İzmir'deki Falcılar

alsancakda kıbrıs şehitler caddesınde cafe daisyde çiğdem adında bir kadına fal baktırdım yaa inanamadım çünkü kadın kahveye bakmadan söluyo ne söyluyosa vallahı dondum kaldım ama normalde ben fala cok fazla inanmam bu kadına hayran kaldım çünkü hala şoktayım hayatımdakı herşeyi bildi :))) gitmek isteyen arkadaşlara tavsıye ederım.
:KK33:

birde alsancak cafe daisyde naz denılen falcı kadına daha önce baktrdım yaa bukadar salllayamaz bana burcumla ilgili şeyleri söluyo bende salakmıyım bosuna gitti param eğer baktırmak istersenız sakın bu kadına gtmeyın paranız bosa yansın istemem arkadaslar ama şuandaki tek falcım ÇİĞDEM herkese tavsıye ederım :):nazar:

müjganıda bılıyorum eskisi gibi güzel bakamyo basındna savıyo farkındayım muratıda beğenmıyorum hele nazz sadece burca göre bakıyo ama inanın bana çiğdem gibisini görmedm birkez deneyın bana hak verıceksınız butun arkadaslarıma tavsıye ettım hepsindende şok olmus vazuıyette cvplar aldım neyse işte deneyın görün derım ayrıca yıldıznameye herkez bakamaz arkadaslar bırde su falıda saçma neysee sz bilirisnz bendne sölemesi ÇİĞDEM diyorum baskada bişi demıyorum :)

müjganıda bılıyorum eskisi gibi güzel bakamyo basındna savıyo farkındayım muratıda beğenmıyorum hele nazz sadece burca göre bakıyo ama inanın bana çiğdem gibisini görmedm birkez deneyın bana hak verıceksınız butun arkadaslarıma tavsıye ettım hepsindende şok olmus vazuıyette cvplar aldım neyse işte deneyın görün derım ayrıca yıldıznameye herkez bakamaz arkadaslar bırde su falıda saçma neysee sz bilirisnz bendne sölemesi ÇİĞDEM diyorum baskada bişi demıyorum :)

doğru söylüyorsun yıldıznameye herkes bakamaz ondan yıldıznameye iyi bakan birisini arıyorum ama bulamıyorum :))

yeliz in nosunu yollayabilir misiniz arkadaşlar çok acil lazım bir de karşıyakadaydı di mi adresi de yollayabilir misiniz rica etsem?

canım çiğdem telefonda fal bakıyormu telini gönderebilirmisin

arkadaşlar 10 gün önce fısıltı cafe de mustafaya gittim.mustafayı merak ettim.inanılmaz şeyler söyledi.rüyamda gördüğüm ve kimseye bahsetmediğim şeylerden bile bahsetti.3 gün için de olacak dediği benim için imkansız olan şeyde oldu.şuan şoklardayım..denemeden karar vermeyin bence...

valla ben hala falcı çiğdemın söledıği şeylerin şokundayım hepside cıktıı yarın tekrar gdicem ona teşşekür edıcem iyiki varsın çiğdem muckss..:KK54:

arkadaşlar 10 gün önce fısıltı cafe de mustafaya gittim.mustafayı merak ettim.inanılmaz şeyler söyledi.rüyamda gördüğüm ve kimseye bahsetmediğim şeylerden bile bahsetti.3 gün için de olacak dediği benim için imkansız olan şeyde oldu.şuan şoklardayım..denemeden karar vermeyin bence...

mustafayıda bılıyoum arkadaslar ben normlade fala inanan biri değilim ama inanın cafe daisyde tanıstığım çiğdem hanıma şook oldum cunku kadın herşeyi bildi yaa encokdA TUHAF OLAN kahve fıncanına bakmadan söledıı ben inanamıyorum yaa bana murata baktır demıslerdı ama bişi bildiği yok ağzından lafı alıp sana sorular soruyı-o bıde naz dye bı kadın var bukadar sallayamaz boşa para harcamayın çiğdem diyorm ve susuyorum eğer gdipde baktrdınızda bişi bilmezse ben burdayım bana diledğinzi söleyebılrsınızz :)) cafe daisy

canım çiğdem telefon da fal bakıyormu telini gönderebilirmisin[/QUO

evet bakıyolar telefondada sanırım sen başka şehirdesın? ben sana tekrar dönerım olurmu

xxxxxxxxxxxxxxx arasan çiğdeme fal baktrmak isitıyrum dersen seni yönlendırırler bu arada sana küçük bi uyarım bende ilk baktrdığımda hemen yeni falcılarını öneriyolar naz dye bı kadın sakın deneme paran bosa gider sadece burca göre yorum yapıyo özellikle çiğdem dersen sana yardımcı olurlar bu arada yarın çiğdem iznli artık yakın takpde oldum için :) iznli günleriniin bliyorum ok emn ol pişman olmıycaksın

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar kararsız kaldım :nazar:
pekikahve falına da gusel bakıyor mu murat? baktıran var mı

berfin cafe dasiyde ne murat ne naz inan buna gerçekten fal baktırmak isitıyosan tanıdığım tek kişi var ÇİĞDEM inna buna kadın fincaan bakmadan herşeyi söluyo bunu sana fala innanmayan biri olarak söluyorum inan bunaa şok içerisindeyım eğer denemk istersen adresını veryım asancak kıbrıs şehitleri sonu cotonun yanı ca daisy emın ol pişman olmıycaksın

xxxxxxxxxxxxxxxarasan çiğdeme fal baktrmak isitıyrum dersen seni yönlendırırler bu arada sana küçük bi uyarım bende ilk baktrdığımda hemen yeni falcılarını öneriyolar naz dye bı kadın sakın deneme paran bosa gider sadece burca göre yorum yapıyo özellikle çiğdem dersen sana yardımcı olurlar bu arada yarın çiğdem iznli artık yakın takpde oldum için :) iznli günleriniin bliyorum ok emn ol pişman olmıycaksın

çok teşekkürler canım bu konuda uyarında iyi olmuş bende inanırdım özellikle çiğdem diyecem gece bakıyormudur acaba yarın izinliyse bu gece baktırırdım

Son düzenleyen: Moderatör:
X