İzmir'deki Falcılar

Saçmalamakta tavan yapmışsın, tebrik ederim.
Sen kendini burada bu kadar överek kendini bitirdin bence burada, ÇİĞDEM hanım.

Bu arada Ashley, şu Birgul hanımı yarın bende deneyeceğim :))[/Q

sen önce yorumu yapan kim ona bak sonra o küçük beynınle bana cvp yaz ok.sanırım senın bu çiğdemden büyük bir kuyruk acın var yoksa nedne bukadar uğraşınkii dimi ama ayrıca reklama gerek yok kafeye gelnlerden belli oluyoo hheeehee senın gibilere ancak naz gibi leri bakar :))))))))9

merhaba,
fondue cafe nerede?
ali bey eskiden müjganın kafesinde çalışan ali bey mi? değilse o nerede??? :KK70:

Canım, Nergisin telefonu için teşekkürler tekrar.
Nergiz için yorumun nedir ?
Ona göre arayayım.

Bu arada bende Alsancak Fondue Cafedeki Ali beyi tavsiye ediyorum. En azından enerjisi çok pozitif.

ben bu gün nergiz hanımdan randevu aldım gelmek isteyen varsa haberleşelim arkadaşlar birlikte gidebiliriz

kızlar nergiz hanımın telini bana da yollayabılırmısın rıca etsem bide suan olan olayları bılebılıyormu etrafızdakı kısılerle ılgılı tesekkurler

Arkadaşlar tam bir fal meraklısıyım.Her duyduğum falcıya muhakkak giderim.Şöyle söyleyim falcıya giderken acaba bilecekmi diye düşünmüyorum ne söyleyecek diye düşünüyorum ve tam bir terapi olarak değerlendiriyorum :)))
:nazar:Bornovada samyelide serpili beğenmedim.
:nazar:Bornovada mesken 2 cafe deki bayanın adını unuttum o iyi sayılır. 8 tl
:nazar:Kemeraltı Yayla cafe Katina hayatında aman aman bir değişiklik yoksa bilemiyor büyük değişimlerde ve bu değişimin açılımında iyi 20 tl
:nazar:yine yayla cafede barış 2-3 kelime söylüyor kahve falına bakmayı sevmiyor tarot bakmak istiyor (tabi tarot 20 tl) kısa kesiyor.orta derece diyebilirim.
:nazar:Kemeraltı Sevdam cafe sevda hn çok pozitif bir kadın rakamlar doğru ama mesela 47 dediyse 74 de olabilir böyle yanılmaları var gelecekle ilgili söylediği vadeler henüz gelmediği için bilmiyorum ama benim bütün görümcemleri dayımı teyzemi vs vs hepsini saydı genel anlamda çok iyi 15 tl fakat acayip bir sıra var sabah 07.50 de ordaydım saat 12de işim bitti.2.defa gittiğimde 10.30 ta ordaydım 3te işim bitti.bu kadar beklemeye değermi bence değer :) 15 tl
:nazar:Kemeraltı fısıltı cafe canan genel anlamda iyi :)) 12.50 tl
:nazar:Kemeraltı fısıltı cafe ömer çok hızlı anlatıyor bana göre iyi sayılır.12.50tl
:nazar:aynı cafede ramazan var cananı beklerken kulak misafiri oldum ramazanda iyi gibi geldi birde ona gidicem :KK66:
:nazar:sevda şirinyerde bir kafedeydi sonra evlere gitmeye başladı.bir kaç kişi toplanırsanız eve geliyor bence bu da başarılı 10 tl
:nazar:altındağda kadriye var evde bakıyor.bundan 5-6 sene önce çok iyiydi çok sık gittiğim için belkide artık bilemiyor gitmiyorum 20 tl
:nazar:Karabağlarda Nahide var kesinlikle gitmeyin derim.paranıza yazık :KK43:
:nazar:Yıkıkkemerde Nazmiye var kesinlikle gitmeyin :KK43:

canan ve sevda favorim bu aralar.sık sık aynı kişiye gitmek istemediğim için duyduklarıma gidiyorum ama esas hatunlar sevda ve canan :))) tavsiye ederim.
kızlar benim aklıma gelenler bunlar bu arada başka gittiğim olursa onlarıda yazarım :))) mutlu fallar :emir_bebek:

