İzmir'deki Falcılar

maalesef foruma yeni geldiğim için kimseye özel msj atamıyorum.
bayanlar birileri bize yardımcı olsun :) ece ve serpil nolarını atın bize lütfen.

bnde msj atamıormmm ewt bizee msj atın lütfen yaaaa(( sizin warmı bildğiniz falcı?

Ben de ozelden mesaj atamiyorum ama simdiye kadar yapilan yorumlardan anlasilan.
Kizlaragasinin oradaki sevdam kafede sevda
Topcunun orada Firinci kafede Gulistan
Bunlar da tele ihtiyac yok.
Nergiz var yeni girnede ama telefonunu veremiyorum.
Ece ye ve Serpile gitmedim bilmiyorum.
Fikir vermistir umarim sizlere...

kızlar ben neredeyse hepsıne gıttım ramazan,sevda,tayfun,gulıstan,alı bey,mujgan, murat,sevgi,gul,boncuklu bayram.....

sıze onerebıleceklerım
en basta gulıstan
murat ve ramazanada sonra baktırabılırsınız...

bu arada karsıyakada maral kafe ve ravazzaya da gıttımm unutmusum
o an cok tatmın olmamıstım ama arkadasım ve benım ıcın ravazzanın dedıklerı cıktı haberınız olsun.....

bu ramazan we murat nerde canım peki tarif edebilirmisin???

ravazze daki kadının söyledikleri banada hep çıktı yakın zamanda olacakları iyi tutturuyor bence kısa bakmasına rağmen söylemesi gereken herşeyi söylüyor laf kalabalığı yapmıyor

bayanlar ravazzaya gittim baya şey bildi (hatta sanırım herşeyi bildi :) )
şimdi gerçekleşecek şeyleri bekliyorum heyecanla. ben çok memnun kaldım.
Umarım siz de memnun kalırsınız. paylaşımlarınızı bekliyorum.

aklımda hala şu göztepe ece ve yeşilyurt ayşe (sanırım adı ayşeydi) var.
bana özelden lütfen bilgilerini yollayın. herkes aynı şeyi söylerse daha hızlı gerçekleşir di mi ama :)

göztepede eceeninn karşıyakadaki serpiliin telefon adres bilgilerini banada atabilirmisinzz kızlarrrrr rica etseemmm rawazza bildimiiiii cnmmmm bnde bii gideyimmm:))

ben bugün sevdam kafeye gittim çok merak ediyordum sevdayı saat 11 di gittiğimde yollarda çok za insan olmasına rağmen sevdam kafe doluydu sırada 18 kişi varmış şaşırdım duyunca o kadar insan ne zaman gelmiş :))) benim vaktim olmadığı için bekleyemeyeceğimi söyledim yeğeni varmış karşıya açmış oda orasıda aynı sevdam kafe ona yönlendirdiler ona baktırdım kahve ve tarot baktı idre ederdi beni pek tatmin etmedi bazı noktalarda doğru tespitlerde bulundu bakalım gelecekler ilgili söyledikleri tutacak mı

izmir gümrükte süper bir falcı biliyorum adı gülistan cafenın adını tam hatırlıyamıyorum gumrukte kucuk bır alısverıs merkezı var onun karsısında tavsıye ederım.ben su an ankarada yasıyorum ızmırdeyken her ay gıderdım cok cok basarılı anlatamam gormenız lazım...

gülistana ben de gitmiştim, çok da şaşırmıştım. hatta yorumda da yazmıştım izmirde tek geçerim diye.
olacakları söyledi ama henüz hiçbiri olmadı. merak ediyorum, acaba baktırıp da olacak dedikleri olan arkadaşlar var mı? cevaplar olumlu gelirse acayip sevinicem

senı uzmek ıstemem ama gelecekle ılgılı soyledıklerı pek cıkmıyo bana 10 tane sey soyledıyse gelecekle ılgılı 2sı cıkmıstır.fakat gecmısı ve su anda ıcınde bulundugun durumu acaıp ıyı bılıyor ve cok fazla sasırtıyo

evet kesinlikle gülistan şuan ve geçmişi deli gibi biliyor:S ama aynı şekilde gelecekle ilgili dediği şeyler çıkmadı hiç

sevgi ve nergizle ilgili yorum yazarmısınız

sevgi hanım ;bostanlıda evinde fal bakıyor.önce bir arkadaşımı gönderdim sonra da ben gittim.ücreti 20 tl.falı kahve falı ,15 dakika kadar zaman ayırıyor.sevda, gülistan,canan ,selda ya da nergiz,burcu gibi değil.onlardan daha çok etkilendim.onların fal bakmak için kahve fincanına bile ihtiyaçları yok çünkü yorumları için başka ,daha güçlü bir kanalı kullanıyorlar gibiler.sevgi hanım daha çok bazen aile ,arkadaş çevresinde insanların birbirine fal baktıkları tarzda ,fincandaki şekilleri çıkarmak için çok çabalıyor,büyük bir dikkatle uzun uzun bakıyor fincana.söylediklerinin yarısı bir çok kişiye uyabilecek tarzda 'kısa bir yolun var','uzakta ya da burada seni düşünen biri var','telefon haberin var','beklediğin bir haber var',' biraz sıkılyorsun','içinde a harfi olan biriyle karşılıklı konuşuyorsun','arasıra kalabalık yerlere giriyorsun'.'çevrende biri evleniyor' vs gibi.falın son bir dakikasında geleceğe dönük yorumlar yaptı bu kısım nispeten daha iyiydi ya da gerçekçiydi diyeyim.geçmişten bahsetmiyor.oradan bir sağlama yapamıyorsunuz.hernekadar falı bana hitap etmese de sevgi hanım doğal,kibar, düzgün bir kadın.arkadaşım onun sohbetini çok sevmiş.arada bir gitmeyi düşünüyor.bilmem emin olmak için 2.bir şans verilmeli belki de.bu satırları okuyan herkese çoook sevgiler...:80: bir daha ki sefere sevda da sıra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…