İzmir'deki Falcılar

cnm eğer oysa ben gitme derim.bi ark.ım gitmişti toplu gitti onlarda 6 7 kişilerdi.gittiklerindede bikaç kişi varmış.herkesin içinde bakıyomuş biraz tuhaf bi kadınmış ve hiçbirine bişey bilememişti.
ama belki sana farklı olur yanlış yönlendirmiyim ben.gyalıda oturuyo.güzelyalı parkının ordaydı sanırım evi.

ya benimde kafam karıştı şimdi noyu veren arkadaşlar anlata anlata bitiremediler yalan da söylemezlerki kadının neleri bildiğini söylediler gerçekten iyi gibi geldide bana bilmiyorum ne yapsak

günaydın kızlar dün arkadaşımla kıbrıs şehitlerine gittik bişeyler içmeye tesadüfen bir fal baktırdım ekmekiçinin sokağında şık kafe.Tarot baktırdım güncel ve geçmişle ilgili şeylerden bazılarını tutturdu :) illa gidin demiyorum bak eğlencelik niyetine gidilebilir :)gitti de yazmadı demeyin diye yazıyorum.tavsiye ediyormuyum derseniz hayır yüksek beklentilere hayal kırıklığı yaratır zaten bu tür kafelerde bakılan fallar tutmuyor :)

aslında iyi bakıyorsa bir cafede 10-15 liraya niye baksın diye düşünmekte lazım tabii...
üstelik o paranın ne kadarı kendine kalıyor...
5-6 liraya bakmış oluyor, niye kendini yorsun birincisi..
ikincisi çok iyi biliyor olsa çevre yapar, evinde bakmaya başlardı adam gibi bir paraya di mi :)).

Bir de bu işin hiç mi vakti saati yoktur ??
Her gün her gün insana ilham gelir mi ??

yani epey bir kısmını sallıyorlar olsa gerek mantıklı düşününce...

ama işte biz hatun milleti bir sorun olunca mantığı bir kenara bırakıp, koşturuyoruz falcılara :))

HAKLISINIZ ARKADAŞLAR.............ama terapinin bir şekli de fal baktırmak değilmi.........bazıları temiz yüreklerini yansıtıyor bance müjgandaki ali gibi.samyelindeki serpil gibi.......bazılarıda 3 harflileriyle bir şeyler söylemeye çalışıyorlar müjgan gibi yeşilyurtttaki emel gibi.......

ben o üç harflilere inanmıyorum.serpile sordum ben varmı sende böyle bişeyler diye yok dedi.gerçi olsa gerçekten söyler mi onu hiç bilmiyorum ama :) yeşilyurttaki emelde biliyor ama gelecekle ilgili söyledikleri hiç birşey olmadı bana.ayrıca gerçekten 3 harlileri olsa bu insanlar sayısal falan oynamazmı ya ben olsam kesin yapardım :) bu kadar biliyorlar madem bunuda bilmeleri gerekmezmi ama :)
neyse amaç eğlenmek artık :)

Yeşilyurttaki bayanı bilemem ama Müjgan hanım için bende hoş olmayan şeyler duydum.. ters konuşmalar falan...

Para verip üstüne bu saçmalıkları yaşamak bence saçmalık...

Missdance, ben Vatikan için gideceğimde Güzin hanım kim tavsiye eti derse kim diyeyim ??
missdance hanım desem bilir mi :))

:) açelya dersin inşallah memnun kalırsın canım ya bir arkadaşım gitti bayıldı biri gitti burdan hiç beğenmedi bak günahı kabul etmem :) benden çıktı :KK70:

yok almıyorum bende sizler gibi herkesle sadece burdan haberleşiyorum.iyi hatırlattın bak.ne zamandır sesi çıkmıyor ne oldu acaba?

:) açelya dersin inşallah memnun kalırsın canım ya bir arkadaşım gitti bayıldı biri gitti burdan hiç beğenmedi bak günahı kabul etmem :) benden çıktı :KK70:

Gittim canım.. ama senin bu mesajını okuyamamıştım gitmeden önce..
Ama onlar Kadınlar Kulubü deyince tahmin ettiler kim olduğunu :))

Güzin hanım geçmişle ilgili epey şey söyledi.
Söylediklerinin çoğu doğruydu...
Gelecekle ilgili söylediklerini zaman gösterecek...

Olumsuz diyemem , gidilip denenebilir bence...
Cafe falcılarından daha iyi...

kızlar o hiç beğenmeyen biri ben oluyorum:):) valla bana herkesin süper dediği falcıların çoğu bana gelince bilemiyolar kendimden korkmaya başladım var bişiiy:) ona göre değerlendirin=)

kızlar o hiç beğenmeyen biri ben oluyorum:):) valla bana herkesin süper dediği falcıların çoğu bana gelince bilemiyolar kendimden korkmaya başladım var bişiiy:) ona göre değerlendirin=)

çok iyi fal bakanlara ya da dedikleri çıkan kişilere falclar fal bakamıyorlar diye duymuştum net bir bilgim yok duydum sadece bir kaç falcıdan ve günlerle çok alakalı bir durum falcıya gittiğin ve memnun kalmadığın günlere dikkat et o günlerde sana iyi gelmiyor olabilir... günlerle ilgili olduğuna emiynim ama istanbulda tesadüf eseri tanıştığım bi parapsikolog bunu söylemişti..

X