İzmir'deki Falcılar

şimdi internetten bazı kişiler mail alıp istediklerini istediklerine yönlendiriyorlar. mesela çemişgezekten abuziddin hocanın üfürüğü kuvvetli, şu kafede şukufe hanım çalışıyo, bu kızın gizli güçleri var bu kızda 3 harfli var (bilmeyenlere anatomi dersi vereyim ama hiç bi kadında kaş dışında 3 harfli bişi bulunmaz bulunursa buna erkek denir)yok 100 fal bakıyo 101nciyi kabul etmiyo (yavrum matematiğin kaç senin diyesi geliyo insanın ya da atma recep din kardeşiyiz diyesi. 100 fal kişi başı 10 dakikadan 1000 dakika eder bu da 16.5 saattir. yazık falcınızın hiç ihtiyacı :2:yok mu) onun için sakın ha kanmayın

fal ben de bakıyorum. Kahve falı. İlgilenen olursa diye yazıyorum. yeni üyeyim özel mesaj atma hakkım yok. Fakat isteyen atabilir bana. Nasıl cevap yazarım bilmiyorum. gizlim saklım yok. Buradan da yazışabilirim.
Geçmişle ilgili söylemiyorum. işim olmaz. Gelecekle ilgili okurum. Geleceği bir Allah bilir, rıza gösterdiği kadarını söyletir.
Fala meraklı İzmir'li bayanlara duyurmak istedim.

Hayrola ya pek bi gazaa gelmiş smile cümbüşüne çevirmişsin ortamı. Bak bakalım bi şu sayfaya senden başka biri var mı böyle insanların bildiği saçma sapan yorumları defalarca atan. Şu hayatta en nefret ettiğim şeydir hı başkalarının yaptığı şeyleri taklit eden insanlar. 100 kişi bakıyo dediysek bana kafe yönetimi söyledi güzelim elin falcısının seceresini tutmuyorum heralde burda. Ben memnun kaldım dedim. Zaten sayfanın iyice tadını kaçırdınız kaçırıcağınız kadar millet uğramıyo bile sizin gibiler yüzünden.

hadi o zaman bana bak ne söylemem lazımsa yazayım mı

birincisi insanlar biliyorsa hala neden birilerinin reklamını yapıyorsunuz. siz kafede çalışanların söylediklerini kabul ediyorsanız yeni moda çıkalı yıllar oldu. gidin alsancağa 6 ay garantili fal bakılıyor deniliyor. 6 ay garantili ya da 100 kişi. yazdıklarınızı önce beyninizin süzgecinden geçirin sonra yazın derim size ayrıca o çok methettiğiniz şahısların izmir adliyesinde dolandırıcılık nedeniyle açılmış davası var mıdır bir araştırın istersenizve bu dolandırıcılık hangi nedenle açılmış bir bakın sonra göreceksiniz size iyi gelip gelmediğini. saygılarımla

burada bukadar eleştri yapıyorsak bildiğimiz birşeyler var demektir. isterseniz örnekleyelim. örnek müjgan kafe müjgan: falcılık ilmine ilk civa elementini sokan insan olarak tarihteki yerini almıştır ( siz dua edin de civa veriyor çantada taşıtmak için ya üre verseydi vay halimize) o yüzden bu kadını üretkenliği konusunda nobele aday göstermek gerekir. ayrıca yüzünüze bakmadan duvara bakarak konuşmasından dolayı hayal gücü olarak da mucit kimliği olduğunu söyleyebilirim. aynı kafeden murat vardı bir zamanlar şimdi nerde bilmem. böyle sitelerde hesaplar açtırıp kendini methederdi.( ama şöyle bi diyalog geçmişti bi zamanlar arkadaşımla arasında hatırlar mı bilmem. evin 3 katlı mı yo 4 üst katta mı oturuyon yo ozaman zemin katta hayır 2. katta oturuyom aa yere biraz yakın demi) ata ordaydı ayrı bir fiyaskoydu. kılık kıyafetine göre ne kotarırsa bu da ot satardı bildiğin ot tütsü diye. (civa taşımaktan sıkılanlara tavsiye ederim)bunun gibi anlatacağım daha bekleyin.

kaş,dil,diş,göz,kas 3 harfli düzeltir özürlerimi iletirim

Mehtapcım, devamını merakla bekliyorum :))

benim saf yurdum insanı. daha çok da sevgilisinden ayrılmış ya da eşiyle arası kötü olup da muska yaptırmaya kapı kapı dolaşıp hoca arayan saf kardeşlerim. bunları biliyor muydunuz: bu ülkede tek kelime arapça bilmeyip de muska yazdığını söyleyen içine açıp baktığınızda arapça bir fotokopiden ibaret yazı olduğunu. ya da arapçayı soldan sağa yazan hocaları. ya da veteriner ilaçlarından birinin yan etkisi olarak kadında cinsel arzuyu uyandırdığı için suyun içine damlattırılıp eşiyle arası bozuk erkeklere okunmuş su diye verildiğini (hayvan vitamini diyeyim anlayın) ey yurdumun saf insanları kanmayın. paranıza yazık. mesela hadi matematik yapalım. sevgilinizle aranız kötü düzelme ihtimali başlangıçta nedir? % 50. bir kağıt parçası elinize tutuşturuluyor ve diyelim ki bu % 50 de gerçekleşiyor. sonra da ooo büyük hoca . kanmayın

hadi örnekleyelim. tepecikte zeki hoca ve yardımcısı. aslında mta'nın (maden tetkik arama) izmir şubesi demek daha doğru olur. ama bunlar defineci grup. aslında define peşindedirler ama hocalık da ekstra gelir kapısı. onun için sizinle ilgilenmesi için kızlar bir gömü vardı bizim köyde diyerek asıl derdinizi anlatın. inanın daha çok ilgilenecektir sizle. büyük ilim sahibi hoca olup cuma günlari namaz vakti bile çalışır! önünde 2 el yazma deftere bakar bakkal hesabı ona göre yazar. dedik ya asıl iş başka. yurdumun saf insanları kanmayın.

