İzmir'deki Falcılar

Valla güzelim bana bir kere herşeyi saydı döktü.Bazı isteklerim vardı.fotoğrafımı bıraktım üç cuma okuyacağını söyledi.ben başta inanmadım pek dedim ki acaba okur mu çünkü bir sürü insan geldi fotoğraf bıraktı.ve hep şık giyimli insanlar teşekküre geldiler bir iş adamı geldi korumalarıyla falan hayret ettim.cuma öğlen aradı beni annenin adını yazmayı unutmuşsun dedi.şimdi başlıyorum okumana dedi.ağırlık olarak da çok komik ama 20 milyon bıraktım arkadaşlar.ben çok hacı hoca gezdim.öyle uçuk rakamlar istiyorlar ki.bir de bunu denedim denemekten bişey çıkmaz.amirrezvani bana özelden msnini yollarmısın sana sormam gerekn şeyler varda tatlım çok teşekkürler buarada.bigün merale beraber gidelim

canım geçen hafta gittim üç cuma gel dedi hatta fazla konuşamadık bekleyenlerden dolayı akşam ara konuşalım dedi şehir dışından misafirim gelince arayamadım..yarın arıyım bakim bi merali konuşalım net özelden yolluyorum şimdi msn imi görüşürüz..

Kızlar bugün AnneBoleyn ile birlikte Bornovada Samyeli Cafede Serpil'e gittik...
Bazı arkadaşlar pek bir tavsiye etmişti...

Keşke paramızı doğrudan bir çöp kutusuna atsaymışız...en azından zamanımız boşa gitmezdi.

Yani sallanır ama bu kadar sallanmaz... Çok net söyleyebilirm kadın Tarot kartlarının anlamlarını dahi bilmiyor...hem kendim az çok bildiğim hemde falda not aldığım ve gelince google da baktığım için bu kadar net konusuyorum...

Önce kartlara İhlas ve Fatiha falan okudu ki.. bu zaten bana bir ,ne oluyor kardeşim dedirtti...
Yani pes..fal bakıyorsun Kurandan ayet okuyorsun..
Neyse.. açtı ve hayatında kimse yok dedi..
10 aydır süren bir ilişkim var..
Dayanamadım..bir ilişkim var dedim.. Bu sefer 'yani evli,nişanlı değilsin demek istedim ben' dedi..
Babamın işle ilgili hatalarından pişman olduğunu ve daha iyi şeyler yapmayı düşündüğünü söyledi..
Babam vefat etti dedim. ( 10 yıl olacak neredeyse ) Ben yaşasaydı bunları yapmayı düşünürmüş diyecektim sen ağzımdan lafı aldın dedi...
Erkek kardesin var dedi.. Ata binen bir adam kartı sebebiyle... Evet dedim..
Öğrenci mi dedi.. Yok dedim..Kardeşim evli ve bir şirkette müdür :))
Başka erkek kardesin var dedi.. Yok dedim.. O zaman sen aslında erkek gibi güçlü bir kadınsın dedi...
Sevgilimin bana iyi bir eş,kardeşime bir abi ve anneme iyi bir damat olacağını söyledi..Ama annem 1995 te öldü...Nasıl iyi damat olacak merak ediyorum..
2 kardeşsiniz dedi... Erkek kardeşim ve ben.... Kızları göremedi sanırım :)) oysa epey var...
Sevgilimle evlenecekmişiz...
Ve o bekarmış...
Oysa boşanmış ve çocuklu....

Yani daha sayayım mı :))
Son yılllarda bu kadar sallayan ve Tarot hakkkında bişi bilmeyen başka bir falcı görmedim...

Kimseyi kötülemeyi sevmiyorum ama parama acıdım... Yazık...
Üstelik o ritüel bölümü ayrı bir sıkıntı...

Yok elini kartların üstünde gezdir , ısınma hissedince kartı seç... 2 dakikada bir kart sececk şekilde konsantre ol falan...
Gerçekten sürekli bitsin bu işkence kalkıp gideyim dedim...

