İzmir'deki Falcılar

müjgandaki ali'nin temiz yüreğinin fala yansıması,samyelindeki serpil gününde olması ayrıca sevdam ve ravazza ferda hanım şuanda fovorilerim......vatikana gitmedim gittiğimde yorum yapacağım............ama referansı kuvvetli missdance arkadaşımın tavsiyesi

ya bak bu bana güvenip gidip mutsuz olma olayı beni çok üzer ben sadece bana iyi gelenleri öneriyorum bergamam ,:) kötü çıkarsa benden günah gitti bak :)

vatikan falına bakan güzin ablanın numarasına ulaşmak mümkün değilmi? kimse özelden msj atamıyor mu?

missdance i bekliyorum ben ama yarına kadar görse çok sevinicem. bir de asiye ablayı sormuşlar ben kendisine sürekli gidiyorum insan betimlemede birebir kimisini benim tarif edebileceğimden daha ayrıntılı anlattığı olmuştur. kahve falına bazen çok ayrıntılı bakıyor bazen şöyle bir bakıp bir iki bişey söylüyor ya gördüğü şeye göre yada sıradan kalabalıktan bilemiyorum. fakat bana en güzel betimlemesini yaptığında yüzünü görmüş gibiydi resmen falda hatta o kadar netti ki bana gösterdi telvede resmen suratını görmüş gibi oldum o kişinin. şu kadar süre bekle şu olcak bu olcak diyo ben hep sabırsız oldum o kadar beklemedim ama geçmişi çok iyi bildiği kesin kafam bozukken gidiyorum hep işallah umut saçmıyodur sadece çünkü bu sefer bekliyorum

Bu Asiye hanım nerede ?? bilmiyorumkismile

pardon onu yazmayı unutmuşum bornovada telve kafe diye bi yer var orda. kafeler sokağının orda taksiciler var sorsanız gösterirler telveyi yakın bayağı kafelere

littleredstrawberry eskiden bende giderdim asiye ablaya iyidir ama gününde olunca. şimdi kurşun dökme gibi işlere girmişler diye duydum ama gidip görmedim. en basiti kurşun dökmenin bile bir cafede yapılmaması gerektiğine inanıyorum tabii bu benim görüşüm.

ama hala vatikan falı hakkında bilgi verecek biri gelmedi. bekliyorum ben adres telefon numarası ne olursa razıyım :1rolleyes: ha bir de geçenlerde samyeli kafe diye bir yer var o da bornovada merkeze yakın ama o bornova merkezde erbil süel var onun olduğu aradan girince emek kırtasiyenin sokağında bakan kadının adını unuttum serpildi sanırım ama bir kişi var zaten. böyle kağıda isimler yazıyor kafasından yazdığı isimlerin hepsi ya ortaokul ya ilkokul arkadaşımdı hiç tutturamadı ama sonradan soru sorduruyor ismi ben söylüyorum. o zaman dedikleri beni veya hakkında sorduğum kişiyi bilse bu kadr olur tanıyormuş gibi konuştu. bir arkadaşımla gitmiştik ona dedikleriyle alakası yok bana dediklerinin ve hani birbirimize söylenenleri karşılaştırıyoruz ona dediklerini bana dese çok saçma olacak bilemiyorum ona kağıda yazdığı isimler de hep alakalı çıktı değişiklik olsun diye o da denenebilir kaç verdik hatırlamıyorum samyelinde ama telvede 10liraydı kahve bir de tarot ama kısa tarot bakıyor kahve falıyla bakarsa katina falı isterseniz 15e bakıyor bir dahaknike ondan baktırmak istiyorum ben de o daha ayrıntılı oluyormuş. ama ben bir daha samyeline gitmem gerçekten koca kağıdı alıp bana alakasız isimler saydı görüşmediğim ve görüşmeyeceğim ilkokul-ortaokul arkadaşlarımdan oluşan. telve iyidir özetle

kurşun dökme mi kafede mi yapıyorlarmış onu :1no2: bence de çok saçma. ama asiye abla gününde olunca gerçekten çok iyi bakıyor yada yani onu da anlıyorum biton insan sıkılır yani insan doğal olarak sakin saatlerde gitmeye çalışıyorum ben hep ama planlı olmadığı için bu iş genelde. olmuyor yani içinden gelerek baktığında gerçekten tüylerim diken diken oluyo :asigim:

yelola sen baktırmıştın değil mi vatikan falına nasıldı?

Açıkçası geçmişi güzel anlattı... yani epey isabetliydi.. tabi mucize beklememk lazım...
Bugün içinde erkek arkadaşımla ilgili doğru şeyler anlattı...

Geleceği göreceğiz.. beklemek lazım :))

Bu arada cafede kurşun dökmek artık işin iyice suyunu çıkarmak oluyor sanırım...
Üstelik kurşun dökme olayı kişinin kendi evinde yapılan birşeydir...
Mekanda temizlenir...

birde littleredstrawberry birlikte tlf numarasına ulaşabilsek çok mutlu olucaz :)) olmadı littleredstrawberry sen yarın sevda ablaya veya ali beye git asiye ablayı beğendiysen onlarda o tarzda bakıyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…