İzmir'deki Falcılar

enginar cafeye hiç gitmedim arkadasım duymus onada gideriz ama öncelikle senin dediğine gideceğim merak ettim
sagol

slm, nerde ve kim bakiyo, rica etsem bana söylermisiniz

rica ederim canm ne demek beğendiğine sevindimm

ay çok komik kızlar bende ordaydım dün hahaha ya keşke birlikte gitseydik işte.kızlar bundan sonra gidicek olan yazsın burdan denk gelirse müsaitlik durumları uyarsa buluşur buluşur gideriz:))yada cafede buluşuruz en azından dün allah bilir gördük irbirimizi hep:))

Selamlar istanbulda bazi arkadaslarimin gittigi feride isimli bir bayan var. Evinde bakiyordu en son. Giden oldu mu hic? Taniyan var mi?

Merhabalar sizden nergis ve yeliz hanimin telefonunu rica edebilir miyim? Cok tesekkurler

Saçmalamakta tavan yapmışsın, tebrik ederim.
Sen kendini burada bu kadar överek kendini bitirdin bence burada, ÇİĞDEM hanım.

Bu arada Ashley, şu Birgul hanımı yarın bende deneyeceğim :))

kacta gideceksin bende düsünüyorumda :)):18::18:

kızlarrr ben yarın gitmeyi düşünüyorum.yarın gitmek isteyen varsa beraber gidebilirizz

Gülistana gitmiştim 3 sene önce herşeyi bildi,son gittiğimde ki o zaman bi pizzacının üst katında bakıyordu,o pizzacı kapanmıştı Yeni adresini biliyorsan verir misin rica etsem?

canım yeliz in numarasını verirsen sevinirim özelden atamıyorum

Yeliz ve nergisin telini sizde rica edebilir
Miyim? Direkt mesaj atamiyorum maalesef

Babacan Kafe ,Birgül : Sonunda ben de meraklanıp gittim Birgül'e. Seri konuşuyor. Gerçekten boş lafları yok .Yuvarlamıyor. Ağızdan laf alma çabasına girmiyor .Ama Nergiz ya da Yeliz gibi anlattıklarına boyut katmadı benim falımda (belki bu kelime bilgisi ya da yaşıyla ilgilidir)5 -6 dakika kadar sürdü.Gelecek odaklı konuştu daha çok .Ücret uygun bence . Birgül izlemeye aldığım falcılardan oldu . Bir de Türk kahvesi içmeyi çok seven biri olarak birazcık daha lezzetli kahveler yapmalarını rica ediyorum kafedeki görevlilerden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…