İzmir'deki Falcılar

ya kızlar yeliz herkesi kabul edıyomu ben kaçdefa aradım cwp dahı vermedı ya biri ayarlasada hep bareber gıtsek ben ve kek bı onu denemedık onuda deneyelım tam olsun

ayol ben randevu aldım bile hahaha...seninle konuştuktan sonra aradım

Kızlarrr bende istiyorum zahmet olmazsa banada birisi atabilirmi numarasını :81::81:

kızlar kabul etmiyo yeliz ben çok önceden konuşmuştum bana söz verdiği için kabul etti beni gelmek isteyen olursa yazsın beraber gidersek kabul eder belki telefonlara bakmıyo zaten

cok memnun kalmıssın bende gıtmek ısterım lutfenn

Ben Yelize iki kere gitmiştim. Verdiği tarihler felan hiç tutmadı valla sadece şuan ki durumumu bilmişti çok iyi. Ama gelecek öngörüsü 0.

hmmm gitmesemmi ki

Bende çıkmamıştı, iki farklı zamanda gitmiştim. Genelde aynı şeyleri söyledi iyi hoş güzeldi ama tamamen boştu. Fal size şundan güzel gelir soru cevap şeklinde yapıyosunuz. Ama söylediğim gibi çıkmayacak birşeye umut başlamakta bi hayli saçma yani. Sen bilirsin tabiki. Ama öyle abartlıcak biri değil kendi görüşüm olarak.

Son düzenleme:

eger dedıgın gıbıyse tarıf edermısın telı varsa telını verırmısın ozelden beklıyorum lutfennn

Şu bahçelievlerdekinin söylediği çıkıyo mu? Bende gitmek istiyorum acilen :)

vallahi bahçelievlerde benim gittiğim yer türk telekomun çarprazında küçük bi kafeydi 20 tl tarot baktırmıştım adını bilmiyorum kafenin falıda pek hatırlamıyorum açıkçası istersen bi dene

Merhaba kek özelden cevap yazamıyorum hakkım yok ama mail adresini verirsen sana detaylı bilgi vereblirim:)

özel mesaj atamıyorum hakkım yokmuş
fırıncı kafede çankayada ece topçunun sokağında pastel alışveriş merkezi karşısında
valla benim tarafımdan kim gittiyse çok memnun kaldı. inşallah sende kalırsın gidersen bildir sonucu merek ederim

ya ece biliyo biliyo ama biz biraz heycan yaptık galiba onun yanında..kadının hislerinden faydalanamadık giderseniz eğer kafanızı toplayın yani o gün o kadar çok şey söylediki ben şok şok şok benim hayatımda ne varsa döktü dert ile ilgili de bi sürü şeyi söyledi biz şok olduk galiba fazla etkilendik doğru düzgün soru soramadım aklım gitti başımdan:))

walla kek dogru söylüyo sanırım anlık şoktan bişey anlamadık zaten anlamadıgımı anladıgı için bak benı anlamıyo dıyıp duruyo ece bıraz manyak kızlar deneye bılırsınız param çok dıyosanız yaw ben yelize gitmek istiyorum banane ya

hehhe ay tamam bu göztepede evinde baktırdığımız ece minikprensesle gitmiştik ona.ay bak anlamıyo yüzüme bakıyo ay bak gene anlamadı diyip duruyodu minikprenseste bende nası çıktık evinden bilmiyorum rezaletti yani.. siz beğenmişsiniz gerçi ama söylediği hiçbişey çıkmadı.ağzıda çok bozuktu aklıma geldikçe sinir oluyorum kadına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…