İzmir'deki Falcılar

arka bu rumuzlu ark tanıyanvarsa ne olur msj cwp wersın ya ılk sayfalarda alsancakta bı falcıdan bahsetmış bu arkadaş vatikan falı dıye bişeyden emınım hepımız tüm fallara baktırmışızdır ben bunu ılk kez duydum duyan bılen varsa bana msj atsın gıtmek istiyorum hadııııııııııııııı kızlar bulalım şu kadını ha adıda gülçinmiş hep beraber bı baskın yapalım

Arkadaşlar,1 kerelik siteye girip çıkanların,yazılarını dikkatli okuyalım reklama gel

meyelim
Altındağdaki Kadriye hanıma Annemin arkadaşı gitti berbatmış, bilginiz olsun gerisi size kalmıs

ben de kadriye hanıma gittim hiç bilemedi sevgi diye bayan var bostanlıda onu tavsıye ederim

arkadaşlar şu bostanlıda ki sevginin adresini ve telefonunu bilen varsa ne olur bana da atın. Hiç biryerden ulaşamadım.

fiestada leo var ona baktıran oldumu ben baktırdım şimdiyle ilgili olanları bildi gelecekle ilgili söyledikleri ise olması muhtemel şeyler daha önce baktıran varsa yorumları merak ediyorum

arka bu rumuzlu ark tanıyanvarsa ne olur msj cwp wersın ya ılk sayfalarda alsancakta bı falcıdan bahsetmış bu arkadaş vatikan falı dıye bişeyden emınım hepımız tüm fallara baktırmışızdır ben bunu ılk kez duydum duyan bılen varsa bana msj atsın gıtmek istiyorum hadııııııııııııııı kızlar bulalım şu kadını ha adıda gülçinmiş hep beraber bı baskın yapalım

vatikan falı dediğin,iskambil falı hani kızlar toplanır birbirlerine bakarya ondan söylediğin kişileride merak etme tam bir fiyasko,alsancakta sevgi adında vatikan falı bakan biri vardı duyduguma göre karşıyakaya gitmiş(emin değilim)
gülçinde öyle çok merak etme derim.benden söylemesi

müjganıda bılıyorum eskisi gibi güzel bakamyo basındna savıyo farkındayım muratıda beğenmıyorum hele nazz sadece burca göre bakıyo ama inanın bana çiğdem gibisini görmedm birkez deneyın bana hak verıceksınız butun arkadaslarıma tavsıye ettım hepsindende şok olmus vazuıyette cvplar aldım neyse işte deneyın görün derım ayrıca yıldıznameye herkez bakamaz arkadaslar bırde su falıda saçma neysee sz bilirisnz bendne sölemesi ÇİĞDEM diyorum baskada bişi demıyorum :)

Seninde Söylediğin gibi,Cafe'de herkese baktırmıssın,yani ordaki falcılar senin hakkında hemen hemen herşeyi biliyorlar değil mi? Çiğdem hanımın bilmesine neden şaşırdın anlayamadım.Demek çok sık gittiğin bir yer,haliyle bir samimiyet oluşuyor,başkalarının bildiği,şey Sır değildir.

missdance evlendi sitede uzun süredir yok

kızlar ben buraya ılk geldıgımde sevda ablaya gıtmıştım geçmişimi bıldı ama gelecekte olacaklar fıyasko
ardından müjgan ona kalsa ben şuan duldum
daha sonra murat onada kalsa ben bu ay gıdıyorum ımkansız
naz oda boşanıcan dedı görücez
asiye bunun hakkında bişey sölemek bıle istemıyorum tam anlamıyla rezalet
walla şuana kadar en ıyısı cafe fıestadakı burcu oldu şaka maka söledıklernı yaşıyorum ınanırmısınız bı tek onun söledıklerı bı kulagımdan gırdı dıgerınden cıkmıştı bı baktım hıç bırının deıl onun söledıklerını yaşıyorum ve ınanırmısnız yaşamaya devam edıyorum bı yelıze baktıramadım tlf cwp bıle vermıyo :KK43:(((

esans,rica etsem.Nergiz'in ve Yeliz'in Telefon numarasını gönderebilirmisin?
Teşekkür ederim.

merhabalar kızlar,,uzun uzun yazdıklarınızı okudum ve ben de çok merak ettim. rica etsem biriniz Evreka cafedeki Yelizin numarasını bana da yazabilir mi?? şimdiden teşekkür ederim.

Daisy cafedeki murat bey neye bekıyor ve kaça bakıyor

tarot bakıyor 25 e bakıyor değişik bir tarzı var çok hızlı konuşuyor bazen anlamakta sıkıntı yaşıyorsunuz çok çok iyi bakıyor diyemem bana verdiği tarihler çıkmadı o anki durumu güzel yorumluyor ama gelecekle ilgili söyledikleri benim çıkmadı

bende murata gittim herseyı bıldı olacak dedıklerı olacak mı beklıyorum suanda

walla bende gıttım murata baya şeyı bıldı ama gelecek söledıgı hiç bişey cıkmadı o an mantıklı gelıyo sana ama zamanla bakıyosun yok ben burcuya gıttım acıkcası söledı bışeyler aman be dedım aklımda bıle kalmadı yaşadıkca dıyorum burcu bunu demıştı dıye bırazdan tekrar gıdıcem bakalım ne dıycek

Kızlar fiesta ya da siesta tam emin değilim ama kenan diye bi adam vardı 4 sene önce baktırmıştım gelmişi geçmişi herşeyi bildi=)))
Şuan onun söylediği kişiyle evliyim dediği yerdeyim=)))

günaydın kızlar dün gittik ve yine herşeyi bildi biraz moralim bozuldu ama doğru şeyler söyledi.yanımdaki arkadaşımı da bildi.telefonunu vermeme de izin verdi ama siz biz internet tanışıyoruz ordan aldık demeyin arkadaşıyım dersinız sorarsa,sormazda olsun :) 10 dkda bir mesaj atabiliyorum isteyenlere vericem.orta yere yazmayalım numarasını olurmu.öpüyorum sizleri...

selam lütfen banada özelden msj atarmısın numarasını rica etsem çok önemli şimdiye kadar okuduklarımın içinde bi sen bildi demişsin demekki iyi bakıyor lütfen lütfen lütfen :)bekliyorum

X