İzmir'deki Falcılar

slm cnm, ben gülistana gitmek istiyorum da,2 kere sordum kimse bişi demedi :KK59: senin bu iletinde gülistanı başkasıyla ilgili kıyaslarmısınız yazıyordu, onun yerini biliyormusun, biliyosundur belki die sorim dedim :KK61:

ıı ıhhh malesef canım bilinmiyor yeri:KK43: şuan ecenin çalıştığı yerde çalışıyodu gülistan ama ordan ayrılmış kimsede yerini yurdunu bilmiyorrr :KK50:

şimdi ben size deneyimlerimi anlatayım:)
***Bornova samyeli cafe...BOŞ
***Karşıyaka Ravazza cafe... herkes çok beğeniyor ama, bana kayda değer hiç bir şey söylemedi, bana evimi felan anlattı, şurda oda var, burda tuvalet var falen felan işte... evimi doğru anlattı am:))
***Alsancak Cookie cafe, ben bura Sevgi hanıma baktırdım, gayet güzel baktı, memnun kaldım, verdiği tarihler 2-3 gün sekmeyle çıktı... fakat şu anda benim herşeyimi bildiği için, tam bişeyler söyleyemiyor artık..
***Karşıyaka Müjgan cafede Tülin hanım var, kahve değilde tarota güzel bakıyor, buna Sevgi hanımla aynı zamanda gittim, ikiside aynı şeyleri söylediler çıktı yani...
***Alsancak Daisye cafede Naz var... şimdiki favorim Naz... ablama ne dedi ise çıktı... bana da güzel şeyler söyledi bekliyorum...
***Kızlarağası Fiesta da Canan hanım var, o geçmişi güzel bildi gelecekle ilgili söylediği bir şey oldu, ama diğerlerinin daha vakti var..
***Kızlarağası Sevdam cafe.. kesinlikle olmayacak dediği şeyler oldu, yani beklediğim onca saate yanarım, bir daha gitmem...
***Kızlarağası Enginar cafede esmer bir bayan var, o da güzel baktı ama bekliyorum dediklerini...
***Son olarak Karşıyaka Müjgan cafede Selda hanıma gittim, içinde bulunduğum durumu aynen anlattı, yaşadıklarımı aynen bildi, gelecekle ilgilide ümitsiz olduğum şeylerin gerçekleşeceğini söyledi... yukarda ondan dedim Seldaya giden varmı diye, inşallah dedikleri çıkar bekliyorum:)))

kızlar karşıkayada yüksel dıye bı bayan varmış baktıran varmı çok süper dedıler sizin yorumlarınız daha süper hadı beklıyorum

o kimmiş kız ben nie bilmiyorum karşıyakadakileri bilirim ben:)

az önce bı ablayla konuşuyodum falcıda tanışmıştım tülinde ya aradım ne yapıyon dıye
o söledı dedıkı yüksel dıye bı bayan buldum çok iii kimi götürdüysem boynuma sarıldı çok güzel bakıyo hemde 10 tl :) ben en cok bu kısmını sevdım gel yarın götürim dedı gelemem dedım önce bı araştırım cafe kadınınmış üst kattada evı warmış güzelbahcemı bahcelı bı semt söledı ama bılmıyorum ben oraları

az önce bı ablayla konuşuyodum falcıda tanışmıştım tülinde ya aradım ne yapıyon dıye
o söledı dedıkı yüksel dıye bı bayan buldum çok iii kimi götürdüysem boynuma sarıldı çok güzel bakıyo hemde 10 tl :) ben en cok bu kısmını sevdım gel yarın götürim dedı gelemem dedım önce bı araştırım cafe kadınınmış üst kattada evı warmış güzelbahcemı bahcelı bı semt söledı ama bılmıyorum ben oraları

bahçelievler demiştir sen yerini sor tekrar o ablaya bakalım benim bildiğim yermi burası ben gittim orda birine:))

bu kafenın yerını bana bıde tarıf edermısın lutfennn

Merhaba yeliz artık evreka kafede bakmıyor evınde bakıyor ben gittim evine bikaç defa herzamanki gibi çok iidi.Ece dediğiniz kişi eğer göztepede evinde bakan kişiyse ben hiç beğenmedim bakımını.Bana söylediği hiç bişey çıkmadı 2 sene önce gitmiştim.bilginize..

