İzmir'deki Falcılar

Kızlar fiesta ya da siesta tam emin değilim ama kenan diye bi adam vardı 4 sene önce baktırmıştım gelmişi geçmişi herşeyi bildi=)))
Şuan onun söylediği kişiyle evliyim dediği yerdeyim=)))

eeee nerden bulucaz peki açık bişiler yazarmısın gidelim bulalım :) özeldende msj atabilirisn sevgiler

Falcı Sibel : İşte ben falcı diye buna derim, tamamen hiç kimse size hayatınızı anlattı mı ? Yüzünüze, gözünüze bakarak bakım yapıyor benden beş kuruş para talep etmedi ama hala gidebiliceğim düzenli falcım. Normalde 30tlye bakıyor. Çok alakasız bir durumla karşılaştık ve bana gerçekten çok iyi fal baktı. Benim geçmişim, aile geçmişim, hayatımdaki insanı herşeyi bildi. Böylesini görmedim. Kendisi Buca'da.

nasıl ulaşabiliriz peki kendisine bilgi verebilirmisiniz... teşekkürler

kızlar ben buraya ılk geldıgımde sevda ablaya gıtmıştım geçmişimi bıldı ama gelecekte olacaklar fıyasko
ardından müjgan ona kalsa ben şuan duldum
daha sonra murat onada kalsa ben bu ay gıdıyorum ımkansız
naz oda boşanıcan dedı görücez
asiye bunun hakkında bişey sölemek bıle istemıyorum tam anlamıyla rezalet
walla şuana kadar en ıyısı cafe fıestadakı burcu oldu şaka maka söledıklernı yaşıyorum ınanırmısınız bı tek onun söledıklerı bı kulagımdan gırdı dıgerınden cıkmıştı bı baktım hıç bırının deıl onun söledıklerını yaşıyorum ve ınanırmısnız yaşamaya devam edıyorum bı yelıze baktıramadım tlf cwp bıle vermıyo :KK43:(((

ŞAKA GİBİSN naza nasıl baktırrsın o kadın kadar sallayan sadece astrolojı falına bakan bi kadına ayy valla paran bosa gitmiş bende daaha önce böle bi hatay düştüm ama inna buna çiğdemin üzerıne falcı tanımam ne dedıyse cıktı giidpde baktırın eğer bişi bilmezse burdan herkese ben yalancıyım dye bağırıcam neysee istersen bi git dene ve gör paranız boşa gtmesın ÇİĞDEM diyorum ve susuyorum:KK69:

bende murata gittim herseyı bıldı olacak dedıklerı olacak mı beklıyorum suanda

yaa valla murata naza baktıran arkadaslara üzlüyorum yaa bı bok bıldıklerı yok arkadaslar ayrıca kmse tarih veremz arkadasımada deişti işe greceksın dye 2 AY oldu nerde iş :))) yalanlara innamyın çiğdemi dene dyorum inan buna tek geçiyorum

Şuan yada geçmişi bilmesi değil gelecektende bir şeyler söyleyebilmesi önemli olan Yeliz'e gidip test eden var mı?Bir konuda uyarıda bulunmak istiyorum pembe maske başlıklı konuda aynı ıp adresine ait 10 farklı rumuzla tek kişi o maskeyi övmüş ve editör farkedip uyarıda bulunmuştu.

ya kızlar ben yelızı arıyorum cwp bıle vermıyo baktıran varmı yada yelız abla burayı takıp edıyosun bılıyorum neolur tlf cwp wer fala ıhtıyacım var

mustafayıda bılıyoum arkadaslar ben normlade fala inanan biri değilim ama inanın cafe daisyde tanıstığım çiğdem hanıma şook oldum cunku kadın herşeyi bildi yaa encokdA TUHAF OLAN kahve fıncanına bakmadan söledıı ben inanamıyorum yaa bana murata baktır demıslerdı ama bişi bildiği yok ağzından lafı alıp sana sorular soruyı-o bıde naz dye bı kadın var bukadar sallayamaz boşa para harcamayın çiğdem diyorm ve susuyorum eğer gdipde baktrdınızda bişi bilmezse ben burdayım bana diledğinzi söleyebılrsınızz :)) cafe daisy

Arkadaşım 3-5 mesaj yazmışsın sürekli Çiğdem diyorsun. Bu ne reklam.

