İzmir'deki Falcılar

hatırladığım kadarıyla canan falı oldu bittiye getiren bir falcı değildi.sonlara doğru bol bol soru sormamıza da olanak sağlamıştı.

Son düzenleme:
çilek ,aynur, resmiye bu 3 falcı bir kaç yıl önce tanıştığm ama izlerini kaybettiğim falcılar.acaba şu an nerede çalılşıyorlar bilen var mı?
Aynur Göztepe köprünün orada mercan cafe var orada bakıyor o aynurumu soruyorsunuz acaba

Esans senın kanatlarında var mı ya da basının ustunde hare

walla gıdıcem ben bu nergise senın ıcın

pamati arkadaşım,neolur neolmaz diye kanatlarım ve başımın üstünde hare var mı diye tek tek kontrol ettim.YOK:96: ben meraklısı olanları ,bir kaç tüyo almak isteyenleri ya da değişiklik olsun diyenleri sevindirmek isteyen bir adem kızıym:86:

bir arkadaşıma 2005 yılında kuşadasında tesadüfen tanıştığı birisi fal bakmış.söylediklerini harfiyen yaşamış arkadaşım.öyleleride var işte.

Aynur hn. daha önce neredeydi bilmiyorum.Ben de burada tavsiye vardı onun üzerine gittim.Tarife uyuyor konuşma tarzı şivesi biraz değişikdi.İSkambil kağıdında daha iyiyim dedi.Kahvede fena değil ben memnun kaldım.

nerede ?hangi kafede çalışıyor ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…