İzmir'deki Falcılar

Belgin Kostak : Belgin kostak yılların artık medyumlaşan falcısı daha önce küçükparkta salaş bir kafede bakım yapıyordu şuan kendisi istanbul'a taşındı ve randevulu olarak evlere veya belirli yerlere geliyor. Belgin göze bakıyor, kahve falan herhangi birşey yoktu biz baktırken. Aslında genel olarak bakımı iyi, ama bu bayanın elektirik alması sizden çok önemli. Annemi 20 yıl önce bildi, bir 20 yıl sonra bilemedi. Teyzemi bilemedi , beni bildi. Ablamı da bildi gelecekle ilgili olan seylerin bazıları da cıktı mesela. 100tl'ye bakıyor kendisi.

Karşıyaka da Hülyam Kafe : Buradaki bayan Hülya hanım 60tl'ye suya bakıyor, bunun yanında bıcakla birşeyler yapıyor anlam veremediğim 10 dakika bile sürmüyor, gelecekle ilgili söylediği şeyler genelleme olarak kalıyor ve o paraya acıyorsunuz gerçekten. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Üstelik çok ters bir mizaca sahip.

Samyeli Kafe Serpil : Bu kadında bornova merkez de bir kafe de bakım yapıyor kendisine iki kez gittim. Sanırım ya cinleri var, ya da belirli bir hastalığı bir anda gözleri değişiyor, ağlıyor gibi oluyor korkuyorsunuz kendisinden. Ben ilk gittiğim de hiç alakası olmayan ama benim için çok önemli olan birşeyi bildi öylece kalmıştım. Ama geri kalanlar hep fasa-fiso açıkcası. Gitmeye değer mi derseniz. Gidenlerin %98'i memnun değil. Karar sizlerin.

Asya Hanım : Bornova küçük parkta kafe de bakıyor, vatikan falına, tarota ve kahve falına bakıyor. Hani şarlatan derler ya. Bu kadın için geçerli iki dakika baktığı yetmiyor gibi hiçbirşey bilemiyor. Yüzünüze bile bakmıyor fal da. Çok asık suratlı bir bayan. Prim verdiğime pişman oldum açıkcası.

Ravazza Kafe : Asla gidilmeyecek bir yer daha! Kadına iki kez gittim bir yıl arayla. Sürekli eski sevgilimin hayatındaki kızın ondan büyük oldugunu söylüyor, zannetmeyin hani hayatında biri oldugunu falan bilmiyor ben söylüyorum onuda. Oda sıvıyor resmen. Üstelik bir ters, bir huysuz. 25tl'ye bakıyor. Gidilmemesi gereken bir yer.

Pasaklı Birsen Örnekköy : Kulağa ismi bile çok tuhaf geliyor gerçekten de söyleninler gibi bakım yaptığı yer yaşadığı yer değil ve haddinden fazla pis, öyle böyle değil. Oturamazsınız koltuklarda. Ben bu kadından ürküyordum gerçekten de üç harflilere sahip fal baktırken de anlarsınız. Ama içsel olarak, o kadar tatlı, çok kadar sevilesi yaşlı bir teyze ki. Anlatamam. Suya bakıyor okuyor üflüyor. Bakımı : 20 tl ama bilme oranı %70 oranında. Yine de gidilmesi gereken bir falcı Birsen. Ben kendisine 2 kez gittim.

not : Birinden duymuş gibi konuşuyor, çağırıyor sanırım üç harflileri :p

Son düzenleme:
Falcı Firdevs : Kendisi karşıyaka'da kendi ofisinde bakım yapıyor, çok kibar hoş bir bayan ve onunda bazı diğer taraftan dostları var sanırım :p 100tl'ye yıldızname bakıyor, 20tlye kahve falı bakıyor, bulunduğunuz durumu çok iyi biliyor. İsimlerin içinde geçen harfleri toparlıyor. Gelecekle ilgili bir kaç şey söyledi ama merak ettiğiniz bir kişi varsa senin hakkındaki düşüncelerini söylüyor. Gidilebilir bir bayan kendisi.

Falcı Sibel : İşte ben falcı diye buna derim, tamamen hiç kimse size hayatınızı anlattı mı ? Yüzünüze, gözünüze bakarak bakım yapıyor benden beş kuruş para talep etmedi ama hala gidebiliceğim düzenli falcım. Normalde 30tlye bakıyor. Çok alakasız bir durumla karşılaştık ve bana gerçekten çok iyi fal baktı. Benim geçmişim, aile geçmişim, hayatımdaki insanı herşeyi bildi. Böylesini görmedim. Kendisi Buca'da.

Falcı Murat : Bu adamın olduğu yeri bilmiyorum yani kafe ismi olarak ama, alsancak kıbrıs şehitlerinde koton outlet mağazasının hemen yan tarafında bir kafe var orda bakıyor. Hatta üç kişi var burada daha fal bakan. Onlardan biride murat. Murat genç biri, falını yarı oranında beğendim diyebilirim. Açıkcası oda bana resmen isim söyledi. Dönücek dedi. O dedi , bu dedi. Başlarda saçmalasa da iyi toparladı. Yine de tavsiye ederim. Hoş en azından bakımı. Öylesine baktırabilirsiniz.

