İzmir'deki Falcılar

canım ben bu kızlarağasında falcıların olduğu yer varya en işlek bi cafe var orda gümüşçülerin ordan çıkınca ortada bi cafe var.orası enginar cafemi? ben çünkü orda esmer balıketli bi kadına baktırmıştım 6-7ay olcak.valla güzel bakmıştı ben beğenmiştim ozaman.ama gelecekle ilgili çıktımı çıkmadımı unuttum hatrlamıyorum :KK76: bu kişi sizin dediğiniz betül hanım olabilirmi? cafenin üst katında bakıyodu
enginar cafeye hiç gitmedim arkadasım duymus onada gideriz ama öncelikle senin dediğine gideceğim merak ettim
sagol

ashle'cim bugün gittim canım,ordaymış.ben beğendim.geçmişe dair söylediği zamanlar ve yaptığı yorumlar doğruydu.umarım gelecek için söyledikleri de çıkar.çok uzun bakmadı ama isabetli yorumlarda bulundu.laf kalabalığı yapıp olur olmaz şeyler söylemedi.sorduğum sorulara cvp verdi ve de zaman,yer verdi.2 kelime söyleyip sallamadı.arkadaşımla ilgili de birçok şeyi bildi.genel itibariyle memnunum.denenebilir.gidenler yorumlarını paylaşırsa sevinirim.görüşürüz kızlarr:KK3:

slm, nerde ve kim bakiyo, rica etsem bana söylermisiniz

Asle bugün ben de gittim öncelikle geçmişe dair birçok şeyi bildi kahve falının yanında tarotta açtı sorduğum her soruya mantıklı ve güzel cevaplar verdi ben çok beğendim tavsiye etmeden evvel 2 ay sonra gerçekleşmesi gereken bir olay var o gerçekleşsin gelecekle ilgilide başarılı diyebileceğim :) Asle teşekkür ederim isabetli bir falcı önerdiğin için :)

rica ederim canm ne demek beğendiğine sevindimm :KK54:

((izmirli degilim ama çok sık gider gelirim izmire son gidişimde arkadaslarımla bi falcıya gittik.keyifsizdim ben baktırmamıstım ama arkadaslarım baktırdılar nerdeyse herşeyi bildi kadın ve isim veriyo şuan neresi oldugunu hatırlamıyorum sadece bornovada oldugunu biliyorum ama cafenn adını alır size yazarım))

merakla bekliyorum canım:KK68:

((desene ıkımızde aynı yerdeymışız bugun bende saat 15:00 ordaydım walla banada söledıklerı mantıklı geldı ıyıdı ama zaman gösterıcek ne kadar ıyı oldugunu geçmışı her falcı söluyo zaten ama gelecek hep farklı farklı bakalım zamanla cıkar))

karşılaşmış bile olabiliriz canım :) ben hem memnun kaldım,hemde çok para vermedim. Beğenmeseydim de pişman ayrılmazdım zaten.teşekkürler ashle:KK71:

ay çok komik kızlar bende ordaydım dün hahaha ya keşke birlikte gitseydik işte.kızlar bundan sonra gidicek olan yazsın burdan denk gelirse müsaitlik durumları uyarsa buluşur buluşur gideriz:))yada cafede buluşuruz en azından dün allah bilir gördük irbirimizi hep:))

Selamlar istanbulda bazi arkadaslarimin gittigi feride isimli bir bayan var. Evinde bakiyordu en son. Giden oldu mu hic? Taniyan var mi?

Ben falcıya gidip akşamına ya da ertesi güne yorum yazmıyorum.Bu benim mesleğim,mesaim ya da görevim ,çok zaman ayırdığım bir ilgi alanı değil.Böyle bir yükümlülüğüm yok.Fal ve falcılar hayatımın merkezinde ya da kenarında değil.Ara sıra ucunda bucağında.En son şık kafe ile ilgili yazdım. Oysa ki Haziran sonu ya da Temmuz başında gitmiştim.Çoğu yorumu haftalar ,aylar sonra yazıyorum.Hemen gününe haftasına yazmak gibi bir sorumluluk ve ihtiyaç hissetmiyorum ki ! Çoğu zaman zamanım olmuyor.Zamanım oluyor enerjim ya da isteğim olmuyor vs..Ayrıca ben daisy kafeye bugün ,şu gün ,bu hafta gittim demedim ki.Zamanını yazabilirdim çünki hatırlıyorum.Ama gerek duymadım.Aklıma bile gelmedi .

