İzmir'deki Falcılar

Baktırıyorum bile şekerim :)
Söyledikleri çıkıyo mu peki bunların.

kızlar emel yuzeysel bakıyo bugun gıttım haberınız olsunn 25 tl bakıyo ordu cad. gurmarın karsında merınos magzasının sokagında habernız olsun

kızlar emel yuzeysel bakıyo bugun gıttım haberınız olsunn 25 tl bakıyo ordu cad. gurmarın karsında merınos magzasının sokagında habernız olsun

Beğenmedin mi canım? Evinde bakıyo sanırım.

Bu arada ben şu siteden iki kişiye baktırdım ama pek beğenmedim açıkcası.

muko 79 canım yarın fal baktırayım diorum senin dediğin şu iranlı kadın nasıl adı vamı cafenin yada tavsiye edeceğin biri var mı:))):KK55:

hocada bulamadım daha bugün su falı bakan birine gittim bişey söylemedi öğüt verdi bol bol....:KK50: bulamadık hakikatli birini.....:KK53:

muko 79 canım yarın fal baktırayım diorum senin dediğin şu iranlı kadın nasıl adı vamı cafenin yada tavsiye edeceğin biri var mı:))):KK55:

Kıbrıs sehıtlerınde erbılsuelın sokagında super valla ıranlı fal bakan hatun de gosterırler 4218566

Tamila değil mi o iranlı kadın ya? Cookie de bakıyodu. Ben pek beğenmemiştim onu.

denizimsii

Tamila değil mi o iranlı kadın ya? Cookie de bakıyodu. Ben pek beğenmemiştim onu.

:97:neler söylüyor geleceği tahmin edebiliyormu neyini beğenmedin canım...:KK6:

Beğenmedin mi canım? Evinde bakıyo sanırım.

Bu arada ben şu siteden iki kişiye baktırdım ama pek beğenmedim açıkcası.

Kime baktırdın ?
Ben Starss, Nurseda, Occultism ve Melis96 yı çok beğendim.
Am bunlar Vıp falcı oldugu için ücretli bakıyor .. cafefalcılara göre bedava sayılır :))
beğendiğin olursa yazarsan ben de baktırayım....

Tamila hangi cafeye geçmiş ?
Benim bir arkadaşım gitmek istiyor, Cookie de bulamamış.
Bana baktıkları tutmuyor ama baktıran ve çok memnun kalan 2-3 arkadaşım var.

Denenebilir ...

Konuştuklarını anlayamıyorum ben ama, hala cookie de diye biliyorum. Daha yeni gittim çünkü. Denenebilir tabi verdiği tarih bana iki bayram arasıydı.

Cokie den ayrılmış..
Ben arkadaşa söyliyeyim Belediye sokağına girip sorsun :)) oraya yeni bir cafe açılmıştı.

Bu arada denemediysen Boncuklu Bayram'ı dene istersen.
İLk baktığında süper bakar. sık baktırmamak gerekiyor sadece :))

Cokie den ayrılmış..
Ben arkadaşa söyliyeyim Belediye sokağına girip sorsun :)) oraya yeni bir cafe açılmıştı.

Bu arada denemediysen Boncuklu Bayram'ı dene istersen.
İLk baktığında süper bakar. sık baktırmamak gerekiyor sadece :))

Ona da arkadaşım baktırmıştı çıkmamıştı söyledikleri ya :/

Elektrik tutması önemli işte.

Canın sıkıldığı bir gün deneyebilirsin.. en uygun fiyata bakanlardan, o yüzden arada gidip baktırıyorum :))

Elektrik tutması önemli işte.

Canın sıkıldığı bir gün deneyebilirsin.. en uygun fiyata bakanlardan, o yüzden arada gidip baktırıyorum :))

Can sıkıntısına baktırıcak kişi çok tatlımda, elektirik olayına inanmıyorum ben şahsen. İyi bir falcı herkese bakabilir.

merhaba arkadaslar ;
ızmırde 2 fal deneyımım oldu paylasmak ıstedım.
ılkı kemeraltında madam katya dıye bır sarlatan.ben baktırmadım gercı ablamla gıttık.bende yanında oturuyorum falın sonuna dogru sen baktırmayacakmısın dedı hayır dedım.bı kart cek sana bakıcam dedı.ıı dedım bı tane kart cektım. baktı sana 2011sonuna kadar nıkah yok dedı guldum. bu olay gecen sene oldu.gunlerden persembeydı cumartesı ıse benım dugunum vardı :)))) ablamada sacma sapan seyler salladı gıttı 25 tl sı :)) neyse

2.sı burdanda ravazda cafenın adını duydum.yıne ablam baktırmıs kahveye bıarkadasıyle.ısım falan soylemıs bı cok seyı tutturdu dedı ablam memnun kalmıs. 2 sıde. gecenlerde bı arkadasım ve ablamla gıttık oraya.kadın surat soguk bısey senle muhattap bıle olmuyor.her bırımızın toplam 3 dk surdu.salladı bıseyler.benım bır tanesı bıle tutmadı.
ablam tarot baktırdı gelecek ıle ılgılı soyledı beklıyoruz.
dıger arkadasımda kahve baktırdı onunda ısımden 1-2 harf soyledı onu tutturdu.o kadar.

kadın fiz sorusu egıtmen olan kım? fala boyle baslıyor.kı ben degılım.

yanı dıyecegım su kendısıne cok kızdım.ınsan aldıgı parayı bıraz hak eder. 3 dk da 15 tl verdım. :KK43:

Evet, ravazza daki bayan hem soguk hem artık 2-3 dakikada bakıyor.

İşin aslı öyle düzgün bakan kimse yok.
Benim evinde bakan bir tanıdıgım var ama biraz pahalı bakıyor. En iyi yanı baktırmak istediğimde son bakışımdan bu yana
değişen birşey yok bekleyeceksin, boşa bakmayalım diyor :)) bana beklemek zor geliyor o başka.

Yine de suya bakan düzgün birini duyarsam baktırmak istiyorum.
Teyid olsun diye :))

Evet, ravazza daki bayan hem soguk hem artık 2-3 dakikada bakıyor.

İşin aslı öyle düzgün bakan kimse yok.
Benim evinde bakan bir tanıdıgım var ama biraz pahalı bakıyor. En iyi yanı baktırmak istediğimde son bakışımdan bu yana
değişen birşey yok bekleyeceksin, boşa bakmayalım diyor :)) bana beklemek zor geliyor o başka.

Yine de suya bakan düzgün birini duyarsam baktırmak istiyorum.
Teyid olsun diye :))

senın şu falcı paracı bırı degılmıs anladıgım kadaryla

X