Falcı Sibel : İşte ben falcı diye buna derim, tamamen hiç kimse size hayatınızı anlattı mı ? Yüzünüze, gözünüze bakarak bakım yapıyor benden beş kuruş para talep etmedi ama hala gidebiliceğim düzenli falcım. Normalde 30tlye bakıyor. Çok alakasız bir durumla karşılaştık ve bana gerçekten çok iyi fal baktı. Benim geçmişim, aile geçmişim, hayatımdaki insanı herşeyi bildi. Böylesini görmedim. Kendisi Buca'da.

sibel ,esmer uzun kıvırcık saçlı balık etli genç biri mi ?

Falcı Müjgan : Bu kadın muratla aynı kafede bakım yapıyor duvara bakarak konuşuyor, annem, ciğerim bacım gibi hitapları var baştan söyleyim. Ağlıyor fal arasında hiç alakasız yerde anlam veremiyorum. Cinli galiba diye korkuyorsunuz. İsimleri bilemiyor, başka isimlerle olay yakıştırması yapıyor. Pek tavsiye etmiyorum. Gidilmese bişey kaybetmezsiniz.

Falcı İlknur : Bu da bornova da bir kafe de hatta şu asya denilen şarlatanla aynı kafeler şuanda fal bakan bir ablamız. Aşırı derece de sinirli, hani kalkıp gidesiniz geliyor bu kadınla. Ama sonra sonra alışıyorsunuz. Çok hızlı konuşuyor ama inanır mısınız ilk gittiğim de öyle bir enerjiyle gittim ki. Eski sevgilimin yeni sevgilisi aklımdaydı ve bu ismi olumsuz görüyorum dedi. Güzel fal bakıyor. Geleceklerle ilgili vaatleri var. Gidilebilir. Fal ücteri 11tl.

nerede çalışıyor ? ya telefon ?

Kendisi evinde bakım yapıyo, evi buca yıkık kemerde ulaşımı falan berbat ben bir de yağmurlu günde gittim. Ulaşım konusunda arkadasımdan numarasını isterim ama herkesi kabul etmiyor, ve evini bulmak samanlıkta iğne aramak gibi adeta. Mesaj sayım 100'e ulaşınca sana atıcam numarasını.

Sevgi Hanım : Ben bugün foruma girdiğim de telefon numarasını aldım ve saat 8 gibi yanındaydım. Hoş bir bayan kendisi evinde bakıyor zaten fala-kahve falı bu arada. Konuştuk sohpet ettik, burclar hakkında bilgisi var. Genel olarak memnun kaldım gidilebilir. Bakalım söyledikleri çıkıcak mı.

Falcı Firdevs : Kendisi karşıyaka'da kendi ofisinde bakım yapıyor, çok kibar hoş bir bayan ve onunda bazı diğer taraftan dostları var sanırım :p 100tl'ye yıldızname bakıyor, 20tlye kahve falı bakıyor, bulunduğunuz durumu çok iyi biliyor. İsimlerin içinde geçen harfleri toparlıyor. Gelecekle ilgili bir kaç şey söyledi ama merak ettiğiniz bir kişi varsa senin hakkındaki düşüncelerini söylüyor. Gidilebilir bir bayan kendisi.

firdevsin yeri nerede ? bu arada nergizi diğerlerinden ayrı bir yere koyacağını düşünüyorum.yani umuyorum diyeyim.

Bahriye Hanım : Evinde bakım yapıyor kendisi yine bir arkadaşım vasıtası ile gittim, isim bilmesi çok iyi benim için iki isimli olduğunu bile bildi şahsen. Gelecekle ilgili tarihleri var. Arada gidebilirim kendisine yaşlı bir bayan ve evine tanıdık aracılığı ile olmadan almıyor. Bakım ücreti : 20tl.

firdevsin yeri nerede ? bu arada nergizi diğerlerinden ayrı bir yere koyacağını düşünüyorum.yani umuyorum diyeyim.

Firdevs'in yeri karşıyaka çarşıda. Ofisi var zaten. Nergizi çok aradım ben, gitmek istedim sayende buldum telefon numarasını da umarım müsaittir yarın falan da gidebilirim. Yani memnun kalabiliceğim biri olur umarım, hüsrana uğramam :/

Bahriye Hanım : Evinde bakım yapıyor kendisi yine bir arkadaşım vasıtası ile gittim, isim bilmesi çok iyi benim için iki isimli olduğunu bile bildi şahsen. Gelecekle ilgili tarihleri var. Arada gidebilirim kendisine yaşlı bir bayan ve evine tanıdık aracılığı ile olmadan almıyor. Bakım ücreti : 20tl.

meadows arkadaşım çok seri ,çok verimli çalışıyorsun.:KK55:yazdıkların bir güncelleme ,özetleme gibi olmuş .devam devam:KK9:

X