İzmir'deki Falcılar

Merhaba arkadaşlar fal için fazla arayışa girmeden ben size söyliyim karşıyakada evreka cafe diye bir yer var 20 tlye bakıyor yeliz hanım diye biri çok uzun bakıyor gerçekten hakkını fazlasıyla veriyor.isim söyledi ağzım açık kaldı.üzerine kımseyi tanımıyorum cafenın numarası xxxxxxxx-cep telefonu: xxxxxxxxxxxxxx randevu alsanız iyi olur ben almadan gittim ve çok bekledim ..

bu kafenın yerını bana bıde tarıf edermısın lutfennn

şimdilik 40 liraymış 50 olcakmış. ama kadın hakkını veriyo topçunun sokağında pastel alışveriş merkezi karşısında fırıncı cafe daha önce gülistanın baktığı yer hatta

arkadaşlar ece diye bi kadın var. yıllardır duyuyorum ismini.bu kadın önceden evinde bakıyomuş. çok ulaşmaya çalıştım ama ulaşamadım bulamadım. göztepede bi kafede bakıyomuş dediler hurrraaa oraya gittim ayrıldı dediler. tam buldum derken yıkıldım
ama nihayet buldum izini şimdi çankayada bi kafede bakıyo pastelin karşısında ev yemekleri mantı yapan bi yer var orda çalışıyo. orayada yeni gelmiş. hatta gülistanın çalıştığı yer desem herkes bilir
ben gülistana niyetle gittim ama gülistan ayrılmış ordan kime niyet kime kısmet. ama çok sevindim eceyi buldum sonunda şaka gibi ya
kesinlikle tereddütsüz deneyin diyorum çok ilginç bir kadın harika biraz argo konuşuyo ama süpppeerr
hayatımdakilerin isimlerini tek tek verdi. onu kaybetmemek için cep nosunu da aldım. artık hayatımda falcı olarak sadece ece var başka kimseye gitmeyide düşünmüyorum. bu kadından sonra hepsi çok klasik geliyo. ama genede bilmediğim ilginç isimler olursa denemek isterim

ay inşallah bu ece dediğin göztepede biara evde bakıyodu aynı dediğin gibi argo konuşuyo..hayatımda böyle rezil bi falcı görmedim resmen para manyağı insanları keriz yerine koyuyo eğer oysa kimse adım bile atmasın ısrarla uzak durun diyorum.!!

ama yuh 40 lira çok be boşver biz betülün söyledıklerını bekleyelım zaten haftaya gene gıderız olmadı napalım :KK43:

hmmm baksana ashle tanıyomuş galiba zaten vazgeçtim...senin tarih yakın bakalım merakla bekliyorum bu arada hatırlarsın bana o gün olumlu şeyler söylemişti ben şaşırmıştım hiç öyle gelişmedi olay haberin olsun:KK43:(

hmmm baksana ashle tanıyomuş galiba zaten vazgeçtim...senin tarih yakın bakalım merakla bekliyorum bu arada hatırlarsın bana o gün olumlu şeyler söylemişti ben şaşırmıştım hiç öyle gelişmedi olay haberin olsun:KK43:(

hadı ya tuh bak şimdi üzüldüm ya sen birgüle gıttınmı ben görsel anlamda begenmedıgım için pek dınlemedım onamı gıtsek acaba of

valla bilmiyorum bu ece o ecemi ama bu kadın manyak bişey bilmediği yok.
ben tarzını çok beğendim. arkadaşım gitti bugünde oda çok beğenmiş.
ve bana cumartesi baktı dediği 2 şeyi anlattığı şekilde harfiyen yaşadım.
kafamdaki herşeyi çözdü merak ettiğim ne varsa aydınlandım.
biliyo kadın ya boş değil.

hadı ya tuh bak şimdi üzüldüm ya sen birgüle gıttınmı ben görsel anlamda begenmedıgım için pek dınlemedım onamı gıtsek acaba of

ay bilmemki ya baksana bu fırıncı kafedeki eceyle ilgili de kafam karıştı yorumlar iddialı ama hadi ucuz olsa deneyelim pahalı da nerelere girsek kimlere baktırsak hahaaa hadi gidelim ece ye

valla bilmiyorum bu ece o ecemi ama bu kadın manyak bişey bilmediği yok.
ben tarzını çok beğendim. arkadaşım gitti bugünde oda çok beğenmiş.
ve bana cumartesi baktı dediği 2 şeyi anlattığı şekilde harfiyen yaşadım.
kafamdaki herşeyi çözdü merak ettiğim ne varsa aydınlandım.
biliyo kadın ya boş değil.

canım eminmisin bak az para deil boşa gitmesin ya gerçekten bu kadar iyimi bu kadın net bi şekilde isim fln veriyomu

walla ben okadar para veremem uygun olsa gıderdık ama istersen sen gıt dene :) bana anlatırsın kek

ay bilemedim ki ya bana da çok geliyo rakam neyse bakalım belli olmaz benim işim

valla kadın çok iyi ben çok memnun kaldım
gönderdiklerimde farklı insanlarız yorumlar aynı 40 değil 100 feda olsun bu kadına

valla kadın çok iyi ben çok memnun kaldım
gönderdiklerimde farklı insanlarız yorumlar aynı 40 değil 100 feda olsun bu kadına

ya canım bırden o parayı verınce çok aslında toplasak kımbılır kaç katını verdık zaten ama ne bılım şuan param yok belkı 15den sonra :KK43:((888

Arkadaşlar kimse kusura bakmasın ama daha dün üye olan biri sonuçta tavsiye eden kişi, gelir gelmez tek bi kişiyi öneriyor. Üstelik 40tl yani? Ben hemen gitmeyin derim, çok gördük biz böyle.

Merhaba arkadaşlar,
Ben her zaman giremiyorum nete, gülistanı merak ediyorum,onun adresini bilen varsa bana söyleyebilirmi ?

Teşekkür ederim.

Arkadaşlar kimse kusura bakmasın ama daha dün üye olan biri sonuçta tavsiye eden kişi, gelir gelmez tek bi kişiyi öneriyor. Üstelik 40tl yani? Ben hemen gitmeyin derim, çok gördük biz böyle.

dimi yaaa neyse dertçim tuttu zati beni:))

X