İzmir'deki Falcılar

izmirdekiler istanbuldakiler kadar falcıya mı gitmiyor yoksa falla mı ilgilenmiyorlar neden bu kadar az yorum yazılmış buraya ? :KK61:

ben istanbuldayım ama izmire taşınacağım ,taşınma öncesinde falcılar hakkında bir bilgi edineyim dedim
tavsiyeler neler ? :KK9:

canm kızlarağasında sevdam cafeyi geçince sağa dönüyosun babacan cafe birgül hanım.olmadı orda birilerine sorarsın bulursun yani

slm canım cafenin tlf var mı?arayıp da gideyim.olmadığı güne denk gelirim bir de.google dan aradım cafeyi ama bulamadım.sende tlf varsa verirmisin canım?

ya arkadaşlar fal tamam da ben bi de hoca istiyorum yaa yokmu hiç bilen insanlar çekiniyo böyle şeylerden ama bence o da bi ihtiyaç hatta büyük ihtiyaç ben üzerimde olumsuz bi şey varmı yokmu die baktırmak istiyorum o da falla olcak iş deil

bi fal arkadaşı arıyorum:)tek başına gidilmiyo tadı çıkmıyo varsa benim gibi fal arkadaşı arıyan iletişime geçelim:))

slm canım cafenin tlf var mı?arayıp da gideyim.olmadığı güne denk gelirim bir de.google dan aradım cafeyi ama bulamadım.sende tlf varsa verirmisin canım?

canm malesef bendede numarası yokk :KK59: ama pazar günü kapalıdır heralde diğer günler gidersin canm

slm yaaaa günlerdir yazıyorum ama beni duyan yok :2::KK5::KK19: yaa lütfen şu yeşilyurttaki emele nasıl ulaşabilirim yardım lütfeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
sokaga atılacak paran varsa git tabii arkadasım gitti hiçbirseyi bilemedi gibi yaptığı seylerde işe yaramadı
yani birsürü parası gitti
bende söylemesi

Agzına saglık esans
aynnur artık yeter bu kadar alınmanda ilginç neyse..

sanırım söyledıklerım sizin baya zorunuza gitmiş ben kmsenın yakını yada düşmanı değilim ben sadece haksızlığa gelemıyorum okadar.çünkü söyledılerınızın hiçbir elle tutulur yanı yok ayrıca sanırım çiğdemın düşmanı sizsinizki onu baya yakın takıbe almıssınız baksanıza oturuduğu yerdeki eşyalara kadar söyluyosuuz demekki enbuyuk rakıbınız o sanırım buda baya sizi üzmüşki burda onu kötüleyen yazılar yazıyosunuz.ozaman sizde böyle can havlıyle bukadar uzun uzun açıklama yaptıysanız 3 nedeni var 1;çiğdemin rakıbısınız 2:çiğdemın düşmanı 3:sizde bir falcısınız....

Daisy Kafe nin büyük bir salonu ,Sağ tarafta kasanın durduğu yerde kadehlerin ,şişelerin başaşağı durduğu bir barı var.Kasada daha önce galiba Alsancak Müjgan Kafede gördüğüm bir adam duruyor.Kafenin sonu avlu ya da bahçe gibi bir yere açılıyor.Salonda kanepe tarzı oturma gurupları var.çiğdemi bu siteden duydum.Belki yetenekli biridir diyerek ve o gün oraya yakın bir mesafede olmamıızdan dolayı gittik.Biz şu falcıya baktırmak istiyoruz diyerek adını verdik.Falcı kendisi kafenin giriş kapısına dönük ben(daha sonra arkadaşım)sırtımızkapıya dönük şekilde oturduk.Kendisi esmer dalgalı ya da kıvırcık uzun siyah saçlı bir kadın.Daha sonra önceden yazdığım gibi falını yetersiz ve kısa 20 ya da 17,5 lirayı (ben 20 olarak hatırlıyorum )aşırı bulduk.
Herşeyi bilen , gören bir falcıyla tanışmadığımı böyle bir şeye inanmadığımı söylemiştim daha önce.Ama gelecekten bazı ufak tefek kırıntıları görme ve yorumlama becerisi olanlara yetenekli diyorum.En beğendiğm falcılar için bile,insanları hayal kırıklığına uğratmamak , kandırmış duruma düşürmemek için 'ortalamanın üstü'. 'gidilebilir', 'gidin ama beklentilerinizi yükseltmeyin' ,'daha yeni tanıdım şimdilik iyi', gelecekle ilgili daha

