İzmir'deki Falcılar

kızlar belevi de bedriye diye bi kadın varmış. hatta hastalar falanda şifa için için gidiyomuş. büyüde bozuyomuş. falınada çok iyi diyolar. güya söylediği herşey çıkıyomuş. hiç baktıranınız oldumu? ben tavsiye eden kişiden numarasını aldım.

canm onu bende duydum çok iyi yıldızname bakıyoruş tarih falan veriyomuş...ben bunu pasaklı birsende sıra beklerken bi kadın anlattı bana ama telini falan bilmiyomuş çok içimde kalmıştı belevi girişinde kime sorsan gösterirler yerini demişti ama arabada olmadığı için gidemedim..öneren bayan yanlış hatrlamıyosam 50ye mi ne bakıyo demişti yanılıyoda olabilirim pasaklı birsene temmuzda gitmiştim

kızlarrrrrr ben özelden mesaj atamadığım için çatlıyorum burada mail adresimi verdim ama kimse mail göndermedi ben bi tane de aydın bağarasında buldum telefonlaa ulaşamadım ama öyle bi hocaya şuan benim hepinizden çok ihtiyacım var ve ben bir çılgınlık yapıp burada kalkıp gidicem aydına bulucam hocayı ...... bülbül hocaymış....... tekrar mail adresimi veriyorum...

xxxxxxxxxxxx (q işaretini anlamışsınızdır herhalde çünkü alt gr ile Q ya basıldığında mesaj gitmiyor ) ulaşın bana çözelim artık şu sorunu yaa.................................

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar 29 ekim günü akşam üstü karşıyaka daki ravazza kafeye tekrar gittim. son günlerdeki bir gelişmeyi tak diye söyledi..........beni tekrar şaşırttı diyebilirim............elektrik meselesi galiba ben şahsen menmunum..............

selam kızlar ben cuma gidicem demiştim gidemedim hatun kişi açmadı telefonunu bütün gün çok sinir oldum.adı bahriyeymiş duyan oldumu yeşilyurttaymış.

şu belevindeki be bağarasında ki falcılar dikkatimi çekti bu arada :)

Arkadaşlar reklam yapmak ikili tartışmalara girmek imada bulunmak mail paylaşımında bulunmak yasaktır bunun yerine kötü içeriğe basarsanız gerkeni yaparız iyi paylaşımlar diliyorum herkese :KK34: ve ekleme yapmak istiyorum konunun başlığı fal ve falcılar üzerinedir hocaların değil

En Büyük KKBir hatırlatma

kızlar ben nasipse aydındaki hocaya gidicem dönüşte size bilgi verririm ama çokkkk ünlümüş hoca uğur dündar bile grüşmek istemiş ama ulaşamamış ......popülermiş yani :)

kızlarrrrrrrrrr özel mesajımı açtım şimdi rahat rahat mesajlaşabiliriz benim önceden gönderdiğim mesajlara bakarsanız önceki sayfalardan daha iyi olur .....

kızlaar bana acil çok iyi falcı lazım gülistanın numarasını yerini falan birisi yazsın ondan memnun kalan çok galiba ayşeyede ulaşamıyorum gitmiş sanırım delirmek üzereyim kızlarağasının orda bi yerde baktırmıştım sevdaya gittm çok doluydu oda bildi biraz ama gülistana gitmeliyim bugün yada sevdaya nolur birinin numarasını atınnn acill

kızlar ben nasipse aydındaki hocaya gidicem dönüşte size bilgi verririm ama çokkkk ünlümüş hoca uğur dündar bile grüşmek istemiş ama ulaşamamış ......popülermiş yani :)

bence sakın gitme derim. boşa gitmiş olursun. ona cidden çokkk ağır ruhsal acıdan rahatsız insanlar gidiyor( ne demek istediğimi dilerim anlamışsındır). kendisi zaten ağzını açıp konuşmaz ve 2kişi gitmeniz gerek biri bakım yaptırıp öteki onunla içeri girip bekler. nedenini hala anlamış değilim. oraya gidip geldikden sonra hayatım alt üst oldu. genede tercih senin.

kızlaar bana acil çok iyi falcı lazım gülistanın numarasını yerini falan birisi yazsın ondan memnun kalan çok galiba ayşeyede ulaşamıyorum gitmiş sanırım delirmek üzereyim kızlarağasının orda bi yerde baktırmıştım sevdaya gittm çok doluydu oda bildi biraz ama gülistana gitmeliyim bugün yada sevdaya nolur birinin numarasını atınnn acill

gülistan iyidir bence tatlı bir kızda ama okadar fal bakarken kendini kaybediyor ki senin sorularını duymuyor ve 7-8 dk da bitiriyor orda 3 saat bekliyorsun. sevda ablada bekle bence daha iyi :) bu arada öncedende paylaşmıştım. bence uzun ve tatmin edici fal için cookie melek hnm ve burdan okuyupda gidip memnun kaldığım müjgan cafe ali bey var. tavsiye ederim.