Merhaba yeliz artık evreka kafede bakmıyor evınde bakıyor ben gittim evine bikaç defa herzamanki gibi çok iidi.Ece dediğiniz kişi eğer göztepede evinde bakan kişiyse ben hiç beğenmedim bakımını.Bana söylediği hiç bişey çıkmadı 2 sene önce gitmiştim.bilginize..

bu arada karşıyaka yüksel kimse telefon numarasını verebilirmisiniz bende gitmek istıyorum duymadım daha önce..

ay inşallah bu ece dediğin göztepede biara evde bakıyodu aynı dediğin gibi argo konuşuyo..hayatımda böyle rezil bi falcı görmedim resmen para manyağı insanları keriz yerine koyuyo eğer oysa kimse adım bile atmasın ısrarla uzak durun diyorum.!!

Aynen erkek arkadaşıma baban hazıran ayında ölecek dedi adam turp gibi maşallah 2 seneönce gitmiştik.Ve bize siz evlenmeyecksiniz asla bir araya gelemzsiniz dedi ben 1 yıldır evliyim allaha çok şükür gayette mutluyum.İşte söylendiği gibi kimi memnun kalıyor kimi kalmıyor kişiye göre değişiyor sanırım..

canım yeliz için iyi demişsin benim gitmediğim bi yeliz kaldı diğerleri hepsi fos çıktı o kadar övüyolar övüyolar bu günde mesela sevdaya gittim ay nasıl sinirlerim bozuldu fal bakmıyo o akıl veriyo mesela ben biri için bu beni arıcakmı diyorum o bana diyoki sen bırak bunu bundan hayır gelmez ya sen söyle bana arıcakmı aramıcakmı dimi göremiyosnda göremiyorum de akıl verdi verdi laf kalabalığı yaptı yolladı beni.o kadar insan nie gidiyo anlamadım ben o kalabalığı ben bi daha gitmem yok ya yok aradığımız gibi biri yok galiba bu izmirde:KK43:( neyse arkadaşım nasıl bu yeliz gerçekten iyimi şu an ki durumu iyi biliyomu ve gelecekle ilgili söyledikleri oldumu sana hiç

canım yeliz için iyi demişsin benim gitmediğim bi yeliz kaldı diğerleri hepsi fos çıktı o kadar övüyolar övüyolar bu günde mesela sevdaya gittim ay nasıl sinirlerim bozuldu fal bakmıyo o akıl veriyo mesela ben biri için bu beni arıcakmı diyorum o bana diyoki sen bırak bunu bundan hayır gelmez ya sen söyle bana arıcakmı aramıcakmı dimi göremiyosnda göremiyorum de akıl verdi verdi laf kalabalığı yaptı yolladı beni.o kadar insan nie gidiyo anlamadım ben o kalabalığı ben bi daha gitmem yok ya yok aradığımız gibi biri yok galiba bu izmirde:KK43:( neyse arkadaşım nasıl bu yeliz gerçekten iyimi şu an ki durumu iyi biliyomu ve gelecekle ilgili söyledikleri oldumu sana hiç
Yeliz bana göre şuana kadar baktırdıklarım arasında en iyisiydi ne dediyse ben yaşadım çıktı yani.En azından sallamıyor birazda beklentiyle alakalı bişey tabi ama bişey sorduğunda söylüyor zten önce kendi bakıyor sonra soru sor diyor istediğin kadar sorebiliyorsun başından savmıyor.ben yelizden memnunum gerçekten buradan telefon numarası yazmak sanırım yasak özeldende ben mesaj atamıyorum canım daha öncede yorum yaptım ya kişiden kişiye değişiyor iyi kötü olayı ama istediklerine yanıt alabiliyorsun orası kesin ben gitmeni tavsiye ederim istersen daha önceki yorumlarıda oku yeliz hakkında %90 iyi yorum var.