söyledikleri çıkmadı ' ,'bana iyi geldi ama size gelmeyebilir 'gibi temkinli kelimeler kullanmaya dikkat ettim.
Bu forumda çiğdemin 10 katı yetenekli bulduğum falcılar için bile Sizin bu falcı için ettiğiniz övgülerin ,güzellemelerin 10 da birini söylemedim.Beğendiklerimi beğenmeyen oldu ya da beğenmediklerimi beğenen .Onlara hakaret etmek bir yana eleştirmedim bile.Normal karşıladım,olabilir dedim.Çünkü forum bu yüzden var.Kimse de ben bir falcıyı beğendim ya da beğenmedim diye bana adeta tepinerek hakaret etmedi.Bahsettiğiniz falcı için iyi yorumlar geliyor da ben onların siteye girmesini mi engelliyorum .ya da kim olduklarını tespit edip bi koşu gidip ellerini kollarını mı bağlıyorum? Sizin durumunuzu 3 ihtimalle izah edebiliyorum.Ama ikisini açıklıyacağım 1-Siz çiğdemin düşmanısınız.Böyle ağır reklam kokan ,aşırı itici mesajlarla onu anipatik hale sokmak ve zor duruma düşürmek istiyorsunuz.2-Bahsettiğiniz falcı sizsiniz
ya da onun cok yakını biri. Bİr falcıyı bu kadar garip saldırgan bir ruh haliyle savunan sadece 2,5 liralık fark ve altı üstü bir fal beğenilmedi diye kalkıp bunu kendine iş edinip adeta can havliyle ağız dolusu hakaretler eden (güya)bir müşteri olamaz.

valla birgül ablaya 1buçuk ay önce gittim kısa vadede dedikleri çıktı.ağzımdan laf falan almadan baya baya herşeyimi bildi.çok önceki yorumlarımdan bilen bilir gitmediğim falcı kalmadı genelde herkesin beğendiği falcı bile bana pek güzel bakamıyolar ama bunu çok beğendim.gülistan favorim ama oda çok pahalı gidemiyorum ona her kafama estiğinde ama birgül ablada zaten fal ihtiyacımı fazlasıyla karşılıyo hemde 10 tl bence gidilcek bi falcı

tatlım birsey sorcam kızlarağasında enginar cafede betül hn varmış bir arkadasım duymus süper diyorlarmıs baktırdın mı?duyan bilen varsa yazsın lütfen

ashle'cim bugün gittim canım,ordaymış.ben beğendim.geçmişe dair söylediği zamanlar ve yaptığı yorumlar doğruydu.umarım gelecek için söyledikleri de çıkar.çok uzun bakmadı ama isabetli yorumlarda bulundu.laf kalabalığı yapıp olur olmaz şeyler söylemedi.sorduğum sorulara cvp verdi ve de zaman,yer verdi.2 kelime söyleyip sallamadı.arkadaşımla ilgili de birçok şeyi bildi.genel itibariyle memnunum.denenebilir.gidenler yorumlarını paylaşırsa sevinirim.görüşürüz kızlarr:KK3:

tatlım birsey sorcam kızlarağasında enginar cafede betül hn varmış bir arkadasım duymus süper diyorlarmıs baktırdın mı?duyan bilen varsa yazsın lütfen

evet bende bu falcıyı kaçgündür sölemeye çalışıyorum kımsenın bı bılgısı varmı nasılmış bı gıdelım olmadı hepberaber

izmirli degilim ama çok sık gider gelirim izmire son gidişimde arkadaslarımla bi falcıya gittik.keyifsizdim ben baktırmamıstım ama arkadaslarım baktırdılar nerdeyse herşeyi bildi kadın ve isim veriyo şuan neresi oldugunu hatırlamıyorum sadece bornovada oldugunu biliyorum ama cafenn adını alır size yazarım:KK34:

