İzmir'deki Falcılar

ya bide bi şey dicem kızlar gittiğimiz falcılara söylemeyelim internetten tavsiye aldık kadınlar kulübü fln die çünkü onlar bunu öğrenince kendileride girip üye olup bizi yanıltabiliyolar

bakın yazan kişi için demiyorum ama bılen bılır zamanında aynur rumuzlu ama orjınalde çiğdem olan kendını yere göge sıgdıramadı ha ben baktırmadın ama kadının suratında meymenet yok ben daha güzel fal bakıyorum :) bence bekleyelım hepımızın denedıklerı var ben betülden umutluyum kımı sevdadan kımı bı başkasında ama 40 tl az paramı yeterınce umut tacırıyle karşılaştık zaten beklemekte fayda var özellikle kek sana dıyorum walla gıdersen sacını başını yolarım :) hepimizin sıkıntısı var ondan gıdıyoruz bırde maddı sıkıntı olmasın betül iyise ona buket iyise ona yada şuna buna ama fazla para kaptırmadan azcık azcık :)

hahhaahaa deli:))durcam durcam söz....bu arada maral kafedeki merali de ben beyemedim çok genel bakıyo ama yine denemek isteyen varsa gitsin

hahhaahaa deli:))durcam durcam söz....bu arada maral kafedeki merali de ben beyemedim çok genel bakıyo ama yine denemek isteyen varsa gitsin

kaç para :) malum butcemı bılıyosun ona göre bana ışık tutarmı ben gıdımmı

valla arkadaşlar bu ece yıllardır çok meşhur zaten. benim övmeme hiç gerek yok.
kadın manyak tarz olarakta tip olarakta bakım olarakta
isteyen dener ben sadece tavsiyede bulunmak istedim
yanlış anlaşılmalar olmasın lütfen

merhabalar ben yenı uye oldum ve yesılyurt takı emel abla nın telefonunu bılen yada adresını bana tarıf eden bırı olursa cok sevınecegım tesekkurler

bagerim sen gitmişsin heraslde nası memnun kaldınmı.bide bende tecrübelerimi anlatayım:
sevdam kafe:gelecek pek bilmio ama geçmişi ii bilio
samyeli serpil:fena değil geçmişi ve şua anı çok ii analiz edio.bide isim verio şak die kalıosun.

ama ben şu yeni girne nergizx ve yeşliyurttaki emeli merak ediyorum.adreslerini tarif eden birileri olursa çok memnun olucam...

arkadaşlar son zamanlarda Yeliz'e giden haber alan varmı yada telefonunu bilen varsa lütfen özelden mesaj atsın ...daha öncede yazdım kendi deneyimlerimi tekrar onu görmem lazım ..

gittik canım gittik dayanamadık onada gittik tmm çok iyi biliyo ama geçmişi yanı şok oldugum noktalar oldu hadı canım dedım ama ben de çok ıyı bılıyorum geçmişimi hemde ondan daha iiii bana gelecek lazım gelecek hankında ne dedı bana bılıyomusun çok mutlu olucaksın sence bu söz benı ne kadar tatmın ettı

Allah sizi napmasın ya gittiniz o kadar para verdiniz dimi dayanamadız da.
gelecekle ilgili söylediği bi o mu oldu?

bana gelecekle ilgili benim kafamda olan planladığım şeyleri söyledi.
olmasını çok istediğim ama olması güç şeylerdi bunlar
ve ikisini dediği şekilde yaşadım.
şimdi kalan ikiyi bekliyorum.biraz uzun vade ama beklicez artık hadi hayırlısı