Sakın Çiğdem sen olmayasın ?
Bu numaralardan herkes sıkıldı. Bilgin olsun.

Evet arkadaşlar nergize gittim ve şimdi eve geldim laptobu açar açmaz yorumumu yapıyorum. Nergizden çok memnun kaldım. Neden derseniz herşeyden önce doğal, yapmacık olmayan bir bayan. Ve oldukça da dürüst. Bana teker teker ruh halim, yaşadığım olayları herşeyi anlattı. Geleceğim ile ilgili olumlu seyler söyledi. Çok çok memnun kaldım. Evine ulaşmam biraz olaylı oldu benden kaynaklı :p ama gerçekten değdi. Bakım ücreti 20tl. Sonuna kadar hakediyor. Artık hiç kimseye boşuna para vermeyin direk nergize gidin. Etraf dolandırıcı dolu gerçekten.

Size son olarak değerlendirdiğim de, en iyi iki falcım : Nergiz ve Sibel.
şaşmaz artık bunlar.

lütfen nergise ulaşmam için yardımcı olurmusun çook lazım teleffon adres vs.... lütfen

Arkadaşım 3-5 mesaj yazmışsın sürekli Çiğdem diyorsun. Bu ne reklam.

Sakın Çiğdem sen olmayasın ?
Bu numaralardan herkes sıkıldı. Bilgin olsun.

sana canıyürekten katılıyorum çiğdemı ondan başka övende yok wallla kesınlıkle bu bayan çiğdem ben gıttım o cafeye ona kımse pek gelmıyoda sanırım ondan

Daisy Cafe :Çiğdem Hanım 20 tl ya kahve falı,30 tl ya tarot falı bakıyor.Yine arkadaşımla gittim.Arkadaşımın falı 3dakika !! benimki 4 dakika sürdü.Falın ilk 1-2 dakikası geçmiş ve şimdiki zamanla ilgiliydi.% 80i tutmadı.Tutmayınca bir formülü var 'çevir kazı yanmasın'.Atıyorum : diyor ki 'sen öğrencisin' diyorum ki 'degilim'.Diyor ki 'zaten öğrenci olmaya adaysın, hazırlanıyorsun'.Diyorum ki 'çalışıyorum ,işim var'.Diyor ki 'ya ben senin çalışma hayatındaki öğrenciliğnden bahsediyorum,yeni şeyler öğrenme aşamasından vs ..'(bu konuşma nın orjinal hali öğrencilik konusu değil).Ama buna benzer diyologları ben ve arkadasım 3-4 defa yaşadı.Falın son dakikasını geleceğe ayırdı .3 konu başlığından kısa kısa bahsetti.Bunların bir kısmı benim yetenekli bulduğum falcıların söyledikleriyle uyumlu.Sonra 'fal bu kadar' deyince ,hayal kırıklığına uğruyorsunuz.Dolu dolu bir fal değil kesinlikle.Falın en kayda değer yeri 60 saniye kadar sürüyor.Karşılığı 20 tl olmamalı.

arkadaşlar lütfen tavsiyede bulunurken daha dikkatli olalım gerçekten bilenleri tavsiye edelim saçmasapan insanlara para kaptırıyoruz yoksa..her yer fal kafe doldu bazıları resmen rezalet geçen gün cookie midir nedir oraya gittim salağın aptalın birine yönlendirdiler beni ay güleyimmi ağlayımmı şaşırdım ya adam bana önce bir saat benim ilişkim varmı yokmu die benden bir laf bir yüz ifadesi alsın die yırttı kendini en son dediki sizinle göz teması kuramıyorum bende dedimki sen yeni başladın galiba bu işlere benden laf alıcakta öyle yorum yapıcak bide kağıt kalem alıyo eline benden aldığı lafları yazıyoki unutmasın onlar etrafında dolanıcak ya ay komedi yaaa dedim biz bu kadarmı aptalız ya bir sürü söylendim çıktım geldim resmen taktik geliştirmiş bunlar yaa yazıklar olsun daha öncede ordaki esmer şişman kadına baktırdım o da bana bakacağına kendi sevgilisini anlattı bi saat hem dert dinledim hem üstüne para verdim helal etmiyorum bunları allaha havale ediyorum insanların çaresizliğinden faydalanıyolar ha bu arda o sevgimidir nedir onu tavsiye eden arkadaşada yazıklar olsun...falla alakası yok kadının belkide kendisidir burdan yazan tavsiye eden dedim ya allaha havale

