İzmir'deki Falcılar

arkadaşlar bişey sorucam size ben izmiri bilen biri değilim de 2 hafta kalıcam konaktan kızlarağasına nasıl gidilir?

arkadaşlar bişey sorucam size ben izmiri bilen biri değilim de 2 hafta kalıcam konaktan kızlarağasına nasıl gidilir?

(Eğer geliş yönün yakınsa) Konaktaki saat kulesinden Kemeraltı çarşısına doğru yürü.Kızlarağası Kemeraltı çarşısının arka taraflarına düşüyor.Kemeraltı çarşısına girince sora sora bulursun.Bir tarafında içinde gümüş ,turistik eşya satan kapalı bir çarşı.Hemen bitişiğinde de sağlı sollu fal kafelerin olduğu dar uzun bir sokak var.

(Eğer geliş yönün yakınsa) Konaktaki saat kulesinden Kemeraltı çarşısına doğru yürü.Kızlarağası Kemeraltı çarşısının arka taraflarına düşüyor.Kemeraltı çarşısına girince sora sora bulursun.Bir tarafında içinde gümüş ,turistik eşya satan kapalı bir çarşı.Hemen bitişiğinde de sağlı sollu fal kafelerin olduğu dar uzun bir sokak var.

süper anladım teşekkür ederim:KK54:

mondschein_x telefon numarası için teşekkürler, ramazandan sonra gideceğim...

merhaba,
ben yeni üyeyim güzel bir falcıya gitmek istiyorum, daha önceki yazılarda Yeliz Hanım'ı beğendiğinizi okudum. Yeliz Hanım'ın telefon numarasını özelden gönderebilir misiniz?

yıldıznameye baktırmak istiyorum, selçukda bir hoca söylediler ama nerdedir yeri yurdu tam muamma. daha önce baktırıp tavsiye edecek olan varmı. kafama koydum biran önce baktırmak istiyorum :KK49:

yıldıznameye baktırmak istiyorum, selçukda bir hoca söylediler ama nerdedir yeri yurdu tam muamma. daha önce baktırıp tavsiye edecek olan varmı. kafama koydum biran önce baktırmak istiyorum :KK49:

yeşilyurttta efsane fal evi diye bi yer var orda baktırdım yıldızname 20 tl.çıktımı çıkmadımı diye sorma çünkü 6-7 ay oldu yıldızname uzun vadeli kağıda yaş aralıklarında neler olcağını yazıp vermişti.istersen baktır

ashle,canım söylediğim falcıya gittim Birgül hanıma önce bu ne diyor ya oldum sonra şok ve kısa vadede söylediği(2gün içinde)çıktı bugün hayatımın sokunu yasadım.
Teşekkür ederim

Son düzenleme:
Babacan Kafe ,Birgül : Sonunda ben de meraklanıp gittim Birgül'e. Seri konuşuyor. Gerçekten boş lafları yok .Yuvarlamıyor. Ağızdan laf alma çabasına girmiyor .Ama Nergiz ya da Yeliz gibi anlattıklarına boyut katmadı benim falımda (belki bu kelime bilgisi ya da yaşıyla ilgilidir)5 -6 dakika kadar sürdü.Gelecek odaklı konuştu daha çok .Ücret uygun bence . Birgül izlemeye aldığım falcılardan oldu . Bir de Türk kahvesi içmeyi çok seven biri olarak birazcık daha lezzetli kahveler yapmalarını rica ediyorum kafedeki görevlilerden.:KK68:

Birgül izlemeye aldığım falcılardan oldu:KK3: Aynen canım bende sırada Enginar cafede Betül hanım var

Son düzenleme:
Ben de Birgül'e gittim. Ama açıkçası beğenmedim. Bir sürü harfler saydı. Ama o harflerde kişiler tanımıyorum. Tanıyacakmışım :))
Ayrıldığım erkek arkadasımın 2 çocuğu olduğunu iddia etti. Bir deyince. Hemen bir tanedaha olacağını söyledi.
Bunu yaparkende kahvenin yanında kullandığı Laro tarot destesini kullanıyordu. Ve çocuk diye yorumladığı kartların çocukla en küçük bir
ilgisi yoktu.
Beğenmedim. Ama belki de elektriğimiz tutmamıştır.

Bende ikisinin de telefonu yok ne yazık ki :KK43:(

şimdi bir tanesinin var :)Birgüle gelince ,bende de tutturamadığı bir iki şey oldu.Ama doğru ya da ona yakın daha fazla şey söylediği ve lafı döndürüp durdurmadığı için oturuncaya , emin oluncaya kadar bir kaç defa daha gitmek gerek diye düşündüm kendi adıma.Bazen falcıların bizle ilgili ilk yorumları çok iyi oluyor ama sonraki gidişlerde giderek tekliyor.Bazen ilki fena degil ya da eh oluyor sonrakilerde (herzaman değil)daha iyi oluyor.Ama kötüyse hep öyle gidiyor sanki.Her falcı herkese iyi gelmiyor.

