İzmir'deki Falcılar

peki yelize ulaşmak istiyorum canım warmı sende numara yada başka bişey lütfen acil fal lazım falllllllllllll

nergis hn tatildeymiş. ayın 20sinden sonra döneceğini söylüyor. bendeki buradaki yorumlar üzerine cafe daisy deki naz hn a gittim, memnun kaldim, tavsiye edebilirim.

arkadaşlar ayten hanımın numarası bende yok arkadaşımın arkadaşı ayaramıştı bize bile vermedi numarayı yinede bulmaya çalışırım bukunca gönderirim

ya canım nerde bakıyo bu kadın bırde yeliz varmış eskıden evreka dıye bı cafedeymış varmı sende numarası bana msj atarmısın :92::KK24::82::76::KK36::KK70::KK71::KK60:

Arkadaşlar,1 kerelik siteye girip çıkanların,yazılarını dikkatli okuyalım reklama gelmeyelim
Altındağdaki Kadriye hanıma Annemin arkadaşı gitti berbatmış, bilginiz olsun gerisi size kalmıs

Arkadaşlar,1 kerelik siteye girip çıkanların,yazılarını dikkatli okuyalım reklama gelmeyelim
Altındağdaki Kadriye hanıma Annemin arkadaşı gitti berbatmış, bilginiz olsun gerisi size kalmıs[/QUO

altındağda yıldızname bakan bir kadını önerdiler bana bu bayan mı acaba birde varmı bildiğiniz güzel yıldızname bakan çok merak ediyorum baktırmak istiyorum

kızlaar bende bi falcı buldum ama cafede falan bakmıyo evinde veya dışarda bi yerde bakıyo arayp randevu alıyosunuz cuma günleri bakmıyo kurşun falanda döküyo ve paragöz bi kadın değil bide elektriği tutmazsa bakmıyo bana fal bakarken kuzenimn baş dönmesinden şikayetçi olduğunu bildi 3 gün kurşun döktü ve kızın başdönmesi geçti resmen nazardanmış bu kadar çok inanmazdım ama artık resmn fala inanır oldm :S

canim bana da özelden numarasini gönderebilimisin? cok tsk...

kızlaar bende bi falcı buldum ama cafede falan bakmıyo evinde veya dışarda bi yerde bakıyo arayp randevu alıyosunuz cuma günleri bakmıyo kurşun falanda döküyo ve paragöz bi kadın değil bide elektriği tutmazsa bakmıyo bana fal bakarken kuzenimn baş dönmesinden şikayetçi olduğunu bildi 3 gün kurşun döktü ve kızın başdönmesi geçti resmen nazardanmış bu kadar çok inanmazdım ama artık resmn fala inanır oldm :S

canim bana da özelden numarasini gönderebilimisin? cok tsk...

arkadaşlar belki içinizde gideni vardır, bornovada telve kafe, hangarın hemen karşısında, selim var, gay bir adam, eğer gününde ise cidden başarılı tarot falı, yalan olmasın çok falcıya gittiğim için karıltırıyo olabilirim ya 20 yada 25 liraya bakıyor. deneyin derim...

daisy cafede müjgan abla akşam 8 den sonra su falı bakıyor 100 lira ve cidden başarılı su falı aynı yıldızname gibi dene istersen ben beğenmiştim.

arkadaşlar müjganı ben çooook seneler önceden tanırım o tam bi üç kağıtçı desteksiiz sallıyodu bi zamanlar artık geliştitmiştir belki kendini biraz ama işi tamamen ticarete dökenlerden hiç bir dediğinin hiç kimseye çıktığını duymadım bunca senedir.şu son bir ay içinde ordaki murat ve naz hanımada baktırdım ben beyenmedim bir iki tane şey bildiler belki ama onlarada çok gereksiz hani tahminende söylenebilecek şeyler....hiç boşuna kaptırnayın 100 tl çok para .....ya yokmu şöyle adam akıllı biri yaaa

arkadaşlar yelizin numarasını burdan birçok arkadaşa gönderdim ama bu konuda hiç yorum yapan olmadı giden olmadı mı yeliz hanıma

ben aradım yelizi ramazan die bakmıyomuş bayramdan sonra baktırıcam yazarım yorumlarımı buraya

X