İzmir'deki Falcılar

evet yaaa gerçek falcılar aranıyooooorrr:))yokmu yaa şöyle adamakıllı dudak uçuklatıcak falcı koca forum ama hala çıkmadı of dedirten bi falcı:KK43:

kızlar bornovada emel varmış evde bakıyomuş galiba bilen varmı

sakın gitme derim berbat ötesi bişey...bir insan bu kadar palavra söylermi?söyler
diğer sayfalarda yazmıştım ashley tavsiye etmişti galiba Birgül hanıma gittim Babacan cafe kızlarağasında
kısa vadede söylediği birkaç şey cıktı bilgin olsun 10 tl

Kek eğer Babacan Cafe'de Birgül Hanım var ona gitmediysen acilen dene derim fala bakarken bir şey söyledi ben de mümkün değil demiştim meğer mümkünmüş sonradan öğrenmiş oldum.Bana başka bir randevusu olduğu için kısa bakabildi randevuyla gidersen belki daha uzun zaman ayırır.Gelecekle ilgili isabetli şeyler söyledi hele bir tanesi var 2 ay sonra belli olacak eğer onuda doğru bilirse buraya hemen yazıcam :21:

sakın gitme derim berbat ötesi bişey...bir insan bu kadar palavra söylermi?söyler
diğer sayfalarda yazmıştım ashley tavsiye etmişti galiba Birgül hanıma gittim Babacan cafe kızlarağasında

bende gittim birgüle :) tavsiye ederim..soru sorabiliyorsun..memnun kaldım.

hayret yaa birisi tavsiye etti bana 40 tl bakıyomuş ama herşeyimi bildi şok olduk kimi götürdüysem şok oldu fln dedi abartıyo insanlar bazende ya

Kek eğer Babacan Cafe'de Birgül Hanım var ona gitmediysen acilen dene derim fala bakarken bir şey söyledi ben de mümkün değil demiştim meğer mümkünmüş sonradan öğrenmiş oldum.Bana başka bir randevusu olduğu için kısa bakabildi randevuyla gidersen belki daha uzun zaman ayırır.Gelecekle ilgili isabetli şeyler söyledi hele bir tanesi var 2 ay sonra belli olacak eğer onuda doğru bilirse buraya hemen yazıcam :21:

gidicem birgüle en kısa zamanda yazarım size:KK66:

hayret yaa birisi tavsiye etti bana 40 tl bakıyomuş ama herşeyimi bildi şok olduk kimi götürdüysem şok oldu fln dedi abartıyo insanlar bazende ya

Belki de biraz enerji tutması olayı vardır.
Örneğin, birkaç kişi Birgül'ü beğendi.
Ama bana sorarsan bir sürü harf söyledi ve hikaye.
Ben beğenmedim.
Beğenen de çok. Yani çok kişi olumsuz konuşmuyorsa denenebilir :))

Bu arada Sevdam Cafe de Sevda hanıma sabahtan kuyruğa giriyormuş herkes, fırsatım olursa onu
denemek istiyorum bende . Giden ve yorumu olan var mı ?

Ben beğenmedim.

Bu arada Sevdam Cafe de Sevda hanıma sabahtan kuyruğa giriyormuş herkes, fırsatım olursa onu

bir kaç gündür kemeraltındayım deneyimlerimi sizinle paylaşayım..enginar kafe esmer göbekli orta yaş bi kadın var beyenmedim oraya giderseniz ona baktırmayın derim,fısıltı kafe tam bir rezalet biz daha önce uzun saçlı çakır gözlü çocuğa baktırmıştık arkadaşlarla bi kaç kişi pek beyenmedik ama belki dedik gelecekle ilgili söyledikleri olabilir die düşündük ama bana söyediği tarih tutmadı olcak dediği olaylarda olmadı hatta tam tersine gelişti her şey:)bi arkadaşıma dediki bu çocuktan bu sene yüzük bekleme dedi kız geçen gün muhteşem bi evlenme teklifiyle yüzük taktı hahaa çok güldüm..fiyasko yani canana da baktıran yakınlarım oldu sıra çok die tesadüfen ona baktırmışlar sallamış sakın gitme dediler ama ben yinede burda tavsiye edilmiş die hadi belki bana tutar dedim ama nasıl hikaye yazdı nasıl salladı anlatamam bi arkadaşta bana uydu ona baktırdı yazık onunda parası boşa gitti..birgülü de denedim sonunda çok deil ama diğerlerine göre daha iyi arkadaşlar..sevdama da uğradım bi ara sırada kaç kişi var dedim 35 dediler yuh dedim:)))))))))