kızlar sizi uzun zamandır takip ediyorum ve burdaki yorumlarınızı degerlendirerek yelize ve birgüle gitmistim ikiside güzel baktı ama yeliz üzerinde büyü var demisti ve gene burdan okudumki yeliz kayıplarda cok ilginc..ve bazı yorumlarda 1 kac kisiyede aynı seyleri sölemiş..birgülde fena degildi..kafamda bazı karar veremedigim seyleri sordum olumlu olacagını söledi..bakalım görcez onun söledigini yapacam..asıl sizinle paylasmak istedigim konuya gelice..benim kızım cok meraklı ve calıstıgı isyerinde arkadasının tavsiyesiyle tel.de birine fal baktırmıs..sanırım yanılmıyosam tepecikte oturuyormus..örnek olarak ben yurtdısına gidicem bunu bilmis ve cok hayırlı olcagını sölemiş..kızımın yasadıklarını sölemis ve biriyle tanısacagına ve icinde olan harfi sölemis..onunla nisanlanacagını v.s. bu kadını bende merak ettim..siz bu kadını hic duydunuzmu??? bakalım söledikleri cıkacakmı..sizinle paylasmak istedim ve siz bu kadını hic duydunuzmu diye sormak istedim...

Son düzenleme:
Kek ve Dert sorum size:) eceye baktırmışsınız gülistana kıyasla nasıl onun değerinde birimi biraz bilgi verseniz 40ta az değil yani değermi

Kek ve Dert sorum size:) eceye baktırmışsınız gülistana kıyasla nasıl onun değerinde birimi biraz bilgi verseniz 40ta az değil yani değermi

ne ben nede kek gulıstana gıtmedık ha ece ıyı şimdi ama çok karışık daha doguru geçmişi cidden biliyo benım kızım var kızımla ılgılı bışey söle dıyınce dırek rahatsızlıgını söledı eşimin meslegını söledı ama gelecek benı tatmın etmedı anlıyomusun yanı çok mutlu olucan eşinle barışıcvan bı oglun daha olucak ve bı kaç şey çok genel yanı bunu hepsı sölüyo hele bana gene ııı canım kekcım ona daha vasat zaten kafası karışık sayesınde artık dahada

Kek ve Dert Ece hüsranla sonuçlanmış anlaşılan Arkadaşlar maalesef falcılar bu siteyi ve bu konuyu takip ediyorlar sonrada rumuz alıp insanların duygularını sömürüyorlar çok üzücü Bir sürü falcı denememe rağmen burda isim söylerken bile temkinli yaklaşıyorum Birgül birçok şeyi bilmesine rağmen asıl 1 ay sonraki olay olursa gelecekle ilgili başarılı diyebileceğim.Hepimiz için amaç geçmişi öğrenmek değil geleceğe dönük olayları öğrenmek suistimale açık bir durumla karşı karşıyayız.Para kaybetmemek adına dikkatli davranmalıyız sanırım.

slm cnm, ben gülistana gitmek istiyorum da,2 kere sordum kimse bişi demedi senin bu iletinde gülistanı başkasıyla ilgili kıyaslarmısınız yazıyordu, onun yerini biliyormusun, biliyosundur belki die sorim dedim

ya işte kızlar bundan sonra gittiğiniz yerlere söylemeyin internetten bulduk die bilmesinler...ece ye gelince farklı bi deneyimdi fakat sadece geçmiş mesela size örnek vereyim diyelim geçmişte siz kanser oldunuz ve iyileştiniz direk diyoki ....sen neden kanser oldun ama iyileştin artık....gibi senin ağzın açık kalıyo nerden bilicek dimi evet biliyo.ama işte gelecekle ilgili ben pek beyenmedim ha belkide olcak ama zaten bir iki şey söyledi soru sordum mesela geçmişle ilgili nasıl çatır çatır söylüyo ama sorulara öyle çatır çatır direk cevap vermiyo net deil anlamıyosun bi şey bide zaten çok kafa karışıyo kısacası değdimi hayır umduğumu bulamadım istediğim gibi bi fal deildi ama bana sorarsanız bi kere kıyın paraya ve bu deneyimi yaşayın kesinlikle bi gidin onu yakından görün:))) bide belkide size daha iyi bakar bilinmez yani bi yetenek var o çok belli varlıkları var yani anlarsınız ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…