KK70:

teşekkür ederim ashle cim. ayyy yokmu ya gelecekle ilgili söyledikleri tutan biri:KK76:

ya kızlar bi de bi önerim olacak:KK42: hepimiz pek çok falcıya gittik. :21: muhtemelen birilerinin gelecekle ilgili söylediği şeyler çıkmıştır gittiklerimizden.:nazar: şimdi herkes gittiği falcılardan kim bildi kim bilemedi diye bi özet geçsede çoğunluğun hemfikir olduğu kişiye gitsek.:13: yoruldum ya falcı falcı gezmekten:KK5:

ilk ben yazayım. burda bahsi geçenlerin çoğuna gittim. gelecekle söylediği tutan cookie deki sevgi var. söylediği basit bi kaç şey söylediği sürede oldu. bazılarının zamanı var. fiesta daki sevgi var. söylediği bi kaç şey oldu. bi de cenk in arkadaşıma söylediği şey çıktı.
mesela asiye hanım ın söylediği hiç bişey çıkmadı.
aklıma geldikçe yazarım yine:)

canım muhakkak hülyam cafeye git adlıyenın arkasında kadın sadece randevuyla calısıyo ben gıttım su falı baktrdın harıka bakıyo tavsıye edrım ısım verıyo herseyını soyluyo soru sorabılıyon ıstersen ara 02323645751

kızlar ben ona da gittim tavsiye etmiyorum ayrıca çok pahalı su falı 60 lira falan.bakıyor sonra hadi soru sor diyor ben sorcaksam sen neden falcısının sen bil anlat değilmi.parası olan gitsin.ayrıca o kadar para veriyorsun kafede herkesin ortasında bakım yapıyor ve hızlı hızlı geçiştiriyor ve sana adi sor dediğinde düşünmeye başlayınca böyle sıkılmış gibi hareketler yapıyor ee seninde aklına gelmiyor tabi :)

Son düzenleme:
ne ilginç ki benim de gittiğim tüm falcılar aynı şeyleri söylediler ama dedikleri çıkmadı.bende anlamıyorum nasıl böyle oluyor diye.ben sana ilk baktırdıgım fal olan vatikan falının numarasını yolluyorum şimdi özelden bir de onnu dene ilk baktıgında verdiği tarihte söylediği şey gerçekleşmişti.sonraki dedikleri de oldu gerçi olma bu iş diyen tek kişi oydu ve gerçekten de olmadı ama daha önce de dediğim gibi kimimiz memnun kalıyoruz kimimiz hiç beğenmiyoruz ben yinede veriyorum numarayı aklında kalmasın birde onu dene bakalım.umarım çok memnun kalırsın.

Merhaba Missdance
Vatikan falı bakan hanımın tlf numarasını bana da göndermen mümkün mü?
teşekkür ederim

arkadaslar benim surekli gittigim bir yer var.degısık bır tarzı var. ilk önce sayılarla bakıyor. ondan sonra kahveye bakıyor. ilk gittiğimde bana isimler sayarak kim olduklarını sordu. teyzelerimin isimlerini söylemişti. ailemizde olan biten ne varsa bildi. ama asıl önemli olan gelecek. şu ana kadar söylediği herşeyi ihtimal bile olmamasına rağmen bir bir yaşadım. benim bilmediğim arkamdan çevrilen dolapları bir bir ortaya koydu. dediği gibi acı gerçekle zamanı gelince yüzleştim. isim tarih gecmiş gelecek ne varsa ortaya koyuyor. ortalama ayda bir kere baktırıyorum. ismi tayfun. yerini tam tarif edemiycem ama kemeraltında aras denizcilik var. onun karsısında simorg cafe. orda bakıyo. iddia ediyorum izmirde gittiğim en iyi falcı

cnm bu aras denizcilik nerde?kızlar ağasının oralardamı genelde fal için cafeler oralarda oluyo.cafenin teli varmı onlar tarif etse?bide ne kadara bakıyo ay heycanlandım sen böyle anlatınca:)