ashle'cim bugün gittim canım,ordaymış.ben beğendim.geçmişe dair söylediği zamanlar ve yaptığı yorumlar doğruydu.umarım gelecek için söyledikleri de çıkar.çok uzun bakmadı ama isabetli yorumlarda bulundu.laf kalabalığı yapıp olur olmaz şeyler söylemedi.sorduğum sorulara cvp verdi ve de zaman,yer verdi.2 kelime söyleyip sallamadı.arkadaşımla ilgili de birçok şeyi bildi.genel itibariyle memnunum.denenebilir.gidenler yorumlarını paylaşırsa sevinirim.görüşürüz kızlarr:KK3:

desene ıkımızde aynı yerdeymışız bugun bende saat 15:00 ordaydım walla banada söledıklerı mantıklı geldı ıyıdı ama zaman gösterıcek ne kadar ıyı oldugunu geçmışı her falcı söluyo zaten ama gelecek hep farklı farklı bakalım zamanla cıkar

kızlar beğendiğinize sevndimm.10 tl için bence çok iyi bi falcı.inş dedikleride çıkar kısa vadede dedikleri çıktı bana inş diğerlerideçıkar bekleyip göreceiiiizz :KK76:

canım ben bu kızlarağasında falcıların olduğu yer varya en işlek bi cafe var orda gümüşçülerin ordan çıkınca ortada bi cafe var.orası enginar cafemi? ben çünkü orda esmer balıketli bi kadına baktırmıştım 6-7ay olcak.valla güzel bakmıştı ben beğenmiştim ozaman.ama gelecekle ilgili çıktımı çıkmadımı unuttum hatrlamıyorum :KK76: bu kişi sizin dediğiniz betül hanım olabilirmi? cafenin üst katında bakıyodu

((izmirli degilim ama çok sık gider gelirim izmire son gidişimde arkadaslarımla bi falcıya gittik.keyifsizdim ben baktırmamıstım ama arkadaslarım baktırdılar nerdeyse herşeyi bildi kadın ve isim veriyo şuan neresi oldugunu hatırlamıyorum sadece bornovada oldugunu biliyorum ama cafenn adını alır size yazarım))

merakla bekliyorum canım:KK68:

((desene ıkımızde aynı yerdeymışız bugun bende saat 15:00 ordaydım walla banada söledıklerı mantıklı geldı ıyıdı ama zaman gösterıcek ne kadar ıyı oldugunu geçmışı her falcı söluyo zaten ama gelecek hep farklı farklı bakalım zamanla cıkar))

karşılaşmış bile olabiliriz canım :) ben hem memnun kaldım,hemde çok para vermedim. beğenmeseydim de pişman ayrılmazdım zaten.teşekkürler ashle:KK71:

canım ben bu kızlarağasında falcıların olduğu yer varya en işlek bi cafe var orda gümüşçülerin ordan çıkınca ortada bi cafe var.orası enginar cafemi? ben çünkü orda esmer balıketli bi kadına baktırmıştım 6-7ay olcak.valla güzel bakmıştı ben beğenmiştim ozaman.ama gelecekle ilgili çıktımı çıkmadımı unuttum hatrlamıyorum :KK76: bu kişi sizin dediğiniz betül hanım olabilirmi? cafenin üst katında bakıyodu

sana gecenlerde anlatmıştımya emırgan deıl işte engınar cafe gecen sevdam cafede oturuken bı kadın geldı söledı şimdi hatırladım falcının adnı işte betül dedıkı betül hanım herşeı bıldı sevda hanıma teyıt etırmek için geldım bişeylerı çalınmıştı sanırrım oda 10tl bakıyo bence gelın gıdelım okadar para verdık 10tl den bişey olmaz :)

Asle bugün ben de gittim öncelikle geçmişe dair birçok şeyi bildi kahve falının yanında tarotta açtı sorduğum her soruya mantıklı ve güzel cevaplar verdi ben çok beğendim tavsiye etmeden evvel 2 ay sonra gerçekleşmesi gereken bir olay var o gerçekleşsin gelecekle ilgilide başarılı diyebileceğim :) Asle teşekkür ederim isabetli bir falcı önerdiğin için :)

X