İzmir'deki Falcılar

arkadaşlar üzerime gelmenize gerek yok ben o kişinin yalanını yakaladım ve yüzüne vurdum.aksini ispat etsin o zaman, hatta arayın o cafeyi siz kendiniz sorun izinlimiydi değilmiydi. benim hoşuma gitmiş baktırdığım fal siz illada gidin baktırın diye bişey yazdım mı buraya hayır yazmadım sadece fikrimi yazdım şimdi sizler beğendiğiniz insanlara çamur atılmasına razı olur musunuz??? ve de yalan yanlış şeyler yazıldığında rahatsız olmaz mısınız??? sizlere bırakıyorum. 2. si fal baktırmak dışında bağlantım yok. Bu arada ashle acaba benim varlığım seni rahatsız mı ediyor?? beni tanıyor musun ki hakkımda bu kadar ciddi düşüncelere girdin??? yoksa kahin ya da mükemmel bir medyum musun?? bu kadar iyi biliyorsun madem bi de falıma bak ta olsun artık. herkes haddini bilmeli bence :eek:lmaz:

bence sen haddini bilmelisin.sadece bergamaya yapsan bu tarz yorumunu neyse.polat cafede biri daha baktırmıştı oda beğenmemiş onada hakaret etmiştin farkındaysan.herkesin düşünce özgürlüğü var beğenir beğenmez bişey diyemezsin yani bırak insanlar özgürce beğendim beğenmedim desin.herkes beğenmek zorunda değil bu kadar büyütmeye gerek yok sengözlerimebaksanab

yorumları okudum ashle sana katılıyorum.
bugün arkadaşımla müjgandaki murata gittim aliye baktırcaktım izinliymiş ama murat süperdi diyebilirim.geçmişi bildi gelecekle ilgili tarih verdi kesin olucak dediği şeyler var.olursa paylaşırım sizinle.
arkadaşım önümüzdeki ay evleniyo daha fincanı açar açmaz nikah tarihini söyledi hayırlı olsun şu tarihte düğün var dedi :) çok memnun kaldık ikimizde.

doğruyu söylemek hatamı arkadaşlar...............ne sorunum olabilirki. bu sadece benim yorumum.............nesli hanım sarışın hafif toplu bir hanımefendi görmesem hadi.......

merhabalar fal baktırmayı seven biri olarak uzun zamandır yazılarınızı okuyorum ve önerdiğiniz bazı falcılara gittim. kimisini bende sevdim kimisini bu da ne boşa vaktimi ve paramı harcadım diye düşündüm. benim takip ettiğim kadarıyla herkes kendi görüşünü yazıyor. sevda ablaya gittim gerçek anlamda çok iyiydi. müjgandaki aliyi çok merak ettim ama sanırım fal fiyatı 22.5tl mi? birde ben cookie cafede melek hanıma baktırdım ama başta uyarıyorum gittiğimiz arkadaşlarımızın bir kısmı beğenmedi çünkü kötü şeyleride ayrılık gibi direk söylüyor. bu arada güzi ablaya baktırmayı çok istiyorum şu anda nerde bakıyor acaba?

arkadaşlar kızlarağasında ömer usta kahvecisinde ayten hanım var.baktıran oldumu aranızda? ben baktırmıştım, geçmişi ve o anki durumumu çok iyi bilmişti. gelecekle ilgili söylediklerinin zamanı var daha. kahve falına bakıyor. denenebilir bence.

herkese iyi akşamlar....bugün kardeşimle beraber müjgan hanıma gittik inanılmaz güseldi resmen şok olduk 1 saat bekledikten sonra yanındaydık geçmişi zamanlarıyla bildi şu anı bildi ve bana hatta inanılmaz iddalı konuştu gelecekle ilgili de olabilecekler hakkında bilgi verdi zaman gösterecek ama olmucak şeylerde değil hatta bebeğim olmuyor benim öyle iddalı bir söz kullandıki şok oldum bakalım zaman gösterecek ama çok ilgilendi hem benimle hem kardeşimle taşları tam yerine oturttu güzeldi...... ama birde şu alsancakta güzin hanıma vatikan falı için gitmek istiyorum yerini tarif yada randevu için tel. bilen varsa özelime atarsa sevinirim.. herkese hakkında hayırlısını diliyorum....

merhabalar arkadaşlar daha yeni üye olduğum için kuralları net bilmiyorum. sanırım açık şekilde tlf nosu yazılamıyor. lütfen güzin ablaya ulaşma konuşunda yardımcı olabilirmisiniz...

