İzmir'deki Falcılar

eski yeri ekmekiçinin sokağı efsun kafeydi,sanırım yeni yeri chickin diye bir restorant var kırçiçeği karşısı onun sokagına efsun 2 açılmış sanırım ama gormedım yenı yeri

yani hezü dedikleri çıkmadı.ama geçmişe dair bildikleri azımsanamayacak kadar çok.resme bana 5 yıllık ilişki bitirmişsin dedi öyle baktım kadına saf saf :)

ben kızlarağasının arkasında ilknur diye bir falcıya gittim oda böyle iskambil kağıtlarıyla bakıyor soru sorarak kağıt açıyorsun falan biraz geyik aslında orda pek meşur bu fal türü yeni yeni icatlar çıkıyor işte.

bende falcı falcı gezdim izmirde gitmediğim yer kalmayacak yakında :) bu arada ben bir tek pasaklı birsene gitmedim onu da çok merak ediyorum en kısa zamanda onuda ziyaret etmeyi düşünüyorum :) ama yerini bilmiyorum örnekköyde kime sorsan gösterirler diyen var,yok o aslında öldü kızı onu devam ettiriyor diyen var denemek lazım :) izmirde olup bana falcı arkadaşı olamk isteyen varsa benimle iletişime geçsin

size son bombayı anlatayım ben.bu belgin kostak var hiç duydunuz mu bilmiyorum 8-9 şubatta izmire gelecekmiş bende randevu aldım ama çok pahalı 100 lira dediler o zaman ki maddi durumum ne olur bilmiyorum ama büyük ihtimalle gidemem çok para yahu.ama çokta merak ediyorum aslında nasıl olacak bilmiyorum.neyse çok yazdım.

aslında bir falcı daha biliyorum o da karşıyakada yeni girnede kahve falı bakıyor evinde bakıyor 20 tlye bakıyor.güzel bakıyor :)

bir tane daha var o da Alsancakta kilise varya han, köşede onun orda o da evinde bakıyor.benim arkadaşımın annesi o da.25 liraya bakıyor ama gerçekten dedikleri çıkıyor.ben iş arkadaşımı götürdüm dediklerini not almıştı arada soruyorum noldu çıktı mı diye,söylediklerini bir bir yaşıyorum diyor.o da kağıtlarla bakıyor ama bunu daha önce hiç görmediğinize eminim falin adı vatikan falın bunu gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

şimdilik bu kadar ayrıntılı bilgi almak isteyen olursa yardımcı olurum.sevgiler...

not:ben meraktan gidiyorum hoşuma gidiyor yanlış anlaşılmasın :)

************valla ben izmirrdeyim yaşınız kadar falcıya gittim bana uyarsın merakın varsa ama benim esas falcım var iskambile bakıyor ama onun yanına giderken abdest alman lazım herşeyi geleceği biliyor ben bildi ve onu dinlemediğim için çokkkkk pişmanım.Neyse gitmek istersen mail adresime mesaj at gidelim beraber :)

************valla ben izmirrdeyim yaşınız kadar falcıya gittim bana uyarsın merakın varsa ama benim esas falcım var iskambile bakıyor ama onun yanına giderken abdest alman lazım herşeyi geleceği biliyor ben bildi ve onu dinlemediğim için çokkkkk pişmanım.Neyse gitmek istersen mail adresime mesaj at gidelim beraber :)

hıımm ewvet aradığım bu olabilir :) özelden mesaj atıyorum şimdi sana.

ama sana mesaj atamıyorum bana özelden mail adresini yada telefonunu verirsen ulaşırım sana.

ayrıca kızlar cuma günü yeni bir falcı deneyeceğim yeşilyurttaymış emel değil ama bakalım hemen yazıcam cuma gunu sonucları :)

missdancecim ne kadar bakıyomuş yeşilyurttaki.ben hatayda oturuyorum bana çok yakın fiyatı uygunsa bende gideyim:) ay inşallah memnun kalırsında bizde gideriz

missdance o yeşilyurttan bana bilgi ver bu ararada bu pasaklı birsen ölmüşmü bilen var mı

o bayan şimdi hisar önünde enginar cafenin yanındaki cafede bakıyorda cafenin ismini unuttum :) sokağın başındaki cafe desem olur. ben gittim sürekli beni katina falına yönlerdirmeye çalıştı neymiş yunan devlet adamları bile ona gelip yunan falı katina baktırıyormuş. kahve falıyla arasındaki fiyat farkı malum... bana tek kelime bilemedi dedikleride çıkmadı. genede kötülemek istemem kimseyi belki gününde değildi.

ufak tefek,beyaz saçlı ama sarı boyalı..zayıf bir kadın mı ? çünkü katina kahve falı bakmazdı.. sadece tarot ve katina destesi bakar.. birde hiç kendini övdüğünü duymamıştım.. yine de şu enginar cafe tam nerede oralara bir bakayım ben :)) acaba o mu diye..

bende istiyoruuuummm kızlar banada haber verin özelden msj atın lütfen yada ben msn imi gönderiyim özelden.... bu arada bugün şu çok söylenen boncuklu bayrama gittim beş para etmez 6 tl alıyor ama çok acıdım verdiğim paraya..

bende istiyoruuuummm kızlar banada haber verin özelden msj atın lütfen yada ben msn imi gönderiyim özelden.... bu arada bugün şu çok söylenen boncuklu bayrama gittim beş para etmez 6 tl alıyor ama çok acıdım verdiğim paraya..

Boncuklu Bayram'a kahve değil, tarot baktırsaydın keşke..

Boncuklu Bayram'a kahve değil, tarot baktırsaydın keşke..

valla canım ne baktırmam gerektiğini bilmiyordum kahveyle beraber tarot kartlarıyla baktı ama fal gibi değil sanki karakter analizi yapıyor sonra bana sordu hep evlimisin ilişkin varmı diye hayır onları geçtim yaptığı karakter analizinin benle alaksı olsa anlıycam :)) sonuçta kahve de olsa tarot ta olsa fal faldır bişeyler bilmesi gerekiyordu diye düşünüyorum..

valla canım ne baktırmam gerektiğini bilmiyordum kahveyle beraber tarot kartlarıyla baktı ama fal gibi değil sanki karakter analizi yapıyor sonra bana sordu hep evlimisin ilişkin varmı diye hayır onları geçtim yaptığı karakter analizinin benle alaksı olsa anlıycam :)) sonuçta kahve de olsa tarot ta olsa fal faldır bişeyler bilmesi gerekiyordu diye düşünüyorum..

:) biz kesinlikle meral diyoruz kızlarrr amirrezvaniyle:) ondannnn bence merale gidin arkadaşlar sizz dinleyin bizi:)

evet tabii sonucta işi bu, bilmesi lazım..kısmet diyelim ..

ben memnun kalmıştım...
erkek arkadasımı anlatırken, bire bir sevgilimin sözleriyle konusmustu :))

bakalım bizim falcı pek yoğunmuş saahtan yine arayın demiş :) randevu alamadık daha yanii.

bu arada en son gördüğümde pasaklı birsen turp gibiydi :) o pislik içinde ölmediyse bu zamana kadar daha da ölmez zaten :)

X