İzmir'deki Falcılar

arkadaşlar bişey sorucam size ben izmiri bilen biri değilim de 2 hafta kalıcam konaktan kızlarağasına nasıl gidilir?

arkadaşlar bişey sorucam size ben izmiri bilen biri değilim de 2 hafta kalıcam konaktan kızlarağasına nasıl gidilir?

(Eğer geliş yönün yakınsa) Konaktaki saat kulesinden Kemeraltı çarşısına doğru yürü.Kızlarağası Kemeraltı çarşısının arka taraflarına düşüyor.Kemeraltı çarşısına girince sora sora bulursun.Bir tarafında içinde gümüş ,turistik eşya satan kapalı bir çarşı.Hemen bitişiğinde de sağlı sollu fal kafelerin olduğu dar uzun bir sokak var.

Önemli değil , umarım beğenirsin.Sana bir mesaj daha attım kontrol eder misin?

Mesaji da aldim.. Keske dm atabilseydim. İlk kez duydum super bi bilgi. Persembe ya da cuma gidicem. Nuray sayari dahil istanbuldakiler ile kiyaslar yazarim size.

süper anladım teşekkür ederim

mondschein_x telefon numarası için teşekkürler, ramazandan sonra gideceğim...

merhaba,
ben yeni üyeyim güzel bir falcıya gitmek istiyorum, daha önceki yazılarda Yeliz Hanım'ı beğendiğinizi okudum. Yeliz Hanım'ın telefon numarasını özelden gönderebilir misiniz?

yıldıznameye baktırmak istiyorum, selçukda bir hoca söylediler ama nerdedir yeri yurdu tam muamma. daha önce baktırıp tavsiye edecek olan varmı. kafama koydum biran önce baktırmak istiyorum

yıldıznameye baktırmak istiyorum, selçukda bir hoca söylediler ama nerdedir yeri yurdu tam muamma. daha önce baktırıp tavsiye edecek olan varmı. kafama koydum biran önce baktırmak istiyorum

yeşilyurttta efsane fal evi diye bi yer var orda baktırdım yıldızname 20 tl.çıktımı çıkmadımı diye sorma çünkü 6-7 ay oldu yıldızname uzun vadeli kağıda yaş aralıklarında neler olcağını yazıp vermişti.istersen baktır

ashle,canım söylediğim falcıya gittim Birgül hanıma önce bu ne diyor ya oldum sonra şok ve kısa vadede söylediği(2gün içinde)çıktı bugün hayatımın sokunu yasadım.
Teşekkür ederim

Son düzenleme:

Birgül izlemeye aldığım falcılardan oldu Aynen canım bende sırada Enginar cafede Betül hanım var

Son düzenleme:
Ben de Birgül'e gittim. Ama açıkçası beğenmedim. Bir sürü harfler saydı. Ama o harflerde kişiler tanımıyorum. Tanıyacakmışım :))
Ayrıldığım erkek arkadasımın 2 çocuğu olduğunu iddia etti. Bir deyince. Hemen bir tanedaha olacağını söyledi.
Bunu yaparkende kahvenin yanında kullandığı Laro tarot destesini kullanıyordu. Ve çocuk diye yorumladığı kartların çocukla en küçük bir
ilgisi yoktu.
Beğenmedim. Ama belki de elektriğimiz tutmamıştır.

Bende ikisinin de telefonu yok ne yazık ki (

şimdi bir tanesinin var :)Birgüle gelince ,bende de tutturamadığı bir iki şey oldu.Ama doğru ya da ona yakın daha fazla şey söylediği ve lafı döndürüp durdurmadığı için oturuncaya , emin oluncaya kadar bir kaç defa daha gitmek gerek diye düşündüm kendi adıma.Bazen falcıların bizle ilgili ilk yorumları çok iyi oluyor ama sonraki gidişlerde giderek tekliyor.Bazen ilki fena degil ya da eh oluyor sonrakilerde (herzaman değil)daha iyi oluyor.Ama kötüyse hep öyle gidiyor sanki.Her falcı herkese iyi gelmiyor.

Evet ,sonraki hedef tespit edildi .ENginarda Betül

Canım, Nergisin telefonu için teşekkürler tekrar.
Nergiz için yorumun nedir ?
Ona göre arayayım.

Bu arada bende Alsancak Fondue Cafedeki Ali beyi tavsiye ediyorum. En azından enerjisi çok pozitif.

Canım, Nergisin telefonu için teşekkürler tekrar.
Nergiz için yorumun nedir ?
Ona göre arayayım.

Bu arada bende Alsancak Fondue Cafedeki Ali beyi tavsiye ediyorum. En azından enerjisi çok pozitif.

Yelolacım, ortalamanın üstünde bir falcı olduğunu düşünüyorum.Falının en az 10 dakika sürmesi de benim için artı , bazen 20 dakikaya kadar çıkabiliyor. (Belki o sıralar yaşadıklarınızın yoğunluğuna ,gününe ,saatine denk gelmesine bağlı bu süre).Ama beğeneceğine dair garanti veremem.Gördüğüm duyduğum kadarıyla 10 kişiden 7 si beğeniyor.Bir çok kişi için önemli değil biliyorum ama ben kahvesini de seviyorum.Gelecekle ilgili dediği bir durum çıktı ama verdiği vadeden 2 ay sonra.Ne bileyim bi bak istersen.

N0T : Gidersen söylediklerini not almanı öneririm.

Son düzenleme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…