Arkadaşlar tam bir fal meraklısıyım.Her duyduğum falcıya muhakkak giderim.Şöyle söyleyim falcıya giderken acaba bilecekmi diye düşünmüyorum ne söyleyecek diye düşünüyorum ve tam bir terapi olarak değerlendiriyorum :)))
:nazar:Bornovada samyelide serpili beğenmedim.
:nazar:Bornovada mesken 2 cafe deki bayanın adını unuttum o iyi sayılır. 8 tl
:nazar:Kemeraltı Yayla cafe Katina hayatında aman aman bir değişiklik yoksa bilemiyor büyük değişimlerde ve bu değişimin açılımında iyi 20 tl
:nazar:yine yayla cafede barış 2-3 kelime söylüyor kahve falına bakmayı sevmiyor tarot bakmak istiyor (tabi tarot 20 tl) kısa kesiyor.orta derece diyebilirim.
:nazar:Kemeraltı Sevdam cafe sevda hn çok pozitif bir kadın rakamlar doğru ama mesela 47 dediyse 74 de olabilir böyle yanılmaları var gelecekle ilgili söylediği vadeler henüz gelmediği için bilmiyorum ama benim bütün görümcemleri dayımı teyzemi vs vs hepsini saydı genel anlamda çok iyi 15 tl fakat acayip bir sıra var sabah 07.50 de ordaydım saat 12de işim bitti.2.defa gittiğimde 10.30 ta ordaydım 3te işim bitti.bu kadar beklemeye değermi bence değer :) 15 tl
:nazar:Kemeraltı fısıltı cafe canan genel anlamda iyi :)) 12.50 tl
:nazar:Kemeraltı fısıltı cafe ömer çok hızlı anlatıyor bana göre iyi sayılır.12.50tl
:nazar:aynı cafede ramazan var cananı beklerken kulak misafiri oldum ramazanda iyi gibi geldi birde ona gidicem :KK66:
:nazar:sevda şirinyerde bir kafedeydi sonra evlere gitmeye başladı.bir kaç kişi toplanırsanız eve geliyor bence bu da başarılı 10 tl
:nazar:altındağda kadriye var evde bakıyor.bundan 5-6 sene önce çok iyiydi çok sık gittiğim için belkide artık bilemiyor gitmiyorum 20 tl
:nazar:Karabağlarda Nahide var kesinlikle gitmeyin derim.paranıza yazık :KK43:
:nazar:Yıkıkkemerde Nazmiye var kesinlikle gitmeyin :KK43:

canan ve sevda favorim bu aralar.sık sık aynı kişiye gitmek istemediğim için duyduklarıma gidiyorum ama esas hatunlar sevda ve canan :))) tavsiye ederim.
kızlar benim aklıma gelenler bunlar bu arada başka gittiğim olursa onlarıda yazarım :))) mutlu fallar :emir_bebek:

Canım, güzel bir liste olmuş :))
Fısıltıdaki Ramazan'ı çok tavsiye etmem ama maksat denemekse dene :))
Alsancak'ta Fondue 'deki Ali beyi tavsiye ediyorum.
Efsun Cafedeki Bayram yani namı diğer Boncuklu Deli Bayram :)) da bence ilk baktığında gayet iyi bakıyor. Sık gitmemek lazım.
Cookie Cafe'de Tamilla günündeyse güzel bakıyor. Arkadaşlarım çok memnun ama bana çok önemli bazı şeyleri bilemedi ama müşterisi çok,
beğenen çok yani. Elektrik meselesi biraz.
BU Sevdam Cafe'ye randevu ile gidilebiliyor mu ???
Telefonu var mı sende ?

Arkadaşlar gulıstan fırıncı cafeden ayrılmıs :KK43: telefon numarasını bılen varsa bana özelden mesaj atabılır mı?? bır de nergısın adres ve numarasını bılen arkadaslar yazarlarsa sevinirim. :KK61:

X