İzmir'deki Falcılar

numara yok mu çiçeğim :)))

gülistanla ilgili yorumları merak ediyorum

gülistana 2-3 kere gıttım soyle soyleyeyım gecmısı ve ıcınde bulundugun durumu cok ıyı bı sekılde bılıyor ama gelecekle ılgılı dedıgı seyler pek cıkmıyor yınede merak ettıgınız sorular varsa gecmısle ve suanla ılgılı bosuna falcı falcı gezıp yıne aynı parayı verecegınıze bı kere gıdın gulıstana gıdın =)

ne zamandır gitmiyorum hadi bakalım tavsiye bekliyorum yeni bir falcı lazım bana :)

selam arkadaşlar on yıldır tarot kartlarını kullanan biri olarak size fal ve falcılar konusunda biraz bilgi vermek istedim.herkesin farklı falcılardan memnun kaldığını gördüm bunların nedeni öncelikle bakan kişinin o anki psikolojisidir.diğer bir nedense bazı insanların zihninin daha rahat bazı insanların daha zor okunabilmesidir.bir çok falcının fizyonomı (yüzlerden karakter okuyabilme) özelliği vardır.islam dini bu yeteneği feraset ilmi olarak nitelendirmiştir.bu özelliği taşıyan bir falcı yorumlarında zorlanmaz.birazda telepatik yönünüz güçlüyse o kişinin geçmişini ve o anki ruh halini çok rahat anlarsınız.(arkadaşınıza senin yüzünden düşen bin parça neyin var demek gibi.)ve bir çok yorumcu aslında neye baktığını bilmez.genelde baktıran kişinin hayallerini bilir.baktıran kişide hayalleri bilindiğinde her şeyimi bildi yorumunu yapmaya açıktır.gerçekten kehanette bulunabilmek için kişinin hayallerini ayırmak ve yaşabilmesi olasılık olan olayları söyleyebilmektir.bu her zaman herkeste net olmaz olabilmeside mümkün değildir.sırf para kazanmak amacıyla kapısına gelen herkese bakım yapmak doğru değildir.bunu yapabilmeninde bir sayısı bir sınırı var.sonuçta her iki tarafta sakin ve rölax bir durumda olmalı.hangimizin her hali bu şekilde.çok sık fal baktırmak psikolojinizide kötü yönde etkileyebilir ve hayatınızı fallar yönetmeye başlayabilir.belirli zaman aralıklarıyla baktırmaya dikkat edin derim.

Gülistan ; gülistana ilk defa gittim.değişik bir fal bakma tarzı var.fincana bakarken hipnotize olup biraz kendinden geçti.ben korkabilirim diye de arada bir çekingen bir tarzda 'ben böyle bakıyorum 'dedi.oysaki korkmamıştım.geçmiş ve şimdiki durumla ilgili daha önce burada yorum yapanların söylediği gibi çok isabetli .ben sabırsızlıkla geleceğe geçmesini bekledim ama o şu anda olan ve doğru tespit yaptığı olayı farklı cümlelerle tekrar tekrar söylemeye devam etti.sanki takılmış bir plak gibiydi.ben de müdahale ettim.gelecekle ilgili bir soru sordum.yanıtladı ve tekrar şimdiki duruma dönüp yine aynı frekansa daldı.ben yine onu bir anlamda sözünü kesip ' uyandırıp ' geleceğe dönük arka arkaya (tekrar aynı frekansa dalmasın diye) sorular sorunca cevapladı.ardınan hemen bir soru sormayınca son cümlesini defalarca tekrarlıyor.anladığım kadarıyla belli bir süre sonra siz atak davranıp hazıladığınız soruları arka arkaya sormayınca, gelecek alanına çok geç geliyor ve yönlendirmez boş bırakırsanız ,tekrar şimdiye dönüyor veya aynı cümleleri ya da benzerlerini tekrarlıyor.bence yetenekli bir falcı.gelecek yorumlarının bir kısmı sevdanın söylediğinden (1 saat önce sevda fal bakmıştı) farklı hatta 2 durum tam tersi ve tabii birebir aynı şeyi söylediği de oldu.hangisi daha fazla görebiliyor ilerde ortaya çıkacak.eleştiri ;ücret fazla .tavsiye ;soru hazırlayıp gidin.

mesaj yazamıyorum adresde vermek yasak nasıl tarıf edecam bostanlı isakelenın orada

bostanlı açık hava tiyatrosunun karşısına doğru, başında bavul çanta satan bir dükkanın olduğu sokaktan giriyorsunuz sola doğru bir eczane var.oraya çok yakın.daha fazla ayrıntı açık adres yazmak olur.acaba o eczaneye sorsanız,biliyorlarmıdır ?

evet.belli aralıklarla gidilmeli.aşırı ciddiye alınmamalı.ayrıca kendimizi,çevremize yaydığımız enerjiyi bir bilgisayar gibi düşünürsek, bazı falcılar bu alana girip bizim bilgisayar programıza virüs bulaştırabilirlermiş.bunu bir yerlerde okumuştum.o yüzden falcıdan sonra dua,meditasyon,olumlama vs gibi zihinsel ,ruhsal temizlik operasyonları yapılırsa iyi olur deniyor.

fal baktırmak o an psikolojik olarak iyi geliyor moral seviyemizi yükseltiyor.söylenen zaman süreçleri genelde tahmini çok net olmuyor beklemekte sabır istiyor.o yüzden çok etkisindede kalmmak gerekiyor.

çilek ,aynur, resmiye bu 3 falcı bir kaç yıl önce tanıştığm ama izlerini kaybettiğim falcılar.acaba şu an nerede çalılşıyorlar bilen var mı?

arkadaşlar ben XXXXXXXXXXX numaralı bir kişiye baktırdım herşeyi bildi deneyebilirsiniz izmirden aradığınızı sölerseniz iyi olur

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…