İzmir'deki Falcılar

peki gelecekle ilgili söylediği herhangi bişey çıktımı?

1 ay sonra 2 ,3,4 ay sonra gerçekleşeceğini söylediği şeylerin % 90 onun söylediği tarihler de değil birkaç ay sonra oldu.evet tarihler konusunda miyop:82:uzun vadeli gelecek için az şey söyledi, bunlarda diğer favori gördüğm falcıların söylediklerine yakın tahminler.daha çok şu anda senin tarafında neler oluyor ya da şu an göremediğin bilemediğn tarafta neler oluyor(hemen bir sürü ayrıntı veriyor diye sevinmeyin -bir iki cümle işte-zaten yüzdeyüz garantisi olmayan şeylerin bukadar ayrıntılı olması kafa bulandırabilir) ve çok yakın gelecekte 10-15 gün gibi neler olacak diye tahmin yapmaya meyilli.galiba biz kendimize göre seldanın dilini çözdük.bu arada falını bitirmek üzereyken soru soruyoruz.fala kesin inançla gitmediğim ve seldanın yetenekleriyle ilgili büyük beklentilerim olmadığı için onunla ilgili hatırladığım bir hayalkırıklığı yok ŞİMDİLİK.uyarı : selda herkese hitap edebilen bir falcı olmayabilir.

özel mesajına attım teli biraz önce.yeni üye olsan da görebilmen gerek

karşıyaka çarşıda minübüs son durağından sonra ne tarafa gitmeliyim

bana soyle tarıf edıldı ;

girne caddesınden devam ettıgınızde eskı tantanlar olacakmıs bu da takrıben 2. ısıklara denk gelıyormus
ve orda sevgı yolu caddesı varmıs cocuk parkı ve havuzunu gorecekmısız
kafenın tabelası da orada varmıs

merhaba kelebekcim bende istemiştim hatta mail adresimide yazdım ama hiçbir cevap veren çıkmadı beklicez bakalım aslında ben evrekaya gitmek istiyorum ama şuan bana uzak geliyor kısmet olursa gidicez bakalım

selam blue aquamarine mesajımı cevapladığın için teşekürler eğer öğrenirsen sana mail atarım banada gönder lüfen teşekürler

selam blue aquamarine mesajımı cevapladığın için teşekürler eğer öğrenirsen sana mail atarım banada gönder lüfen teşekürler

esans selam bana telofonu göndermişsin çok teşekürler yeni gördüm blue aquamarine sanada göndermek isterim ama mail adresin hata veriyor

çok teşekkür ederim canım

Yanı arkadaşlar fal baktırmak ıstıyorsanız- evreka- karşıyaka-
bence başka bir yer gelmemeli aklınıza. Ben narlıdereden gidiyorum- o kadar yani-
bayan mükemmele yakın yani...
Bence hiç beklemeyin hemen deneyin- bence pişman olmazsınız!!!

merhaba kelebekcim bende istemiştim hatta mail adresimide yazdım ama hiçbir cevap veren çıkmadı beklicez bakalım aslında ben evrekaya gitmek istiyorum ama şuan bana uzak geliyor kısmet olursa gidicez bakalım

dün akşam nergizin telefonunu atmıştım size de.mesaj kutunuza bakmayı unutmayın.

:80:

MISSDANCE ,galiba düğünün bu haftaydı.En güzel dileklerle ,bi çok bi çok sevgiler...sonsuz mutluluklar ...

esans selam bana telofonu göndermişsin çok teşekürler yeni gördüm blue aquamarine sanada göndermek isterim ama mail adresin hata veriyor

canım çok sağol banada mail msj geldi sevgili haselnut ve esans arkadaşlar yollamışlar çok sağol hepinize teşekkür ederim:18:

Ve sonunda Evrekaya gıttım

bir tane bayan vardı fal bakan dı mı kızlar adını sormadım ama Yelizdir ınsallah ; bana tarıf edermısınız; bıraz balık etlıce bır bayan?

gelellım fala ; gecmısle ılgılı herseyı soyledı zaten burda sasırmadım ama herkesın bılemeyecegı detayları sectı soylemek ıcın...
yakın gelecekle ılgılı olabılecek bısey soylemedı en yakın tarıh eylul
onun dısında gusel seyler soyledı bakalım cıkarsa gorucez ama vadelerı uzun :44::44:

gıdılır mı gıdılır...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…