bunu yazan arkadaşı uyardıktan sonra bi daha uğramadı ama farklı nicklerle geziyor sitede. kimliğini daha önce deşifre etmiştim. ben baktırmadan mı salladım sanıyorsunuz. tabi ki baktırdım. ama hem 40 tl verip hem de bu kadar hakaret işitmemiştim. argosu yüzünden kadınlığımdan utandım. şu kim bu kim saydı da saydı. en son iş yerimden birini tutturunca mutlu oldu. 15 isimden sonra. bu ve bunun gibileri yazmaya devam edeceğim. izlemeye devam edin ama sakın kanmayın

Tamam , gerçekleri duyalım ama tavsiye edeceğin iyi diyeceğin kimse yok mu ???

Ben gaziemirde ikamet eden biri olarak Kadriye adını çokça duydum. Henüz gidip baktırmadım ama en kısa zamanda baktırıp deneyimlerimi paylaşacağım. Bahsettiğiniz cafelerde çok fal baktırdım ancak çoğu soru cevap yöntemiyle gittiği için ben bile fal bakarım böyle diye düşündüm. Örneğin bornovada Asiye diye bir falcıya yeni gittim. Bana çalışıyo musun diye sordu yok diyince iş bulcaksın dedi ki ben henüz öğrenciyim..Erkek arkadaşın var mı dedi var dedim, evlilik yolu görünüyo dedi..Bunun gibi şeyler bana komik geliyo sora sora deneme yanılmayla olmaz bu işler soracaksa ben de sorar bakarım yani..Sonuç olarak henüz gerçekten iyi birine rastlamadım. Kemeraltında Sevda cafedeki Sevda hanımı ve Kadriye hanımı çok merak ediyorum her ikisine de gidip en kısa zamanda deneyimlerimi mutlaka yazıcam.

yardımcı olurmususnuz

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet okkalı bir cevap yazmıştım fakat kendimi telkin etmekle yetiniyorum. Ama bu şekilde devam ederse bir aslan kadını olarak bazılarının haddini bildirmesini de bilirim elbette. Arkadaşlar bir çok kişi öneriyoruz burda herkes aklı başında insanlar tabiki kendi kararı gidip gitmemek, ama bu konu görüş-eleştiri bölümü. Bazı kişiler yüzünden gerçektende sayfanın tadı kaçıyor. Resmen üçe ayrıldı.

1 - Adres isteyenler ve saygıdan da olsa diğer arkadaşlar için yorum yapmayanlar.
2 - Reklam amaçlı kişiler.
3 - Reklam amaçlı gelen kişilere saldıranlar.

Herkes aklı başında insanlar burda. Kimsenin kimseye vaaz vermesine de gerek yok. Bakın sakin konuşuyorum, herhangi bir kişiliğe yönelik saldırı olursa şahsıma çok ağır konuşurum.

Lütfen artık sayfanın gerektirdiğini yapalım ve sadece eğlence amaçlı olan falcı yorumlarımızı yapalım.
Buraya gelipte hoca da istemeyin yani. İzmirdeki hocalar sayfası değil zaten, bide gereksiz uyarı yapanlar var laf olsun torba dolsun işte.

Denizimsiyeee yürekten katılıyorum.. Herkes bir şekilde kafa dağıtmak için, aklındaki bazı şeylere cevap bulmak için, bir nevi kendisiyle yüzleşmek, biraz eğlence için fal baktırıyor ve bu deneyimlerini birbiriyle paylaşıyor. Bencede bu sayfada amaç bu olmalı.. Yoksa gerçekten tadı kaçıyor. Özellikle dert ve kekin yorumlarını okurken, her yeni falcıda heyecana kapılmalarından ben keyif alıyorum.. Ve lütfen devam edin dert ve kek:) Bende yazılanları görünce yazmaktan kendimi alamadım:)

Bende zaman ilerledikçe bazı şeyleri yazıyım, birgülün dedikleri çıkmadı, ama kendisine 4 arkadaşımı götürdüm, hepsi içeriden çok şaşkın çıktı, şuanı çok iyi biliyor, geçmişi iyi biliyor, ailelerindeki hastalıklara varıncaya kadar biliyor.. Ama gelecek tutmadı, diğer 2 arkadaşımdada tutmadı, sanki sizin kafanzdaki durumu biliyor ve ona göre bir yol haritası çiziyor.. Enginarda buket değil diğerine baktırmıştm o da çıkmadı, zaten o hanım çok çok yüzeysel bakıyor.. Sevda Ablanın dedikleri benim için bomba şeylerdi, vadesi gelir de çıkarsa yine sizinle paylaşıcam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…