Kimseye tavsiye etmiyorum...
Berbattı..... Sanırım Missdance'ın bahsettiği Kordondaki Çingene falcı Pakize daha iyi bakıyordur :))

Sokağa atacak çok paranız,boş vaktiniz varsa ve aptal yerine konmaktan rahatsiz olmuyorsanız ancak o zaman Samyeli Serpil'e gidin...
Aksi halde uzak durun :))

Bu arada ben daha önce fena değildi diye düşünsemde Missdance'in önerdiği Güzin hanım bunun yanında Nostradamus gibi kalır...

Yazık oldu Cumartesime...

Bu arada AnneBoleyn'le konustukça daha kötü hissettik çünkü birçok konuda aynı şeyleri söylemiş bize :))
kelimesi kelimesine...........

ne desem bilemedim söylenicek en iyi şey geçmiş olsun demek sanırım ama üzüldüm çünkü insan çok umutlanıp gidiyor ve sonunda hayal kırıklığı parasınıda geçtim insanların umutlarıyla oynamak çok kötü bu yazılanlardan sonra umarım kendileri ciddi bir müşteri sıkıntısına girer..

kesinlikle katılıyorum serpil acayip derecede sallıyor,1tanesi tutmadı valla bana sölediklerinden de..bi de saatlerce diger falcıları falan kötüledi etti.zaten kendisi de söyledi,hissetiği bir şey olmadığını.ben birşey söylemiyorum kartlar söylüo dedi

kesinlikle katılıyorum serpil acayip derecede sallıyor,1tanesi tutmadı valla bana sölediklerinden de..bi de saatlerce diger falcıları falan kötüledi etti.zaten kendisi de söyledi,hissetiği bir şey olmadığını.ben birşey söylemiyorum kartlar söylüo dedi

Kartlar söylüyorsa bile Serpil kartların anlamını bile bilmiyor..
Ayrıca tüm desteyi düz karıştırıyor..
Oysa kartların ters ve düz anlamı var...
Ters kart açılmıyor falda :))

cookie cafede sanırım 1 ay oldu oraya geleli. bu arada tarot baktır ona çünkü ben ilk kez tarot bakılırken bu kadar kuvvetli bir enerji hissettim. aç giderseniz yemek artı içecek fal parasının içinde :KK66:

ok cnm tmm.haftaiçi gidicem bi aksilik çıkmazsa.

bi falcı daha buldum onada mutlaka gidicem eğer ii çıkarsa hemen hbr veriorum size.

Kızlar bugün AnneBoleyn ile birlikte Bornovada Samyeli Cafede Serpil'e gittik...
Bazı arkadaşlar pek bir tavsiye etmişti...

Keşke paramızı doğrudan bir çöp kutusuna atsaymışız...en azından zamanımız boşa gitmezdi.

Yani sallanır ama bu kadar sallanmaz... Çok net söyleyebilirm kadın Tarot kartlarının anlamlarını dahi bilmiyor...hem kendim az çok bildiğim hemde falda not aldığım ve gelince google da baktığım için bu kadar net konusuyorum...

Önce kartlara İhlas ve Fatiha falan okudu ki.. bu zaten bana bir ,ne oluyor kardeşim dedirtti...
Yani pes..fal bakıyorsun Kurandan ayet okuyorsun..
Neyse.. açtı ve hayatında kimse yok dedi..
10 aydır süren bir ilişkim var..
Dayanamadım..bir ilişkim var dedim.. Bu sefer 'yani evli,nişanlı değilsin demek istedim ben' dedi..
Babamın işle ilgili hatalarından pişman olduğunu ve daha iyi şeyler yapmayı düşündüğünü söyledi..
Babam vefat etti dedim. ( 10 yıl olacak neredeyse ) Ben yaşasaydı bunları yapmayı düşünürmüş diyecektim sen ağzımdan lafı aldın dedi...
Erkek kardesin var dedi.. Ata binen bir adam kartı sebebiyle... Evet dedim..
Öğrenci mi dedi.. Yok dedim..Kardeşim evli ve bir şirkette müdür :))
Başka erkek kardesin var dedi.. Yok dedim.. O zaman sen aslında erkek gibi güçlü bir kadınsın dedi...
Sevgilimin bana iyi bir eş,kardeşime bir abi ve anneme iyi bir damat olacağını söyledi..Ama annem 1995 te öldü...Nasıl iyi damat olacak merak ediyorum..
2 kardeşsiniz dedi... Erkek kardeşim ve ben.... Kızları göremedi sanırım :)) oysa epey var...
Sevgilimle evlenecekmişiz...
Ve o bekarmış...
Oysa boşanmış ve çocuklu....