Merhabalar sizden nergis ve yeliz hanimin telefonunu rica edebilir miyim? Cok tesekkurler

sanıırım onu övemme senın zoruna gitti mustafa sanırım arkadasın senın? yoksa mustafa senmisin? sanamı sorucam kimi övüp övmıyceğimi nasıl herkes beğendiği falcıdan bahsedıyosa bende bahsederım çok rahtsız olduysan okumazsın yazdıklarımı yin:KK62:e söyluyorum ÇİĞDEMM diyorum oldumu..

Saçmalamakta tavan yapmışsın, tebrik ederim.
Sen kendini burada bu kadar överek kendini bitirdin bence burada, ÇİĞDEM hanım.

Bu arada Ashley, şu Birgul hanımı yarın bende deneyeceğim :))

kızlarrr ben yarın gitmeyi düşünüyorum.yarın gitmek isteyen varsa beraber gidebilirizz :KK55: :KK55:

merhaba kızlar ben sitede yeniyim fırıncı cafe gülistan çok iyidir tüm dedikleri şu ana kadar bana çıkmıştır isteyene adres falan verebilirim. pasaklı birsen hakkında ii şeyler duydum ama gitmedim. samyeli cafedeki bayanda bildi ama çok yeterli değildi. ravazza cafedeki bayanı tavsiye edebilirim tarih isim hertürlü seyi söylüyor. sizden ricam bana emel diye bir bayandan bahsetmişsiniz y.yurttaki onun telini alabilirmiyim?özelden msj gönderirseniz sevinirim.

Gülistana gitmiştim 3 sene önce herşeyi bildi,son gittiğimde ki o zaman bi pizzacının üst katında bakıyordu,o pizzacı kapanmıştı Yeni adresini biliyorsan verir misin rica etsem? :KK34:

Yeliz hakkında bir şey de ben söyliyeyim , kadın biliyor. Yüzde yüz tutturmasını beklememek lazım.

Erkek arkadaşımın annesi rahatsızdı, diğer falcılar daha uzun yaşayacak,iyileşecek çıkacak dedikleri hatta ben bu işi biliyorsam bu kadın kesin iyileşecek
diyenlerin olduğu kadıncağızın vefat edeceğiniz Yeliz söylemişti. ( Bir de Fondue Cafe'deki Ali bey.. )

canım yeliz in numarasını verirsen sevinirim özelden atamıyorum :KK43: :KK71:

Saçmalamakta tavan yapmışsın, tebrik ederim.
Sen kendini burada bu kadar överek kendini bitirdin bence burada, ÇİĞDEM hanım.

Bu arada Ashley, şu Birgul hanımı yarın bende deneyeceğim :))

Yeliz ve nergisin telini sizde rica edebilir
Miyim? Direkt mesaj atamiyorum maalesef

Babacan Kafe ,Birgül : Sonunda ben de meraklanıp gittim Birgül'e. Seri konuşuyor. Gerçekten boş lafları yok .Yuvarlamıyor. Ağızdan laf alma çabasına girmiyor .Ama Nergiz ya da Yeliz gibi anlattıklarına boyut katmadı benim falımda (belki bu kelime bilgisi ya da yaşıyla ilgilidir)5 -6 dakika kadar sürdü.Gelecek odaklı konuştu daha çok .Ücret uygun bence . Birgül izlemeye aldığım falcılardan oldu . Bir de Türk kahvesi içmeyi çok seven biri olarak birazcık daha lezzetli kahveler yapmalarını rica ediyorum kafedeki görevlilerden.:KK68:

X