şimdi ben size deneyimlerimi anlatayım:)
***Bornova samyeli cafe...BOŞ
***Karşıyaka Ravazza cafe... herkes çok beğeniyor ama, bana kayda değer hiç bir şey söylemedi, bana evimi felan anlattı, şurda oda var, burda tuvalet var falen felan işte... evimi doğru anlattı am:))
***Alsancak Cookie cafe, ben bura Sevgi hanıma baktırdım, gayet güzel baktı, memnun kaldım, verdiği tarihler 2-3 gün sekmeyle çıktı... fakat şu anda benim herşeyimi bildiği için, tam bişeyler söyleyemiyor artık..
***Karşıyaka Müjgan cafede Tülin hanım var, kahve değilde tarota güzel bakıyor, buna Sevgi hanımla aynı zamanda gittim, ikiside aynı şeyleri söylediler çıktı yani...
***Alsancak Daisye cafede Naz var... şimdiki favorim Naz... ablama ne dedi ise çıktı... bana da güzel şeyler söyledi bekliyorum...
***Kızlarağası Fiesta da Canan hanım var, o geçmişi güzel bildi gelecekle ilgili söylediği bir şey oldu, ama diğerlerinin daha vakti var..
***Kızlarağası Sevdam cafe.. kesinlikle olmayacak dediği şeyler oldu, yani beklediğim onca saate yanarım, bir daha gitmem...
***Kızlarağası Enginar cafede esmer bir bayan var, o da güzel baktı ama bekliyorum dediklerini...
***Son olarak Karşıyaka Müjgan cafede Selda hanıma gittim, içinde bulunduğum durumu aynen anlattı, yaşadıklarımı aynen bildi, gelecekle ilgilide ümitsiz olduğum şeylerin gerçekleşeceğini söyledi... yukarda ondan dedim Seldaya giden varmı diye, inşallah dedikleri çıkar bekliyorum:)))
cok merak ettım ben orda esmer bı bayan mujgan bıde muratı goruyorum baskasını goremedım naz kımmıs kı:26:
dedıklerı cıktıysa bı gıdısımde bakayım bakalım.:KK37:

ya kızlar yeliz herkesi kabul edıyomu ben kaçdefa aradım cwp dahı vermedı ya biri ayarlasada hep bareber gıtsek ben ve kek bı onu denemedık onuda deneyelım tam olsun

cok merak ettım ben orda esmer bı bayan mujgan bıde muratı goruyorum baskasını goremedım naz kımmıs kı:26:
dedıklerı cıktıysa bı gıdısımde bakayım bakalım.:KK37:

ben sana şunu ssölım naz tam anlamıyla sallıyo bence bana okadar saçma sapan seyler söledıkı of düşündükçe uyuz oluyorum

aslında falada ınanmamak gerek o kadar ıyı bılseler kendılerıne bakmazlar mı:KK50:
yasıcaklarını bılırler:44:
ama merak ıste:KK31: yelızıde merak etmeye basladım.:KK6:
tanıdıklarımız baktıyodu yelıze ama sonra cıkmadıkca dedıklerı bırakmıslar sımdı yelız nasıl kı:KK37:
gulıstanla yelız yokmus pıyasada ıstesekte gıdemıcez:KK37:
kek dert ve ashle gıdersenız haber versenız belkı toplasılır:KK53:

[/B]

ben sana şunu ssölım naz tam anlamıyla sallıyo bence bana okadar saçma sapan seyler söledıkı of düşündükçe uyuz oluyorum

o zaman parama yazık tatlım:KK6:
eledım gıttı murat dısında bırıne baktırıcam bı kerede ama ıyı bırı olsun ıstıyorum deneme amaclı ama olsun:18:
paraları az degıl cunku sız gıdıcekmısınız bu ara hanı 10 lıraya bakan cok ıyı bırı vardı denedınız mı:KK3:

o zaman parama yazık tatlım:KK6:
eledım gıttı murat dısında bırıne baktırıcam bı kerede ama ıyı bırı olsun ıstıyorum deneme amaclı ama olsun:18:
paraları az degıl cunku sız gıdıcekmısınız bu ara hanı 10 lıraya bakan cok ıyı bırı vardı denedınız mı:KK3:

walla canım ben büketti hepsınden çok begenıyorum hem 7,5 neye vermıyoruzkı o parayı

bılıyor dıyorsun yanı cnm:97:
7.5 mu cok uygunmus 25 lerden sonra:KK30:
nerdeydı yerı tek gıdemem ama ben sız gıdersenız bakarım duruma:KK17:

ozaman haftaya salı yada perşemde hazırlıklı ol tlf numaranı özelden msj at benım özel msj hakkım yok ama kek var olmadı o atsın bız gidicez tam gun belli deıl sende gelırsın

X