ayyy okdukça falım geldi resmennnnn :KK1::KK1: kızlarr yaaaa şu yeşilyurtta bi emel varmışşş bilen giden varmııı onu çooookkk merak ettim yaaaa nolurrrrr bana numarasını veren olurmu aceppp bu ara çok ihtiyacım varrr.topiğin baş sayfalarında okumuştum fal arkadaşı olanlar falan vardııı bnde olmak istiyommmm :)
kızlarrr yaaaa valla şu yeşilyurttaki emele ulaştırın beniiiiiii lütfennnnnnnnnnnnnnnnnn
En Büyük KK:KK74:

arkadaşlar lütfen tavsiyede bulunurken daha dikkatli olalım gerçekten bilenleri tavsiye edelim saçmasapan insanlara para kaptırıyoruz yoksa..her yer fal kafe doldu bazıları resmen rezalet geçen gün cookie midir nedir oraya gittim salağın aptalın birine yönlendirdiler beni ay güleyimmi ağlayımmı şaşırdım ya adam bana önce bir saat benim ilişkim varmı yokmu die benden bir laf bir yüz ifadesi alsın die yırttı kendini en son dediki sizinle göz teması kuramıyorum bende dedimki sen yeni başladın galiba bu işlere benden laf alıcakta öyle yorum yapıcak bide kağıt kalem alıyo eline benden aldığı lafları yazıyoki unutmasın onlar etrafında dolanıcak ya ay komedi yaaa dedim biz bu kadarmı aptalız ya bir sürü söylendim çıktım geldim resmen taktik geliştirmiş bunlar yaa yazıklar olsun daha öncede ordaki esmer şişman kadına baktırdım o da bana bakacağına kendi sevgilisini anlattı bi saat hem dert dinledim hem üstüne para verdim helal etmiyorum bunları allaha havale ediyorum insanların çaresizliğinden faydalanıyolar ha bu arda o sevgimidir nedir onu tavsiye eden arkadaşada yazıklar olsun...falla alakası yok kadının belkide kendisidir burdan yazan tavsiye eden dedim ya allaha havale

Bahsettiğin İstanbuldan yeni gelen çocuk sanırım, esmer. Gerçekten hiçbirşey bilmiyor. Sevgi de bence aynı şekilde. Sadece o da gunundeyse Tamila düzgun kahve
bakıyor ama ona da boşuna iskambil baktırmayın. farklı ve fazla birşey söylemiyor. Gününe denk gelmezseniz onunkide yarı yarıya :KK43:(

Daisy Cafe :Çiğdem Hanım 20 tl ya kahve falı,30 tl ya tarot falı bakıyor.Yine arkadaşımla gittim.Arkadaşımın falı 3dakika !! benimki 4 dakika sürdü.Falın ilk 1-2 dakikası geçmiş ve şimdiki zamanla ilgiliydi.% 80i tutmadı.Tutmayınca bir formülü var 'çevir kazı yanmasın'.Atıyorum : diyor ki 'sen öğrencisin' diyorum ki 'degilim'.Diyor ki 'zaten öğrenci olmaya adaysın, hazırlanıyorsun'.Diyorum ki 'çalışıyorum ,işim var'.Diyor ki 'ya ben senin çalışma hayatındaki öğrenciliğnden bahsediyorum,yeni şeyler öğrenme aşamasından vs ..'(bu konuşma nın orjinal hali öğrencilik konusu değil).Ama buna benzer diyologları ben ve arkadasım 3-4 defa yaşadı.Falın son dakikasını geleceğe ayırdı .3 konu başlığından kısa kısa bahsetti.Bunların bir kısmı benim yetenekli bulduğum falcıların söyledikleriyle uyumlu.Sonra 'fal bu kadar' deyince ,hayal kırıklığına uğruyorsunuz.Dolu dolu bir fal değil kesinlikle.Falın en kayda değer yeri 60 saniye kadar sürüyor.Karşılığı 20 tl olmamalı.

bence sen baskasına baktrımssın arkadasım çünkü çiğdem neredeyse 1 haftadr iznli seni çiğdem dye baska bırıne yönlensrmısler belli yazık olmus parana kesın naza baktrmıssındr sen neyse geçmiş olsun

X