İzmir'deki Falcılar

Fısıltı kahvede Murat diye birine baktırmıştım 3 ay önce nisan ve mayıs aylarında 2 tarih verdi söylediği tarihde dedikleri oldu.O zaman çok olmayaacak bir şey gibiydi ama iyi tutturdu.Onun burada hiç bahsi geçmemişti.Ben Orada ramazana yada Canan a baktırırım diye gittim çok sıra vardı baktıramadım.Öylesine baktırdım ama tavsiye ederim.

ramazanı tavsiye edemiyorum.canan iyi.bir de mustafa varmış orada..muratı bilmiyorum .gidip bakmalı.

ben izmirde değilim.o nedenle izmirdeki falcılarla ilgili yorum yapamıycam.nette birini buldum tesadüfen bakalım onun dedikleri ne olacak.

Fısıltıda Muratdı zannedersem Mustafa varmıydı hatırlayamadım.İsim hafızam zayıf tipinden anlarsınız.Top sakallı Saçları uzun toplamıştı.Çok hızlı anlatıyor başlarken uyarıyor çok hızlı gidince siz durdurun diyor.Ben not almak istedim dikkatim dağılıyor bitince özet geçerim istediğinizi sorabilirsiniz o zaman yazarsınız dedi.Gelecekle ilgili iyi şeyler söyledi

Son düzenleme:
Kızlar , cafe cookie de ecem diye uzun boylu , yapılı bir falcı vardı. Uzun bir süredir ona gidiyordum. Bugün tekrar gittiğimde onun ayrıldığını öğrendim. Şuan hangi cafede çalıştığını bilen var mı acaba ?

yavvv kızlar o kadar kişi nergiz hanımın telefonunu aldı hiç kimse gitmedi mi?gidenler bir yorum yapsanız bizde fikir sahibi olsak güzel olmaz mı? :)

yavvv kızlar o kadar kişi nergiz hanımın telefonunu aldı hiç kimse gitmedi mi?gidenler bir yorum yapsanız bizde fikir sahibi olsak güzel olmaz mı? :)

canım ben gittimgerçekten benim kişiliğimi,sıkıntılarımı,ailemin nasıl insanlar olduğunu bildi.yani geçmişi,karakterini çok iyi tanımlıyor,sorduğun kişilerinde nasıl insanlar olduğunu biliyor.tabi gelecek hakkında da şeyler söyledi Allah bilir geleceği tabiki ama tutarsa ileriki vakitler de yazarım canım.bence memnun kalırsın

Arkadaşlar yeni konu açamadığım için burdan soruyorum, kusura bakmayın. muğlada bildiğiniz iyi bi fazcı varmı acaba ???

teşekkür ederim kızlar cevap verdiğiniz için :) sonuçları sabırsızlıkla bekliyorum.bende öbür ay gitmeyi düşünüyorum

kızlarrrr :44:

ben telefonla konustum nergısle ama bana pek guven vermedı...evde bakıyor vs

gıden kızlardan bı konuda rıcam ? tırsmamıza gerek var mı

sevgili esans beni de sevindirir misin :) bana da özelden nergisin telefonunu gönderebilir misin..

kızlarrrr :44:

ben telefonla konustum nergısle ama bana pek guven vermedı...evde bakıyor vs

gıden kızlardan bı konuda rıcam ? tırsmamıza gerek var mı

yok canım kendi çok tatlı biri zaten yabancıları pek kabul etmek istemiyor ve erkek müşteri istemiyor.evini de ayrıca çok beğendim üst teras çok hoşuma gitti tam kahve keyiflik bir yer:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…