İzmir'deki Falcılar

Bence paracı değil.. yani bana kasım sonuna kadar bekle dedi. arada gelmeye kalkma demeye getirdi yani :))

Sabah 7.30 da kalkıp, Sevda ve Betül'e gidicem. Betül'den emin değilim aslında ama belki giderim ona.

Merhaba arkadaşlar kadınlar kulübüne az evvel katıldım daha önce form yazılarını takip ediyordum geçen hafta forumdan bi arkadaşın paylaştığın maral cafe falcı merali okuduğum ve internetten araştırdım telefon numarasını buldum ve aynı akşam randevu aldım 7 buçukta randevum vardı saat 7 gibi karşıyaka çarşıdaydım yerini bulamadım aradığımda meral hanım rahatsızlandı yok dediler ben tşkler deyip açık adresi aldım tekrar , içeme kurt düştü gidip gerçekten doğru mu diye görmek istedim ve gittiğimde hiç telefonla konuşmamış gibi merhaba deyip cafeye girdim meral hanım fal balıyordu resmen baştan daha falso dedim ve söyledim kahvemi neyse sıram geldi ve fal bakılmaya başlandı adımı sordu başladı bi deftere karalamaya daha dakka bir atış serbest hesabı attı da attı 20 dakika boyunca attı durdu sonra ben sacece kahve parasını ödedim neden falı ödemiyorsun dediklerinde telefonumdaki aramaları ve yaptıkları terbiyesizliği gösterdim ve çıktım .Arkadaşlar sizden ricam gerçek bir falcı ücreti önemli değil böyle falcı falcı dolaşmaktan iyidir bir kez düzgün bir para veririz deydi deriz .şimdiden teşekkürler

arkadaşlar uzun süredir formu takip ediyordum. benim de tanık olduğum bir olayı aktarayım. kafede çalışanlar müşteri yani biz kerizleri kapmak için bu sitelere girip insanların aklını çeliyorlar ve kendi falcılarına yönlendiriyorlar. bunlardan bir tanesini açıklayayım. fiyatı şu an 40 tl (formu takip edenler daha önceki yazılara baksınlar). bu zatı muhterem dansözlükte yapıyor. yanlış anlamayın tabi ki saygı duyuyorum. ancak falla uzaktan yakından ilgisi yok. belki 20 isim sıralıyor. içinden biri tutarsa ne ala. bu kızcağıza lafım yok. benim midemi bulandıran o kafede çalışan bayanın bu siteye girip hayatımın falcısını buldum deyip saf insanları kandırması. (buna keriz kotarma diyorlar sonrada) sakın inanmayın.gerekirse bu tiplerin kimliğini daha da deşifre edeceğim.sevgiyle kalın.

ay ınanmıyorum ece dansözmü ama benzemıyo deıl

ay ınanmıyorum ece dansözmü ama benzemıyo deıl

ondan peruk meruk takıyo ama evet belki reklam yaptılar burdan kendileri olabilir de dert le bana baya bildi yaa geçmiş meçmiş bildi kadın bütün maziiiyi saydı bize:))

ayy evet ya evine gittiğimizde bi kadın gelmişti onla konuşuyodu big bossta dansözlük yapıyomuş ama artık eskisi gibi dansözlük rağbet görmüyo ayy borçlarda var para bulmam lazım üff falan diyodu.hatta bizede diyodu bana müşteri bulun annemin evinde kalıyorum bak para lazım diye hayatımın en kötü fal deneyimiydi.biton isim saydı uydurduda uydurdu...:))))))) yoo diyorum yok öyle bişey ay amannn ne bilim ben ozaman böyle biriyle tanışcaksın.işte yok öğretmen kim var ailede? yok öyle biri diyorum ozaman öyle biri sizin haneye gircek diyo geçen sene baktırdım hiçte dedikleri bişey çıkmadı..
madem paraya ihtiyacı var gitsin dansözlüğe extra olarak başka bişey iş yapsın. en azından insanları enayi yerine koyup bukadar kul hakkı toplamasın.bi fal için 40 az değil sonuçta ne güzel keriz gözüyle bakıyo gelenlere...

Son düzenleme:
gittik bükete gene gidicen dedı tü falcılar gıdıcen dıyo ama bende daha tık yok ewt bu ay gıdıcem ya evıme ya manısaya kısmet bakalım :) kızlar sizde yenı bişeyler yokmu kımse gıtmıyomu artık falcıya be yagmur fal sektörünü vurdu :)))

canım çok sıkılıyo hadı fal baktıralım yada siz bakın kim fal bakmayı bılıyo benım için baksın havanın bunalımı benı bunalttı

Ben Sevda'ya dün sabah gittim :)

Buket dün izinliymiş, iki keredir gittim ve bulamadım. Artık gitmiyeceğim.
Bir de öneri üzerine, Ömer Usta'da Ayten hanıma gittim, bana gelicek dediler, falımı kapattırdılar ve bilin bakalım noldu kadın orda yoktu. Başka birine baktırdım benim sülalemdeki teyzeler daha güzel bakıyor. Asla gitmem. Ordaki falcıların geneli öyle sanırım.

Sevda'ya gelirsek eğer : Fal ücreti 17.5 olmuş, ben yine memnun kaldım. Kendisinide çok seviyorum zaten. Söylediklerini bekleyeceğim aynı tarihleri verdi.

Son düzenleme:
sevda bana çok salladı ya ben anlamıyorum bu fal işini ya bilen bilir nasıl oluyo da biri ok memnun kalırken bi başkası hiç memnun kalmıyo bana tek kelime bilmedi o kadın ya

O kadarını bilemem tabi ama söylediğim gibi ortalama üstü bi falcı Sevda benim için kimse bilemiyor kolay kolay. Zaten sallayan biri olsa hergün 100 kişilik kotası var kadının 101'nci kişiyi geri gönderiyorlar. Herneyse benim görüşüm memnun kaldığım.

Bu arada Birgül'e de gitmiştim ben Sevda'ya ilk gittiğimde ikiside aynı tarihi verdi. Bi hafta sonra belli olucak Sevda'ya ikinci gidişimde de aynı tarihi verdi. Merak ediyorum çıkıcak mı..

arkadaslar merhaba Aliağada yıldızname ile bakan bir bayan varmış gittiniz mi hiç? bilgisi olan var mı? ben cumartesi gitmeyi düşünüyorum ama sizlerede danışayım istedim

arkadaslar merhaba Aliağada yıldızname ile bakan bir bayan varmış gittiniz mi hiç? bilgisi olan var mı? ben cumartesi gitmeyi düşünüyorum ama sizlerede danışayım istedim

Bende yıldızname baktırmak istiyorum ama bulamadım adam akıllı birini adresi var mı sende bu kadının, ne kadara bakıyomuş?

ben sevdaya sabahın köründe gittim ilk beni aldı uyku sersemi die bilememiş olabilir ona daha sonra tekrar gidicem çünkü çok tavsiye eden var neyse.....gelelim nergize mergize herkezden rica ediyorum arkadaşlar allah aşkına açmasapan üç kağıtçı insanları tavsiye etmeyelim bakın ben gayet seçici davranıyorum çok kişiye gittim ve gerçekten bilenler dışında kimseyi tavsiye etmedim çünkü yazık paranıza ya hepimiz çalışıp kazanıyoruz sakın nergize gitmeyin sakın tam üç kağıtçı ben ve tanıdığım iki kişi de gitti bide bi tanesine erkek arkadaşına üfürük müfürük bi şeyler yapalım demiş o da yaptırmış ama işe yaramamış zaten falı zten çıkmadı sakın gitmeyim 20 tl yazık derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…