Missdance yazabilir sana Güzin hanımın telefonunu... ben henüz 50 mesaj atmadığım için özelden mesaj atamıyorum :))

kızzzlarr buarada mendereste bi hoca varmış herşeyi biliyomuş kalp gözü açıkmış.ne kadar istersen o kadar veriyomuşsun.5-10 verenler varmış.arkadaşımın arkadaşı baktırmış.bilgisi olan varmı?

missdance banada güzin ablanın nosunu atarmısın canım,bide yeri tam nerede soylersenız cok sevınırım.bu arada kızlaar ben bugun inşallah sıra olmazsa sevdam kafeye gıdıcem,kemeraltı tarafında işlerim var çokjs ıra yoksa sevdam kafeyede gırıcem,,akşamlara yorumları yazarım opuyoorum :kahve:

fal dedın mı kemeraltına gitceksınız :) kahve içilen sokak varya kemeraltında kızlarağasına gelmeden fısıltı kafede canan ve ramazan var bıde karsısında bi kafe var batu ve niko var fıestanın falcıları var orda ama nikoya baktırın batudan ii bakıo ben hepsını denedım 10 tl ye bakıolar.bide tarota 20 tl ye bakıolar

fal dedın mı kemeraltına gitceksınız :) kahve içilen sokak varya kemeraltında kızlarağasına gelmeden fısıltı kafede canan ve ramazan var bıde karsısında bi kafe var batu ve niko var fıestanın falcıları var orda ama nikoya baktırın batudan ii bakıo ben hepsını denedım 10 tl ye bakıolar.bide tarota 20 tl ye bakıolar

canım bu yazdıklarından en çok hangisini öneriyorsun:kahve:

kızzzlarr buarada mendereste bi hoca varmış herşeyi biliyomuş kalp gözü açıkmış.ne kadar istersen o kadar veriyomuşsun.5-10 verenler varmış.arkadaşımın arkadaşı baktırmış.bilgisi olan varmı?

şehirdışına açılalım diyorsun yani :))

kızlar bana güzin ablanın numarasını gönderecek olan var mı? bu arada baktıranlar gerçekden memnun kalıyor mu vatikan falından?

Arkadaşlar, Alsancakta Cookie cafe de Sevgi hanım var, ben ona gittim ve beni çok sevdiğini söyledi ve taraot baktırdım ama, birde çantasından başka kartlar çıkarttı, dur bakalım bunlar şimdi her şeyi söyle dedi ve KATİNA falıymış birde ona baktı, ben ağustos ayında gitmiştim ve bana tarihler vermişti, hatta bazı söyledikleri benim o anki düşündüklerimin tersine hiç olmaz dediğim şeylerdi, ama hepsi bir bir oldu, yalnız tarihler 1-3-5 gün sekebiliyor. ama oluyor:))) tavsiye ederim...
Karşıyakadaki Ravazza cafe deki sarışın bir bayan var orta yaşlı, bu kadar ters ve negatif bir insn olmaz ya, yani ben ondan hiç elektrik almadım, ve o da bana hep ters ters konuştu valla 20 TL yazık oldu...
haaa birde Cookie cafede tarot 15 TL ve yemek içinde, biz öğlen gidip öğle yemeğimizi de yiyoruz orda:)))) ohhh iyi oluyor...

Arkadaşlar, Alsancakta Cookie cafe de Sevgi hanım var, ben ona gittim ve beni çok sevdiğini söyledi ve taraot baktırdım ama, birde çantasından başka kartlar çıkarttı, dur bakalım bunlar şimdi her şeyi söyle dedi ve KATİNA falıymış birde ona baktı, ben ağustos ayında gitmiştim ve bana tarihler vermişti, hatta bazı söyledikleri benim o anki düşündüklerimin tersine hiç olmaz dediğim şeylerdi, ama hepsi bir bir oldu, yalnız tarihler 1-3-5 gün sekebiliyor. ama oluyor:))) tavsiye ederim...
Karşıyakadaki Ravazza cafe deki sarışın bir bayan var orta yaşlı, bu kadar ters ve negatif bir insn olmaz ya, yani ben ondan hiç elektrik almadım, ve o da bana hep ters ters konuştu valla 20 TL yazık oldu...
haaa birde Cookie cafede tarot 15 TL ve yemek içinde, biz öğlen gidip öğle yemeğimizi de yiyoruz orda:)))) ohhh iyi oluyor...

Ravazza Cafe için aynı fikirdeyim.. ters hatun..gunundeyse iyi bakardı eskiden.. ama şimdi çok önemsemeden bakıyor...
Katina bakıyor demişsin bu Sevgi hanım için... Cookie cafe nerde alsancakta ??

cookie cafe kıbrıs şehitlerinde taş fırın var yanındada blue petrol mağazası var onların karşı sokağında. saint joseph lisesinin sokağıda diyebiliriz. bu arada orda melek ablada var o da iyidir tarotta. sevgi ablaya randevu almadan giderseniz bekleyebilirsiniz :)))

X