İzmir'deki Falcılar

Evet haklisin.Ozellikle hastalikla ilgili soyledikleri %80 dogru cikiyor(%100 diyemem cunki Allah bilir ve sizin dusunce enerjiniz akisi degistirebilir)Akrabamin (hemde turp gibi idi)hastalanacagini ve tedaviye cevap vermiyecegini,yine bir akrabamin babasinin 2010 yilini cikaramiyacagini bildi.
Haa bir de hic aklimda yokken ameliyat olmustum.nuda soylemisti.Ameliyattan sonra aklima geldi Sevda'nin soyledigi:)Insani soka sokuyor degil mi?Ama fal ile yatip fal ile hayat belirlemekte cok yanlis gibi gorunuyor bana.Allahtan umut kesilmemeli ve birisi boyle dedi diye de hayati ona gore duzenlememeli.Mucadele etmeli.

sevda yı bende çok merak ediyorum ama hala fırsat bulamadım bir defa gittim çok sıra vardı işim olduğu için bekleyemedim buradan takip ettiğim kadarıyla şimdiyi iyi biliyormuş bende zaten sevgilimde ayrıldım merak ettiğim ne düşündüğü hayatınd biri var mı inş sorularımın cevabını alırım :))

Valalhi güzelim bana dediği hiç bişey çıkmadıı ben memnun kalmadım sevdadan..

fal baktırmak o an psikolojik olarak iyi geliyor moral seviyemizi yükseltiyor.söylenen zaman süreçleri genelde tahmini çok net olmuyor beklemekte sabır istiyor.o yüzden çok etkisindede kalmmak gerekiyor.

vadeleri tutturabilen çok az.

'sizin düşünce enerjiniz akışı değiştirebilir' sözü güzel.

nergiz ; nergiz hanıma şimdiye kadar bir defa gittim.evinde fal bakıyor. fiyat 20 tl.yarım saate yakın zaman ayırıyor fala.gitmeden önce telefon etmek gerekiyor.nergiz hanım hakkında bu sitede yapılmış yorumların doğru olduğunu gördüm.falcı olarak diğerlerinden farkını hissettriyor.falda geçmişe biraz değindi .şimdiki zaman yorumları doğruydu.genellikle geleceğe odaklandı.bir çok falcıya oranla daha çok detay verdi.bol bol soru da sorabildim.tabii şimdilik 'söyledikleri çıkıyor mu ?' faslını yanıtlayamıyorum. yine de nergizi tanıdıgım falcılar içinde en iyiler arasına koyabilirim.

bu nergiz hanım nerde telefon numarasını bana msj atabiirmisin rica etsemmmmmm

bu nergiz hanım nerde telefon numarasını bana msj atabiirmisin rica etsemmmmmm

mesaj sayım yeter sayıya ulaşır ulaşmaz sana özelden mesaj atacağım.ya da umarım mesaj atabilen ve nergizin numarasını bilen biri sana daha önce ulaşır...

bana pek hitap etmemişti ama arayanı ya da takipçisi varsa melek adlı falcının cookie ye döndüğünü duydum

Merhaba bende mesajlarımda Nergiz hanımın telefonu vardı olumlu yorumları okuyunca mesaja bakayım telefon numarasına dedim malesef tüm mesajlarım silinmişNiye böyle oluyor bir müddet sonra mesajları siliyorlar mı?Nergiz hanımın telefonu olan bana da mesajla yollarsa sevinirim

telefonuna ulasırsan bılgı verırı mısn?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…