İzmir'deki Falcılar

vatikan falı diye bir fal ilk defa duyuyorum.esila bana özelden telini yazabılırmısın acaba? bende bir sitede buldum vatikan falı diye arattım,blogda biri çok memnun oldugunu yazmış,birde alsancaktaymış,1saat kadar sürüyormuş fal,ben denemek istiyorum gitmek isteyen varsa birlikte gidebiliriz kızlaar

ama ben özelden mesaj yazamıyorum.nasıl vericem noyu?

İlk gittiğimde yaz sonuydu ve geç saatte gitmiştim iyi bilememişti.pazar gunu ilk geldiğim gun pek iyi yorumlayamamıştınız sanırım enerjınızın bıttıgı bır zamandı falan dıye basladım cumleme :)) ve daha dıkkatlı ve güzel baktı.Katina denen bir fal bakıyor kahvenin yanında,olağan durumumu çok net bildi,geçmişi şöyle böyle fakat etkılendıgım kısım kariyerini ortaya koyup özel bi durumumla ılgılı 1,5 ay içinde olmazsa bende bu falı biliyorum demem dedi :KK1: çok iddialı olunca bende hayli bir merak uyandırdı bakalım beklıyorum o 1,5 ayı :)

bornovada küçükparkın girişinden kampanaya doğru yürüyosun,sol tarafta telve cafe,asiye abla :)

Eskiden Alsancak^'ta bir bayan bakıyordu katina falına...
Mavi kartlar di mi ??

sonuçlar çok gerçekçi çıkardı...
olmaz bu iş dediği şeyler hiç olmadı mesela :))

Merhaba,
1 sene kadar önce internet sitelerine bakarken katina (deste ) adında bir faldan haberdar oldum ama bugüne kadar bu falı bilen ve bakan birine rastlamadım.Nedir nasıldır diye araştırırken bu fala bakan bir internet sitesi buldum, 3 adet kart çekiliyor kartların altında ise anlamları yazıyor.Anlayabildiğim kadarıyla bir soru soruyorsun ve çektiğin 3 kartın anlamlarını yanyana getirerek de yanıtı buluyorsun, sitelerde yazanlara göre zaten katine destesinin usulü böyleymiş, deste kartları yanyana gelerek cümleler kurarmış.
ancak bir handikap var site ingilizce neyse ki google translate ve copy paste ile bu sorun da aşılabiliyor:)
falcıya gitmeye üşendiğiniz zamanlarda bir göz atılabilir

siteyi google dan witches of smyrna yazarak aratabilirsiniz

Arkadaslar, ben online olarak emine akkaya ile iletisime gectim. Internet sitesi var. Ismini, dogum tarihini soyluyorsun, kadin yorumda bulunuyor.

Tamamen palavra. Asla tavsiye etmem. Verdigim paraya cok acidim.

hadi ya ben de hiç sevmem kısacık falları ama çok merak ettim hiç böyle çat çat isim falan söyleyen bi falcıya denk gelmedim daha:S ne kadara bakıyor murat??

bende hiç sevmem böööllleeee uzun uzun anlatsın o anlatsın ben dinliyim :)) direkt isim değil harf olarak söylüyor tutturuyor ama çok kısa işte iskambil bakıyor 15 tl ye tarotta sanırım 22.50 tl di ama ben tarot baktırmadım.. çat çat isim söyleyen tek kişiye denk geldim sevda ablaydı oda bana değil kız arkadaşıma söyledi işini ayarlıycak adamın adı mehmet dedi bizde iyi salladın dedik meğerse adamın ilk adı mehmetmiş biz bilmiyormuşuz bunda şaşırmıştık gerçekten :)

amaaann öyle zaten çat çat isim söyleyen kimse yok gerçektende.ama arayışlara devam tabi :) vazgeçmek yoookkk :)

evet arayışlara devam :)) hatta ben bir ara yazmıştım kemalpaşamı neydi orda bi kadın varmış numarası gelicek toplaşıp gideriz diye ama üstünde durmadım tekrar ilgileniyim onunla:)) bizim dr gurubu baya memnun kalmışlar kadından..

arkadaşlar dün o çok methedilen polat cafe nesli hanıma gittim..............tam bir bomba tam bir fiyasko haberiniz ola..................

