İzmir'deki Falcılar

Arkadaşlar beni neden duymak istemiyor yok sayıyorsunuz. Bugün de aynı yere polat cafeye gittim nesli yoktu yarın gelecek dediler, zaten ben diğer bayan fatoş muş ismi onun için gitmiştim. Inanın nesli den de farklı değildi diyebilirim tek kelime süperdi. Deneyin bence farkı göreceksiniz. Karışmak iyi değil ama ben memnun ayrıldım sadece bilin istedim. Iyi geceler...

Arkadaşlar beni neden duymak istemiyor yok sayıyorsunuz. Bugün de aynı yere polat cafeye gittim nesli yoktu yarın gelecek dediler, zaten ben diğer bayan fatoş muş ismi onun için gitmiştim. Inanın nesli den de farklı değildi diyebilirim tek kelime süperdi. Deneyin bence farkı göreceksiniz. Karışmak iyi değil ama ben memnun ayrıldım sadece bilin istedim. Iyi geceler...

Lila kusura bakmada nedense sen hergün bunu söyledikçe o cafeye adım bile atasım gelmiyor.ben şahsen dediğin cafeye gitmem sırf senin bu reklamların yüzünden.hayır yani çok belli ediyosun.böyle yaptıkça insanları çekmezsin kaçırırsın üzgünüm :eek:lmaz:

ben bu hafta içinde gidip bakıcam eger baktırdığım kişiyse dediğim gibi hiç memnun kalmamıştım size haber veririm eger baktırdıgım kişi hangisiyse diğerine de baktırıp yorumumu da yaparım :)

ben bu hafta içinde gidip bakıcam eger baktırdığım kişiyse dediğim gibi hiç memnun kalmamıştım size haber veririm eger baktırdıgım kişi hangisiyse diğerine de baktırıp yorumumu da yaparım :)

o zaman senden haber bekliyoruz canım bu neslinin reklamı çok yapıldı umarım söylendiği kadar vardır parasından da geçtim zamana ve umutlara yazık oluyor vallahi :))

waayyy forum coşmuş neler neler olmuşş..ben giremiorum uzun zamandır.missdance ne var ne yok :) maşallah aynı tempo devam ediosun :)

öncelikle herkese merhaba arkadaşlar bu benim ilk mesajım:)
gittğm falcıları burada yazayım dedm...
öncelike alsancaktaki fiestadaki hiçbir falcıyı önermiyorum resmen sallıyorlar o an dogru gibi gelio fakat dediklerinin hiçbiri çıkmadı neredeyse hepsine baktırdım..hatta oradaki falcılardan birinin arkadaşıydı arkdşm,kendileri bile sölüormş birazcık laf alıorz ağızlarından sallıyoruz yiolar die dalga geçiolarmş bi de..
en son küçük park telve cafedeki asiye ablaya gittim,katina falı bakırmaya.
geçmişi ve içinde bulundugun durumu gerçekten çok iyi biliyor,beni çok şaşırtmştı..
ablamın erkek arkadaşının mesleğine kadar bilmişti onların durumuna kadar..
gelecek hakkında söyledikleri çok uuzn vadede bilmiyorum çıkacak mı,umarım çıkar çünkü çok içaçıcı şeyler söyledi ordan çıktığımda gerçekten çok mutluydum

ya cnm tarif edermisin bana asiye ablanın yerini.gitmiştim ama baya bi oldu gideli banada çıkmıştı dedikleri.tekrar gitmek istiorum ama hatırlamıorum ya.bornovanın neresindeydi ben konaktan gidicem.

arkadaşlar bende müjgana gitmiştim bir kaç ay önce.hiç tavsıye etmıyorum,daha oturur oturmaz sen bılmıyomusun fıncana bakmadıgımı nıye koydun buraya fıncana diye azar işittim,bende ılk gelıyorum bılmıyorum dedim,sonrada hiç susmadı zaten.yakın bır erkek arkadasımla gıtmıstım,onunla cok ılgılendı nedense beni bir kovmadıgı kaldı,ağzıda cok bozuk,hiçbişey bılemedi,bakarkende yok sen cok sınırlısın ılerde hastalıklara yakalancaksın bu sınırle bılmem ne,hiç olmadıgım kişiymişim gibi anlattı durdu beni.hiç tavsiye etmiyorum birde aldıgı para diğerlerine gore çok pahalı 15 mi ne alıyor,yazık günah gidip azar işitmek için bu parayı vermeyin,sadece bir tavsiye..

ya cnm tarif edermisin bana asiye ablanın yerini.gitmiştim ama baya bi oldu gideli banada çıkmıştı dedikleri.tekrar gitmek istiorum ama hatırlamıorum ya.bornovanın neresindeydi ben konaktan gidicem.

asiye ablaya bende gitmiştim yaz sonu,ama cok geç saatte baktırmıstım,iyi baktıgını soyleyebılırım ama o gunun son müşterileri oldugumuz ıcın enerjısı bıraz düşüktü.küçükparkın girişinden aşagı taraftakı otoparka yürüyorsunuz o caddeden,sol tarafta barlar sokagı var onuda gecıyorsunuz,ardından solda yıne sayısal lotocu var zaten onun hızasında tek bır kafe var,dısarda minik taburelerı olan.bu aralar cok kalabalık goruyorum ıcersını,ben bugun o tarafta olucam eger kalabalık değilse bende baktırmayı dusunuyorum.

cnm konaktan metroya bin bornovada in.bornova metroda colins var karşı yolda,yanından ufak bi yol girio küçük parka zaten kime sorsan gösterir.küçük parkta kampana var taksi durağından biraz düz yürüynce,onun çaprazında,küçük park gevrek evinin karşısında telve kafe.

Son düzenleme:
X