missdance nın forumunda yeralan hemen hemen tüm falcılara gittim arkadaşlar.en iyileri 1-müjgan kafedeki ali hislerinin temizliği beni etkiledi.ardından2- karşıyakada çarşıda bulunan ravvaza kafe deki ferda hanım iyi zamanında denk gelmek önemli yani sakin zamanına. 3-kızlarağasında bulunan sevdam kafe deki sevda hanım tek dezavantajı çok kalabalık olması ama gelenler sonderece iyi referans veriyorlar4- bornova da bulunan samyeli kafede bulunan serpil hanım sakin bir zamana denk gelirse hem kahve hem tarotu aynı anda baktırmanızı tavsiye edebilirim. sadece vatikan falına baktıramadım ama missdance nin referansı önemli o tavsiye ediyorsa gidilebilinir diyorum......herkese selamlar

kizlar agasinda cafenin adini simdi hatirlamiyorum ama de$ira diye bayan hem kahve hemde tarota bakiyor ve simdiye kadar söyledikleri hep cikmistir...
ben yurt disinda yasiyorum, yazlari izmire geliyorum o yüzden cafenin adini hatirlamiyorum ve yerini tam olarak tarif edemem ama isterseniz kuzenimden ögrenebilirim..

deşira adanalı sevinç abla nın çalıştığı kafede bakıyor kafenin adını hatırlamıyorum ama sevdam kafenin sokağına girince sağdaki sokak içinde sorarsanız adanalı sevinçi onun orda ben gitmedim ama bir arkadaşım beğendiğini söylemişti.yorum yapamıyorum bu yüzden.vatikan falına gelince de çok memnun kalanda oldu begenmeyende o yüzden falcıları tavsiye ederken çekiniyorum aslında.ama gidilip denenmeli diyorum başka hiç bir yerde görmediğim şekilde bakıyor hem pek his olayıda değil gibi geliyor bana kağıtlar anlatıyor herşeyi daha önce yazdım mı hatırlamıyorum ama bana verdiği 2 aylık süre doğru çıkmıştı.

gönderdim bile :)
Eger yanilmiyorsam,sizin farkli bir bulogunuzda var.Onu da okudum.Orada Samyeli cafe serpil hanimdan bahsetmissiniz.Onu denemeyi dusunuyorum bir ara.Fal olayinda bakan kisinin gormesi hissetmesi ve yorumlamasinin yanisira baktiran kisi ile karsilikli enerjilerinin birbirini tutmasi da cok onemli.Bir de fala kendini tamamen kaptirip sirf bakilan fala odakli yasamakta hayatinizda akmasi gereken olaylari ve enerjileri engelliyor.Ben fal baktirmayi cok seviyorum ama ona endeksli yasamayi cok benimsemiyorum.Cunki bazi durumlarda bizim enerjilerimiz ve secimlerimiz olaylarin akisini tamamen degistirebiliyor.
Vatikan fali isim olarak ilginc geldi:)Mumkunse banada gonderebilirmisiniz.

Ben ayrica bazi bayanlardan duydum.Deniyen var mi bilmiyorum.Kibris sehitlerinde $IK Cafede Selim(bayan ne dediyse oldu ayda bir giderim ben dedi) Ayrica Medyum Ayhan bana ne dediyse cikar(Bodrum'a tasinmis istek uzerine Izmir'e geliyor 100 $ fiyati)dedi.
Bu soyledigim kisilere baktiran oldumu aranizda acaba...

100 dolar 145 tl falan yuh o da yani :) vallaha ben en son belgin kostak a 100 lira verdim evlat acısı gibi koymuştu :)

hayır canım su falı tarot bıdeee epçet dıye fal bakıyo fıyatı 65 tl dı ama baktran hep bktryo okadar yanı kadınnn bnm herseyımı bıldı vllhı gıt dua edrsın bana

X