bende hiç sevmem böööllleeee uzun uzun anlatsın o anlatsın ben dinliyim :)) direkt isim değil harf olarak söylüyor tutturuyor ama çok kısa işte iskambil bakıyor 15 tl ye tarotta sanırım 22.50 tl di ama ben tarot baktırmadım.. çat çat isim söyleyen tek kişiye denk geldim sevda ablaydı oda bana değil kız arkadaşıma söyledi işini ayarlıycak adamın adı mehmet dedi bizde iyi salladın dedik meğerse adamın ilk adı mehmetmiş biz bilmiyormuşuz bunda şaşırmıştık gerçekten :)

ya benim arkadaşa resmen isim söylemiş tarot baktırmıştı o sanırım,amcasının ismine kadar falan söylemiş ya..şok oldum:S

arkadaşlar merhaba bikaç gündür yoktum. ama açınca dikktimi çekti benim gittiğim polat cafe deki nesli yi kötülemiş bergama35f, bana iyi gelen başkasına iyi gelmeyebilir bunu anlarım ama yalanın bu kadarı olmaz çünkü dün oradaydım ve nesli hanımın izinli olduğunu öğrenip yine fatoş hanıma yorum yaptırdım. anlamadığım polat cafeye karşı sanki gizli ve aleni savaş açmışlar karalayıp duruyorlar, nedenini anlatsanızda bikere ben ve polat cafeye gitmek isteyenler anlasa bunu. Yalan yanlış yazan bergama35f çok çirkin bir yoldasın arkadaşım.
birde sen sevdayı öve öve bitirememişsin madem çok memnunsun neden başka falcıya gitme gereği duyuyorsun????

arkadaşlar merhaba bikaç gündür yoktum. ama açınca dikktimi çekti benim gittiğim polat cafe deki nesli yi kötülemiş bergama35f, bana iyi gelen başkasına iyi gelmeyebilir bunu anlarım ama yalanın bu kadarı olmaz çünkü dün oradaydım ve nesli hanımın izinli olduğunu öğrenip yine fatoş hanıma yorum yaptırdım. anlamadığım polat cafeye karşı sanki gizli ve aleni savaş açmışlar karalayıp duruyorlar, nedenini anlatsanızda bikere ben ve polat cafeye gitmek isteyenler anlasa bunu. Yalan yanlış yazan bergama35f çok çirkin bir yoldasın arkadaşım.
birde sen sevdayı öve öve bitirememişsin madem çok memnunsun neden başka falcıya gitme gereği duyuyorsun????

burda herkes meraktan herkese gidebilir..herkeste yorumunu yapabilir lila bence fazla oluyosun artık senin yorumlarından ben şahsen çok rahatsız oluyorum arkadaşım...herkesi senin fikrinde olması için zorluyosun...sevdaya bende baktırdım ve benmkini hiç bilemediğini falan filan şeyler söyledim bi kişide çıkıp bana karalıyosun çirkin yoldasın falan demedi diyemezde çünkü memnunsam memnunumdur değilsem değilimdir...hem sana noluyo bu kadar savunma..polat cafeyle bi bağlantın olduğuna adım gibi eminim...bu konuşmaların bu saldırganlığın çok ama çok çirkinnn ve ayıp

Sevgili Lila3535,
Burada kimsenin fal baktırdığı bu insanlarla bir bağı yok.. Dolayısı ile baktırdıktan sonra fikri neyse yazabilir. Uydurduğunu,salladığını düşünüyorsa bunu yazması da normal..
Zaten cafede 10-15 liraya bakılan bir faldan/falcıdan super bişi kimse beklemiyor..
Ama müşteriyi aptal yerine koyuyor yada o gün fazla uyduruyorsa , eleştirilmesi normal..

Ancak anladığım kadarıyla senin özellikle Nesli hn../ polat cafe konusunda bu hassasiyetin diğerlerini rahatsız ediyor.. Sanki orası ile bir bağın varmış izlenimi yaratıyor...

Var demiyorum ama bu izlenimi yaratmışsın galiba..
Son yorumunda bu yüzden insanları rahatsız ediyor...

Tanımadığınız falcılar için burada ağır konuşmaya gerek yok bence...

Yani tanımadığımız falcıları, korumak adına buradaki arkadaşlar için ağır sözler konuşmaya gerek yok..

arkadaşlar üzerime gelmenize gerek yok ben o kişinin yalanını yakaladım ve yüzüne vurdum.aksini ispat etsin o zaman, hatta arayın o cafeyi siz kendiniz sorun izinlimiydi değilmiydi. benim hoşuma gitmiş baktırdığım fal siz illada gidin baktırın diye bişey yazdım mı buraya hayır yazmadım sadece fikrimi yazdım şimdi sizler beğendiğiniz insanlara çamur atılmasına razı olur musunuz??? ve de yalan yanlış şeyler yazıldığında rahatsız olmaz mısınız??? sizlere bırakıyorum. 2. si fal baktırmak dışında bağlantım yok. Bu arada ashle acaba benim varlığım seni rahatsız mı ediyor?? beni tanıyor musun ki hakkımda bu kadar ciddi düşüncelere girdin??? yoksa kahin ya da mükemmel bir medyum musun?? bu kadar iyi biliyorsun madem bi de falıma bak ta olsun artık. herkes haddini bilmeli bence :eek:lmaz:

X