İzmir'deki Falcılar

günaydın bayanlarr benim acayip fal baktırasım varrrrr hani pazar bulusulup gidilecekti giden varmı aranızda neolursunuz eger giderseniz benide alınnn tek gidemem ben çekinirimm:18::18::18:

arkadaşım alsancakta nefes kafe diye biryer var orda derya var acayip güzel bakıyo ben 15 günde bir gidiyorum.tavsiye ederim.cami durağına çok yakın.

günaydın bayanlarr benim acayip fal baktırasım varrrrr hani pazar bulusulup gidilecekti giden varmı aranızda neolursunuz eger giderseniz benide alınnn tek gidemem ben çekinirimm:18::18::18:

ben bu gün fal baktırmak istiyorum:)ama yanlız gitmek istemiyorum varsa benim gibi falı bu gün acil falı gelen yazsın benimle irtibata geçin gidelim birini bulursam gidicem hattabukate gidesim var neyse yazın arkadaşlar

bune biz gitmiyoruz dıye kımse gıtmıyo fal baktırmaya ya nerdesınız gıdın yorum yapım

ben bu gün fal baktırmak istiyorum:)ama yanlız gitmek istemiyorum varsa benim gibi falı bu gün acil falı gelen yazsın benimle irtibata geçin gidelim birini bulursam gidicem hattabukate gidesim var neyse yazın arkadaşlar

Kekcim calısıyorum anca 6 bucukta cıkıyorum sen calısıyor muusn?

Hayrola eb_ru neler oldu??
serpilserpil adlı kişi sadece kendince uydurduğu şeyleri yazmış, ve telefon numarasını verdiği kişi bu durumdan çokmüzdarip ne hakla telefon numarasını verebiliyor anlamıyor kendini bilmez bir sürü insan arayıp rahatsız ediyor, üstelik ben fiyatı sizin için indirdim falan yazmış bahsettiği kişinin böyle bir durumdan haberi bile yok, herkes yorum yapabilir ama bu konuda bilgisizliğini ( yok cinliymiş bilmem ne) bu kadar ortaya koyuyor işte...

Heyecanla bekliyoruz :))) Bende belki perşembe günü Buket 'e gidebilirim.

İstanbul'dan bildiğim birisi vardı telefonla geçen ay ona baktırdım 100 tl pahalı birde reklam derler diye yazmadım.Falı en az 45 dk.ailenden arkadaşlarından kimi istersen soruyorsun 2 sayfa not aldım yazdım bazı şeyler tuttu bazıları eh işte yaklaştı diyebilirim.Gelecekle ilgili söyledikleri en yakın tarih Aralık çıkarsa yazarım.2012 de olacak bir sürü şey söyledi bekliyorum.Olursa o zaman tavsiye ederim.

yuh rastgele bir numara mı vermiş!

bu istanbuldaki adı e ile başlayan sanırım ??

NEFES KAFE ,DERYA ;Önceki sayfalarda Nefes kafedeki Derya Hanımdan bahsedilmiş.Okuyunca 4-5ay önce buraya da gittiğimi hatırladım.Tamamiyle oradan geçerken tesadüfen görüp fal baktırmıştım.Derya Hanımın falı kötü değil belki ama yeteri kadar iyi ya da etkileyici de değil.İlk 3 dakika çok tutuk gidiyor .Sadece birebir tarot kartlarına bakarak yaptığı yorumlar tekliyor ,yanlış,alakasız şeyler söylüyor.Ne zaman kartlardan kendini ayırıp yine kartlara bakarak hissiyat frekansına geçti ,kartların ötesine baktı , o zaman birkaç bingo atış yaptı.Fiyat yaz başı 20 tlydı.Bu arada ben fal sıramı beklerken bana 2 falcı var hangisi dediklerinde 'bir düşüneyim 'demiştim.Diğer bekleyenler beni Derya'ya yönlendirdiler çok iyi,çok şu bu olduğunu söylediler.Ben de emin olmak için 2 ay sonra tekrar gittim.Ama yine etkilenmedim.Bir daha gitmeyi düşünmüyorum.

ben aranıza yenı kTILDIM fal bktırmaya bnımde cok merakım war gıdıcegınız zaman bnada haber verırsenız bende gelırım sizede uygun olursa.sevdam cafeye cok sık gıttım ben,epte memnun kaldım dyebılırım.kızlaragasındda farklı yerlerde denedım ama cok memnun kalmadım.

bende istiyorummmmmmmmmmm ve eminim kekte :))))))

Merhabalar çok sık giremiyorum.. ben aliağada ki o kadına yıldızname baktırdım 20 tl ye bakıyor fakat ben hiç memnun kalmadım arkadaslar... ctesi için daha önce bahsetiğim kemalpaşadaki emele gideceğim... benle ilgili isimleri bilen tek kişi idi ....

Son düzenleme:
E derken? ismini verebilirmisin, cünkü bende birine baktirmistim istanbulda, ben begenmistimde ondan acaba ayni isimi diye merak ettim
İstanbul daki hanım çok tanınan biri değildir herhalde İsmi Mine evinde bakıyor cafelerde çalışmamış.Ben tanıdık vasıtasıyla telefonda baktırmıştım 6 sene önce kardeşim içindi.Sonra da akrabalardan bir kaç kişiye baktı bir de arkadaşıma baktı.Geçen ayda ben kendim için aradım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…