İzmir'deki Falcılar

mrhaba kızlar bende kahve falı bakıyorumm baktırmak ısteyen varsa bana msj atabılır..... nasıl baktıgımı anlatsam ınanın bos gelir anca baktırıp anlıcaksınız kızlar ilgilenen olursa yazbılrısınız :KK34:

Hayatımda gitttiğim en vasat falcı evrakadaki bayandıı aradaşlarr kesinlikle vakit ve para kaybı ben nergizi şiddetle tavsiye ediyorumm.birde dasiy cafe de murat var yüzünüze bakıp konuşmaya başlıyorrr.ama evrakayı kesinlikle önermiyorumm.

Ben çok memnun kaldım yeliz hanımdan bi çok arkadaşımıda götürdüm evrekaya memnuniyetsiz ayrılan olmadı şaşırdımçünkü gerçekten çok iyi baktı

Hayatımda gitttiğim en vasat falcı evrakadaki bayandıı aradaşlarr kesinlikle vakit ve para kaybı ben nergizi şiddetle tavsiye ediyorumm.birde dasiy cafe de murat var yüzünüze bakıp konuşmaya başlıyorrr.ama evrakayı kesinlikle önermiyorumm.

merhaba ben nergize gittim yani geçmişimi,kişiliğimi falan hep bildi.birde yelize gitmeyi düşünüyordum,baktırdığın kişinin ismi yelizmiydi başkası olmasın canım çok memnun olan varda.sen böyle yazınca acaba gitmesem mi dedim:44:

merhaba ben nergize gittim yani geçmişimi,kişiliğimi falan hep bildi.birde yelize gitmeyi düşünüyordum,baktırdığın kişinin ismi yelizmiydi başkası olmasın canım çok memnun olan varda.sen böyle yazınca acaba gitmesem mi dedim:44:

vallahi güzelim ben hem nergize hem yelize gittim.nergise tabiri caizse abone oldum artık.dediği aynen yaşıyoruz.ve muratı tavsiye ediyim sana alsancak daisy cafe de o da süper bilior şok oldum şok yelize kesinlikle gitme diyorumm.

Arkadaşlarr herkes farklı düşünebilir.ben hayal kırıklığına uğramaayın diye söyledim.mesela daisy cafedeki murat 3 yıl önce ayrıldığım sevgilimin arayacağını bildi.mesela nergis hanım bana düşmanlık yapan kişiyi bildi ismen yani ben bunlara göre size söylüyorum yeliz bana hiç ama hiç bişey bilemedi.ve dediği şeyler yok dediğimde sinirlendi yani o kadar...

daisy cafe nerede tarif edebilirmisiniz ? nasıl bakıyor bide ne kadar :44:

google 'a daisy cafe alsancak yaz telefonu çıkıyor.kıbrıs şehitlerinin sonunda koton outletin yanında hemen.tarotu 25 yapmış ama sonuan kadar hakediyor arkadaşlarrr.neyse ben deneyimlerimi söylüyorum seçim sizinnn

mrhaba kızlar bende kahve falı bakıyorumm baktırmak ısteyen varsa bana msj atabılır..... nasıl baktıgımı anlatsam ınanın bos gelir anca baktırıp anlıcaksınız kızlar ilgilenen olursa yazbılrısınız :KK34:

birsugulcum merhaba daha özel mesaj hakkımız yok sana nasıl ulaşıcaz bana da bakarmısın:))

Arkadaşlar bana izmirde ki herşeyi bilen özellikle yeliz ile nergiz'in ki özellikle nergizin iletişim bilgilerini numarası olur adresi olur atabilirmisiniz özelden. Çok acil.

vallahi güzelim ben hem nergize hem yelize gittim.nergise tabiri caizse abone oldum artık.dediği aynen yaşıyoruz.ve muratı tavsiye ediyim sana alsancak daisy cafe de o da süper bilior şok oldum şok yelize kesinlikle gitme diyorumm.

Bana özelden nergizle yelizin numarasını veya adresini atabilirmisin canım :KK43:

Arkadaşlar bana izmirde ki herşeyi bilen özellikle yeliz ile nergiz'in ki özellikle nergizin iletişim bilgilerini numarası olur adresi olur atabilirmisiniz özelden. Çok acil.

yıllardır falla ilgilenen ve inceleyen biri olarak herşeyi bilen bir falcı ile tanışmadım.öyle biri olduğuna da inanmıyorum.herhalde herşeyi bilen demekle denmek istenen diğer falcılara oranla daha çok şeyi doğru olarak söyleyebilmesi.meadowscum,nergiz de herşeyi bilemiyor ama bir çok doğru tespit yapabiliyor.özel bir yeteneği olduğu kesin.beklentilerini çok yükseltmezsen, memnun kalabilirsin.mesaj kutuna bakmayı unutma :KK70:

Son düzenleyen: Moderatör:
yıllardır falla ilgilenen ve inceleyen biri olarak herşeyi bilen bir falcı ile tanışmadım.öyle biri olduğuna da inanmıyorum.herhalde herşeyi bilen demekle denmek istenen diğer falcılara oranla daha çok şeyi doğru olarak söyleyebilmesi.meadowscum,nergiz de herşeyi bilemiyor ama bir çok doğru tespit yapabiliyor.özel bir yeteneği olduğu kesin.beklentilerini çok yükseltmezsen, memnun kalabilirsin.mesaj kutuna bakmayı unutma :KK70:

Sonuç olarak zaten tamamen herşeyi bilmesini tabiki beklemiyorum ama ben geleceğe yönelik bir takım şeyler söylemesinden yanayım bir falcının en azından fikir yürütebilir : ) Bu arada mesaj sayım 100 olmadığı için cevap veremedim ama çok teşekkür ederim numara için : ) Çok işime yarıyacak. Benim neredeyse gitmediğim falcı kalmadı İzmir'de bakalım nergis hanımla nasıl bir deneyim yaşıcam. Buraya yazarım zaten. Teşekkür tekrar diğer arkadaşa da.

Ben izmirde bir çok kişiye fal baktırdım iki ay içinde kesinlikle bağımlılık değil sadece terapi gibi olabiliyor benim için. Kimi denk geldi. Kimine de bizzat kendim gittim. Şöyle kısa kısa özetlerle bilgilendiriyim sizleri ;

Boncuklu Bayram : Kıbrıs şehitlerinde efsun kafede bakım yapıyor kendisi, gelecekle veya geçmişle olan durumla alakalı olayları bilmiyor aile açısından ve senin açından karakter analizleri yapıyor. Çok kısa sürüyor açıkcası hiç beğenmedim tatmin de etmedi beni.

Sevdam Kafe, var Kızlarağasın da baya kalabalık kuyruklar oluşuyor erken saatte öyle duyduk akşam saat 6'da gittik akşam dokuza kadar bakım yapıyor kendisi. Açıkçası tatmin olmasam da memnun kaldım çünkü olayları birebir olmasa da bilebiliyor. Ve gelişi güzelden çok bilinmeyecek şeyleri söylüyor. Gidebilirsiniz yani.

Son düzenleme:
Polat Kafe : Semra ve afra hanım var kesinlikle memnun kalmadım gitmeyin, 12.5 tlye bakıyorlar. Ama çok ezbere konuşuyorlar. Hiç beğenmedim. Bilemedi her ikiside.

Son düzenleme:
X