İzmir'deki Falcılar

Meral ksk de vapur iskelesi karşısından çarşıya giriyosun,işbankasının hizasındaki ilk sağ sokağa gırıyosun,sonra 100-150 m ileride ilk sola donuyosun,hemen o sokakta.bende nosuda var ama maalesef özel msg atamıyorum,ama bende googledan bulmuştum,meral kafe karşıyaka yaz cıkıyor numarası.

Kızlaaar pasaklıya bende gıttım 3defa falan ama eskıye oranla artık iyi değil,açıkcası tavsıye etmem,onunda yerı basıt aslında,karsıyakadan dolmuş duraklarından örnekköy dolmusuna bının,şöföre Birsen hocanın evınde ındırırmısınız deyın,hepsı bılıyor zaten.

Boncukluya giden arkadaş için,zaten çok büyük umutlarla gıtmeyin,yani sonuçta kimse herşeyi nette bılemez,illa tutturuyo olcak diye bir kaidede yok,belki enerjınızın falan uyuşmamıştır,onun dışında insan olarak iyidir Bayram abi,ben sırf sohbet etmek ıcın bıle gıderım yani.

Hımm bu arada sevgili missdance,ne zamandır forumda ve blogunda okuyorum o Alsancaktakı arkadasının annesi olan bayanı,bana Onun numarasını yollayabılırmısın,sürekli yeni yeni falcılar cıktıgı ıcın karıstırıyorum artık.

bakalım bizim falcı pek yoğunmuş saahtan yine arayın demiş :) randevu alamadık daha yanii.

bu arada en son gördüğümde pasaklı birsen turp gibiydi :) o pislik içinde ölmediyse bu zamana kadar daha da ölmez zaten :)

missdance canım hangi falcı bu? pasaklı birsen hiç bişey bilmiyor ama yaa..ölmez o kadın ölmez :)))

ya kızlar ben özelden falan mesaj atmayı beceremiyorum..... hepinizden meraklısı benim işe ve gittiğim falcıların hiçbiri de bana yalan söylemedi artık şans mı ne bilemiyorum ve esas falcım da bana melakelerle bakıyor. Çünkü ben de boş değilmişim. Ben zaten bunu bilyordum. Yıllar önce arkadaşımın babası yıldıznameme baktı ve devam edemedi adam ... Sevidiğim insanların ( bunlara barış manço gibi ünlülülerde dahil ) vefatın sonra 7 si dolmadan rüyama giriyorlar. aslında söylenmez böyle şeyler ama ben sakıbca görmüyorum ve onlar için ufak tefek hayırlar yapıyorum. Küçüklüğümden beri olan büyük depremleri hissediyordum.Tanımadığım kişilere ilk baktığım kahve fallarını biliyorum bi çok büyü yaptılar bana benim falcı evdeki muskaların yerini söyledi.
Neyse yeni falcılara açığım işi bilenlere tabi . üç harflillere karışmaya niyetim yok. Hı bu arada ksk başka falcı daha var bana ahkam kesti ama ben ona bu işin inceliklerinden bahsettim. Gerçi güzel baktı bildi yani .... Nasipse bugünde gidicem....
şimdi ben size ulaşamıyorum ama profilim ayarlıyım. merakı olanlar sahte falcılara hiç gitmesin.....10 tane sahte falcıya verceğim parayı bi tane adam akıllıya veririrm daha ii ..... Yanılıyormuyum .

exebru bu melakelerle bakan falcı nedir kimdir nasıldır nerde bakar biraz bilgi verirmisin çokkk merak ettim valla