kızlarrrrrr sevdamı tavsiye ediyomusunuz??? daha önceden baktıranlar deneyimlerini bizimle paylaşabilirlermi :KK52: :KK52: :KK52:

Arkadaşlar merhaba, genel olarak son sayfaları okuduktn sonra bende bugün Birgül hn.'a gittim. Bence gayet başarılı, bazı arkadaşlarında dediği gibi çok seri konuşuyor, şu döneme ait yaşadıklarımı bildi, gelecekte yaşayacağım olaylarında vadesini veriyor, bakalım bekleyip görücez... Olursa bende sizinle paylaşırım..

Nergiz Hanımı okudukça çok merak ettim açıkçası, sanrım yeni girnedeymiş, biriniz banada adres ve numarasını gönderirse çok sevinirim.. Giden arklara sorum olacak, ben yaklaşık 6 yıl kadar önce ıspartada bir falcıya gitmiştim, dün gibi aklımdadır, bana geleceği baya bi sıralamıştı, hatta evleneceğim insanın adı ve soyadı dahil, daha evlenmedim, ama şu zamana kadar dedikleri çıktı.. Nergiz Hanım ne ölçüde bakıyor merak ettim?

Ben beğenmedim.

kızlarrrrrr sevdamı tavsiye ediyomusunuz??? daha önceden baktıranlar deneyimlerini bizimle paylaşabilirlermi :KK52: :KK52: :KK52:

ben 2 defa gittim farklı arkadaşlarımla 3 saat kuyruk bekledik ama değmez
dediklerinin hiç biri tutmadı zaten önce senin agzından laf alıyo onun üstüne mantıken yorum yapıyo
hergün ordan geçiiyorum ögle aralarında yemege gidiyoruz o civara hergün tıklım tıklım anlayamadım belkide enerjisi bize tutmadı :p

Sevdam Cafeye 2 defa gittim. olanları biliyor ama çok hızlı ve kısa bakıyor. Ayrıca 2. gidişimde ilk baktığıyla farklı şeyler söyledi. Nerdeyse tam tersi yorum yaptı. Olanları iki gidişimde de bildi ancak gelecekle ilgili farklı yorumlar yaptı ve verdiği tarihlerde söylediği gelişmeler olmadı. :KK59:

Müjgan Cafede Çiğdeme baktırdım berbat diebilirim. Olanları sölüyo ama gelecekle ilgili sadece öğüt dinledik....:kk77:

Kızlarağasının karşısında Cadı Cafede Cansu var. İki kez baktırdım insan bu kadarmı pozitif olur deneyebilirsiniz ayrıca çok uzun bakıyor....
Kızlar BUGÜN BİRGÜLE GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM YORUMLARI YAZARIM...
Birde nergisin telini özelden atabilirmisiniz ?

aslında çoğu aynı yani nasıl oluyo anlamıyorum ama bi şekilde senden laf alıyolar onun üzerine mantık yürütüyolar fal işi böyle aslında hep söylüyorum suya bakan yada yıldızname bakan birilerini bulmak lazım ne varsa onlarda var bu safsata fal kafeleri zengin ettik bide var ya oaralarda aptal gibi hissediyorum kendimi artık kafalarına göre davranıyolar çalışanlar fln falcılarda bi ukalalık rezillik valla başka bi şey deil paramızla rezil oluyoruz resmen

haklısın ama yıldızname bakan birilerini bende bulamadım. Yeşilyurttaki fal merkezi ile ilgili pek bir yorum yapılmamış gidende pek yok galiba...:KK68:

X