Evet ,sonraki hedef tespit edildi .ENginarda Betül :KK55:

Canım, Nergisin telefonu için teşekkürler tekrar.
Nergiz için yorumun nedir ?
Ona göre arayayım.

Bu arada bende Alsancak Fondue Cafedeki Ali beyi tavsiye ediyorum. En azından enerjisi çok pozitif.

Canım, Nergisin telefonu için teşekkürler tekrar.
Nergiz için yorumun nedir ?
Ona göre arayayım.

Bu arada bende Alsancak Fondue Cafedeki Ali beyi tavsiye ediyorum. En azından enerjisi çok pozitif.

Yelolacım, ortalamanın üstünde bir falcı olduğunu düşünüyorum.Falının en az 10 dakika sürmesi de benim için artı , bazen 20 dakikaya kadar çıkabiliyor. (Belki o sıralar yaşadıklarınızın yoğunluğuna ,gününe ,saatine denk gelmesine bağlı bu süre).Ama beğeneceğine dair garanti veremem.Gördüğüm duyduğum kadarıyla 10 kişiden 7 si beğeniyor.Bir çok kişi için önemli değil biliyorum ama ben kahvesini de seviyorum.Gelecekle ilgili dediği bir durum çıktı ama verdiği vadeden 2 ay sonra.Ne bileyim bi bak istersen.

N0T : Gidersen söylediklerini not almanı öneririm.

canım emele ablam için gitmiştik, açıkçası söyledikleri şaşırtsada ilk anda aslında hiç çıkmadı, ablama boşanacağını söylemişti, fakat üzerinden 1 yıl geçti halen evliler ve hatta bir bebekleri oldu, ayrıca o zaman bizden enitemin atletinive evlenme cüzdanlarını ve nüfus cüzdanı fotokopisini istemişti, karşılıksız yardım edecem ama düzelecekler demişti, yalnız çok şaşırmıştık ilk defa büyü yapmak için böyle materyaller isteyen biri çıktı, hatta adımıza kredimi çeker, nüfus cüzdanlarımızı kullanırmı, falan diye çok tedirgin olduk ve bir daha hiç gitmedik, abartıldığı gibi bir bayan olduğunu düşünmüyorum, sadece insanı etkisi altına almayı cidden güzel başarıyor, yorum sizin...[/QUOTE

o zaman sadece isim yapmış biri diyebiliriz..bunları bilmem iyi oldu kemalpaşaya kadar gitmemiş olurum hiç olmazsa..teşekkürler canım çok.

Merhaba ben bunları yeni okudum....aynı emelden mi bahsedıyoruz daha önce özkanlarda bakıyormuş.. hiçbirşeye bakmadan söylüyor...ve yazmanı istiyor senden.. bana aynen şunu dedi levent dıye birisi sana istbla gitmeni istecek mustafa dıye bırı ıle para alacaksınız dedi ve ben 1 ay sonra aynen dediği isimlerle bu olayı yasadım...Ş

Son düzenleme:
Arkadaşlar,1 kerelik siteye girip çıkanların,yazılarını dikkatli okuyalım reklama gelmeyelim
Altındağdaki Kadriye hanıma Annemin arkadaşı gitti berbatmış, bilginiz olsun gerisi size kalmıs[/QUO

altındağda yıldızname bakan bir kadını önerdiler bana bu bayan mı acaba birde varmı bildiğiniz güzel yıldızname bakan çok merak ediyorum baktırmak istiyorum

ALTINDAGDA EVI COK PİS BİR KADIN VARDI EGER O İSE HİÇ GİRMEYİN ARKADASLAR..
BU ARADA BENDE COK SIK GIREMIYORUM AMA REKLAM İÇİN YAZDIĞIMI DÜŞÜNMENİZİ İSTEMEM BENİM MALESEF VAKTIM OLMUYOR YAZMAK İÇİN...

Merhaba ben bunları yeni okudum....aynı emelden mi bahsedıyoruz daha önce özkanlarda bakıyormuş.. hiçbirşeye bakmadan söylüyor...ve yazmanı istiyor senden.. bana aynen şunu dedi levent dıye birisi sana istbla gitmeni istecek mustafa dıye bırı ıle para alacaksınız dedi ve ben 1 ay sonra aynen dediği isimlerle bu olayı yasadım...Ş

Özkanlardaki Emel'e bende gitmiştim. 3 yıl falan oluyor neredeyse. isimler falan vermişti. ancak hiç birisi çıkmadı :))
Bende isim yaptığı kanaatindeyim. Ben beğenmemiştim.

X