Yani daha sayayım mı :))
Son yılllarda bu kadar sallayan ve Tarot hakkkında bişi bilmeyen başka bir falcı görmedim...

Kimseyi kötülemeyi sevmiyorum ama parama acıdım... Yazık...
Üstelik o ritüel bölümü ayrı bir sıkıntı...

Yok elini kartların üstünde gezdir , ısınma hissedince kartı seç... 2 dakikada bir kart sececk şekilde konsantre ol falan...
Gerçekten sürekli bitsin bu işkence kalkıp gideyim dedim...

Kimseye tavsiye etmiyorum...
Berbattı..... Sanırım Missdance'ın bahsettiği Kordondaki Çingene falcı Pakize daha iyi bakıyordur :))

Sokağa atacak çok paranız,boş vaktiniz varsa ve aptal yerine konmaktan rahatsiz olmuyorsanız ancak o zaman Samyeli Serpil'e gidin...
Aksi halde uzak durun :))

Bu arada ben daha önce fena değildi diye düşünsemde Missdance'in önerdiği Güzin hanım bunun yanında Nostradamus gibi kalır...

Yazık oldu Cumartesime...

Bu arada AnneBoleyn'le konustukça daha kötü hissettik çünkü birçok konuda aynı şeyleri söylemiş bize :))
kelimesi kelimesine...........

ilahi ya sabah sabah güldüm valla :) ama üzüldüm bu kadar atmasına oysa ki bana fena bakmamıştı :) tarot kartlarına dua okuyanıda ilk kez duydum ben hiç tarot baktırmamıştım ama çok güldüm gerçekten neyse geçmiş olsun canımm...

şu merali bende denicem hafta içi kesin ama umutlanmadan gidicem :) sonra elimizde patlıyor :))

arkadaşlar bir iki yıl evvel Alsancak Fiesta'da Gazi kadınlar sokağındakinde Gülseren diye bir bayan vardı.. 50 -55 yaşlarında.. sarımsı boyalı saçlı..Sonra oradan ayrılmış..Nerede baktıgını tabii ki :)) söylemiyorlar..
Tarot ve Katina Destesi bakıyordu... Hatta ona Katina diyenlerde vardı..

ÇOk iyiydi...
Şimdi nerede baktıgını duyan olursa lütfen haber versin...

angeledalımın bahsettiği şenola gittim bugün.şenol hocada diyolar.
bi kitaptan bakıyo olup olmıcağını söylüyo sadece.
gidilebilir ama fal gibi değil yıldızınızın tutup tumadığına bakıyo okadar.

arkadaşlar bir iki yıl evvel Alsancak Fiesta'da Gazi kadınlar sokağındakinde Gülseren diye bir bayan vardı.. 50 -55 yaşlarında.. sarımsı boyalı saçlı..Sonra oradan ayrılmış..Nerede baktıgını tabii ki :)) söylemiyorlar..
Tarot ve Katina Destesi bakıyordu... Hatta ona Katina diyenlerde vardı..