ya kızlar ben özelden falan mesaj atmayı beceremiyorum..... hepinizden meraklısı benim işe ve gittiğim falcıların hiçbiri de bana yalan söylemedi artık şans mı ne bilemiyorum ve esas falcım da bana melakelerle bakıyor. Çünkü ben de boş değilmişim. Ben zaten bunu bilyordum. Yıllar önce arkadaşımın babası yıldıznameme baktı ve devam edemedi adam ... Sevidiğim insanların ( bunlara barış manço gibi ünlülülerde dahil ) vefatın sonra 7 si dolmadan rüyama giriyorlar. aslında söylenmez böyle şeyler ama ben sakıbca görmüyorum ve onlar için ufak tefek hayırlar yapıyorum. Küçüklüğümden beri olan büyük depremleri hissediyordum.Tanımadığım kişilere ilk baktığım kahve fallarını biliyorum bi çok büyü yaptılar bana benim falcı evdeki muskaların yerini söyledi.
Neyse yeni falcılara açığım işi bilenlere tabi . üç harflillere karışmaya niyetim yok. Hı bu arada ksk başka falcı daha var bana ahkam kesti ama ben ona bu işin inceliklerinden bahsettim. Gerçi güzel baktı bildi yani .... Nasipse bugünde gidicem....
şimdi ben size ulaşamıyorum ama profilim ayarlıyım. merakı olanlar sahte falcılara hiç gitmesin.....10 tane sahte falcıya verceğim parayı bi tane adam akıllıya veririrm daha ii ..... Yanılıyormuyum .

slm canım.benim falcım dediğin kim öğrenebilirmiyim?nerde ve kaça bakıyo bu ayrıntıları da verirsen sevinirim.dediğin gibi o kadar para döküyoruz,en azından doğru düzgün biri olursa insan zamanına ve parasına da acımaz.görüşmek üzere

bugün kemeraltında beyzade hayal kahvesi isimli bir yere bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim. deşira isimli bir bayana kahve falı baktırdım. aynı zamanda elindeki tarot kartlarından da bir kaç şey söyledi. aslında geçmişime dair bir iki şey bildiği oldu. bir çok tarihte verdi aynı zamanda. tabi kısmet bakıcaz artık.

Arkadaşlar bugün alsancakta efsun cafe diye bi yerde fal baktırdım.Adı emel.Sakın gitmeyin resmen salladı.olan parama oldu.

kızlaaarrrr bugün ramazan a gittim kızlarağasında fısıltı kafede tek kelime ile bayıldım herşeyi bildi verdiği en yakın tarih 12 kasıma kadar olursa yazıcam tekrar ama resmen salak oldum kaldım hiç bişeyde soramadım aptallıktan valla dedikleride çıkarsa ramazandan başkasına gitmeyi düşünmüyorum.. :))) deneyin derim..

slm kızlar fal konusu dikkatimi çekti hayatımda hiç baktırmadım fakat fal değilde suya bakan bir hoca tanıyorum ama daha çok profösör gibi konuşuyor. ilginç biri telefonla bakım yaptırtıyorsunuz ücret almıyor bakıma ama probleme göre çözüm üretiyor benim ark. eşi alkol alıyordu bunu 40 günde bıraktırdı başka bir arkadaşımın kısmetini açtı senesi gelmeden evlendi benimde hayatım çok şükür iyi umut dağıtan insanlara pek güvenmem bu kadın hayırlı hayırsız neyse söylüyor

canım bana özelden numarasını yazarmısın.

canım yeni olduğum için özel mesaj atamıyorum 50 yorum yapmam lazımmış :)
bu kadın malatyada yaşıyor referans olmadan bakmaz ismini bilmem lazım ona seni filanca arıyacak diye söylemeliyim.ve akşam bakıyor genellikle birde internetten falan duydum derseniz bozulur ben sadece konuyu görünce boşyere giden paralara acıdım gerçekten sorun hocalık ise bu kadını tavsiye ederim fal gibi düşünmeyin bir nevi yıldızname diyelim

bende özelden mesaj atamıyorum,nasıl yapsak ki,benim sorunum tam hocalık.

arkadaşlar ya biri suzan 78 e mailini versin de numarayı bize yollasın yani benimde sorunlarım hocalık.okuma yaptırıp yıldıznameye baktırmak istiyorum lütfen hadi biriniz mailini yollayın ya

Arkadaşlar reklam yapmak ikili tartışmalara girmek imada bulunmak mail paylaşımında bulunmak yasaktır bunun yerine kötü içeriğe basarsanız gerkeni yaparız iyi paylaşımlar diliyorum herkese :KK34: ve ekleme yapmak istiyorum konunun başlığı fal ve falcılar üzerinedir hocaların değil

Son düzenleme:
kızlar belevi de bedriye diye bi kadın varmış. hatta hastalar falanda şifa için için gidiyomuş. büyüde bozuyomuş. falınada çok iyi diyolar. güya söylediği herşey çıkıyomuş. hiç baktıranınız oldumu? ben tavsiye eden kişiden numarasını aldım.

X