gülistan evet biraz deli dolu bir kız çok hızlı konuşuyor sanki transa geçiyor hafif çatlak :) ama beni bilmişti ama dedikleri çıkmadı o da var :)

bence sakın gitme derim. boşa gitmiş olursun. ona cidden çokkk ağır ruhsal acıdan rahatsız insanlar gidiyor( ne demek istediğimi dilerim anlamışsındır). kendisi zaten ağzını açıp konuşmaz ve 2kişi gitmeniz gerek biri bakım yaptırıp öteki onunla içeri girip bekler. nedenini hala anlamış değilim. oraya gidip geldikden sonra hayatım alt üst oldu. genede tercih senin.

ii de neden sana ne oldu ki bülbül hocaymış lakabı herkes biliyo tavsiye edenler de var sana ne yaptı ki hayatın alt üst oldu.....daha doğrusu sen ne istedin o ne yaptı hayatın ne oldu ?????? anlyamadım yani aynı hocalardan mı bahsediyoruz acaba ....... biraz açıklarmısın

Arkadaslar Aydindaki hoca bagarasindaydi galiba ama ben gitmedim. Birde Bergamada iyi bir hoca var diyorlar orasi da baglaralti mi nedir bilemiyorum kime sorsan gosterirler dediler ama gidemedim. Ben cafe falcilarina falan inanmam resmen para tuzagi bosuna gitmeyin. Varsa bildiginiz hoca paylasirsaniz sevinirim..

Konumuz fal ve falcılar üzerinedir hocaların değil lütfen paylaşımlarınız fal ve falcılar üzerinden olsun

Konumuz fal ve falcılar üzerinedir hocaların değil lütfen paylaşımlarınız fal ve falcılar üzerinden olsun

Bir yerde haklısınız bir yerde de değilsiniz...Şöyleki ; okuduğum mesajların çoğunda boşuna para kaçıranlar var...Hocalardan kastım ise şudur.Benim kendi falcım var kağıtlara bakıyor ve sende ne varsa (büyü, nazar v.s. ) söylüyor ,geleceğini de söylüyor. Ben birebir şahit oldum.Ayrıntıları size anlatırdım ama özele giriyor üzgünüm.Ve bana hala büyü yapanların olduğuna inanıyorum.Geçen akşam da buna şahit oldum.Bu yüzden fal baktırıpta kızım sende şu büyü var bu nazar deyipte eli kolu bağlı falcılarla işim olmaz. Bana bişeyi söylüyorsa onun çözümünüde bulacak falcı yada hoca siz herne diyorsanız ....Benim çok param yok oraya buraya vereyim ....Birde burası paylaşım sitesi değil mi ?! yani insanlar bildiklerini yazar isteyen dikkate alır isteyen almaz kötü söz hakaret olmadığı sürece bırakın isteyen istediğini yazsın belki birilerin ihtiyacı vardır....
TEŞEKKÜRLER.

Kızlar Yeşilyurttaki emel'e bende gitmiştim 2-3 yıl önce gerçekten bilmişti çok aksi bir kadın...Ve ben numarasını kaybettim olan varsa özelden mesaj atarsa çok sevinirim...

Bir yerde haklısınız bir yerde de değilsiniz...Şöyleki ; okuduğum mesajların çoğunda boşuna para kaçıranlar var...Hocalardan kastım ise şudur.Benim kendi falcım var kağıtlara bakıyor ve sende ne varsa (büyü, nazar v.s. ) söylüyor ,geleceğini de söylüyor. Ben birebir şahit oldum.Ayrıntıları size anlatırdım ama özele giriyor üzgünüm.Ve bana hala büyü yapanların olduğuna inanıyorum.Geçen akşam da buna şahit oldum.Bu yüzden fal baktırıpta kızım sende şu büyü var bu nazar deyipte eli kolu bağlı falcılarla işim olmaz. Bana bişeyi söylüyorsa onun çözümünüde bulacak falcı yada hoca siz herne diyorsanız ....Benim çok param yok oraya buraya vereyim ....Birde burası paylaşım sitesi değil mi ?! yani insanlar bildiklerini yazar isteyen dikkate alır isteyen almaz kötü söz hakaret olmadığı sürece bırakın isteyen istediğini yazsın belki birilerin ihtiyacı vardır....
TEŞEKKÜRLER.

Sizin işiniz olmayabilir fal ve falcılarla ama konu bunun üzerine Evet burası bir paylaşım sitesi ve bu sitede din büyü hoca gibi paylaşımların yapılması yasak En Büyük KK

X