ÇOk iyiydi...
Şimdi nerede baktıgını duyan olursa lütfen haber versin...

o bayan şimdi hisar önünde enginar cafenin yanındaki cafede bakıyorda cafenin ismini unuttum :) sokağın başındaki cafe desem olur. ben gittim sürekli beni katina falına yönlerdirmeye çalıştı neymiş yunan devlet adamları bile ona gelip yunan falı katina baktırıyormuş. kahve falıyla arasındaki fiyat farkı malum... bana tek kelime bilemedi dedikleride çıkmadı. genede kötülemek istemem kimseyi belki gününde değildi.

ok cnm tmm.haftaiçi gidicem bi aksilik çıkmazsa.

bi falcı daha buldum onada mutlaka gidicem eğer ii çıkarsa hemen hbr veriorum size.

cidden çok merak ettim beğenip beğenmeyeceğini baştada söylediğim gibi giden 10 arkadaşımdan 8i beğendi ve dediklerini yaşamaya başlatık. gideceksin şimdiden uyarayım kötüleride söylüyor. yani bir ilişkinin sonunu görmüyorsa biter başka biri olacak kaderinde diyor. dilerim güzel bir fal olur :))

katina hanimi ben biliyorum bir ara arkadaslarla müdavimiydik isteyene telefonunu verebilirim

cidden çok merak ettim beğenip beğenmeyeceğini baştada söylediğim gibi giden 10 arkadaşımdan 8i beğendi ve dediklerini yaşamaya başlatık. gideceksin şimdiden uyarayım kötüleride söylüyor. yani bir ilişkinin sonunu görmüyorsa biter başka biri olacak kaderinde diyor. dilerim güzel bir fal olur :))

bende merak ettim çokk :)
yarın giderim sanırım hbr vericem sana saol cnmm

kızlaar yaptıgınız son sohbetler hakkında bende kısaca gittiklerim hakkında yorumda bulunayım :))
ksk'deki Meral ablaya baktırdım hemde birden fazla kez gittim.ilk gittiğimde hiç olmayacak dediğim benım bıle haberım olmayan bir durumu bilmişti,buna guvenerek bir kac kez daha gittim,geçmişi iyi biliyor tabıkıde gelecek cok fazla cıkmıyor ama gıdılebılecek bır falcı tavsıye ederım.
sonra dün akşam üzeri alsancak müjgan cafeden Murata baktırdım,hakikaten burda konusuldugu kadar varmıs,benım tanıdıgım kişileri benden daha iyi tasvir edıyor,çok iddialı konusuyor ve boşta konusmuyor hemen hemen her cümlesi yaşadığım olaylar ve tanıdıgım insanların net anlatımıydı.kısa sürdüğü için üzüldüm keşke kağıt kalemle yazsaydım dıyorum cunku bazılarını takıp etmekte zorlandım çok hızlı konusuyor.
aslında dün akşam için niyetim sevda cafeye gtmektı bır arkadas ugrayıp sıra durumuna bakmış inanılmaz kalabalık olunca sıra gelmez dıye vazgectık

Boncuklu Bayram abiyi yazmayı unutmuşum :uhm: bi ara o kadar çok gidiyordukki eski yerindeyken,artık bizide hayatımızıda biliyordu,açıkcası yeni yerler keşfetmeye başladığımdan beri gitmez oldum Bayram abiye.yüzüne karşı ne var ne yok gördüğünü söyler,gerekirse bir salaklık yapmışsan bağırır kızar hiç çekinmez :) ben ve arkadaş çevremi baz alarak soyleyeyım,ilk gittiğimiz zamanlar süper bakıyordu,çok fazla gıtmeye başlayınca giderek sanki bilmemeye başladı, o sebeple hiç gitmemiş olanlara tavsiye ederim,çok abartınca bilememeye başlıyor :))

banada yollarmısın numarayı

özelden yolladim numarayi

Boncuklu Bayram abiyi yazmayı unutmuşum :uhm: bi ara o kadar çok gidiyordukki eski yerindeyken,artık bizide hayatımızıda biliyordu,açıkcası yeni yerler keşfetmeye başladığımdan beri gitmez oldum Bayram abiye.yüzüne karşı ne var ne yok gördüğünü söyler,gerekirse bir salaklık yapmışsan bağırır kızar hiç çekinmez :) ben ve arkadaş çevremi baz alarak soyleyeyım,ilk gittiğimiz zamanlar süper bakıyordu,çok fazla gıtmeye başlayınca giderek sanki bilmemeye başladı, o sebeple hiç gitmemiş olanlara tavsiye ederim,çok abartınca bilememeye başlıyor :))

bu bayram abinin yeri nerde :)

X