İzmir'deki Falcılar

arkadaşlar herkese merhaba , bende falla cok meraklıyımdır ve kendimi çok kaptırırım o yüzden artık baktırmıyorum fakat size gittiğim bir kaç falı anlatmak istiyorum.
gülizara bende baktırmıştım çok değişik bir kız insanın içini ürpertiyor bazı şeyleri evet bildi ama o kadar..
belgin beni hayatımın dönümü resmen annemle babım boşanacagına kadar herşeyı bildi... ama ilk defa da bildi arayı çok uzun tutmadan gidersiniz bir daha cok tutuuramıyor..ama bana temmuz ayında işden ayrılma ayrılırsan aralık ayına kadar işsizsin dedi aynen öyle aralıkda işe girebildim ama dediği yere değil. ,
pasaklı birsen : bu kadın işe gireceğim yeri tarıf etti ve dediği gibi oldu...ama eşin olacak kişi bir tünelden geliyor dedi anlamadım ne tüneli acaba metro mu :)
müjgan : çok sinir bir kadın.
boncuk ali : sadece kişilik analizi yapıyor.
bornovada mesken cafede : bazı kişilere tutturuyor annemle gitmiştim kardeşim cüzdanını kaybetmişti annem onuda sordu yook dedi bulunamayacak unutsun onu. ordan cıktık dolmuş duragına gitmeden kardeşim aradı cüzdanını bulmuş hehe siz düşünün artık =)
benım eski sözlümün babası hocaydı ben bunu öğrenır öğrenemz ayrıldım ve bunlar bana büyü yapmışlar ne zaman evlenmeye yaklassam pat dıye bozuluyor. bir yakınımız baktı ayaga kalktım ve buyu var ise salla dedi nasıl çığlık attıgımı bılmıyorum öne arkaya sallandım o zamndan bu yana cok korkuyorum:KK43: lütfen sizlerde çok dikkatli olun..
aslında hala merakım var göztepekedeki bayana baktırmak isterim ama korkuyorum artık kötü bir şey dendiğinde psikilolojım bozuluyor =( zaten bu tarz cinlerle fal bakanların cinleri sadece gelecekle ilgili çok küçük bir şeyı duyup onun üzerinden söylerlermiş yanı % 20 si ancak doğru... bu işin dinden çıkarılmaya kadar gidebileceğini duydum iyice korktum =(
eğlenceli zamanlar dilerim..

kızlar ihtiyacınız olursa benim de bir falcım var,karşıyaka taraflarında oturuyor. ısmi gülçin.
Kahve falı,tarot,büyü bozma gibi şeylerle ilgileniyor.
Ben her ay baktırıyorum ablama,dedikleri bir bir çıkıyor. Falı istediğiniz kadar uzatabiliyorsunuz,istediğiniz herşeyin cevabını verebiliyor.
Fiyatı da uygun...
Tarot 20
kahve 15

aklınızda bulunsun :-)
canım o dediğin bayanın numarasını bana özelden yollar mısın çok ihtiyacım var:KK43:

slm canim, önceki sayfalarda bi hocadan bahsetmissiniz, kim ve nerde bu hoca? özele yazarsan sevinirim, ben özelden yazamadigim icin burdan soruyorum

simirnacım üzülme oluyor böyle şeyler ara sıra herkesin elentiriği herkese uymuuyor :) seninle alakalı birşey yok ki :) sen tavsieyelerine devam et bence.bu falcıların sağı solu belli olmuyor ki hafif kırık oluyorlar galiba :):KK37:

slm canim bi hocadan bahetmissin, kim bu hoca ve nerde, bana özeld mesaj atarsan sevinirim

belgin kostak : bu hanımın adı çok gelmişti kulağıma.fal baktıranın adını ,hayatındaki insanların adını söyleyebildiği gibi şeyler duymuştum .inanması zordu ... falımdan çok falcıyı merak ettim :) şaka değil.kemeraltında çalıştığı plazaya 1 yıl arayla iki defa gittim.belgin hanım ne kahveye ne tarota ne suya bakıyor sadece elinizi tutuyor ,gözlerinizin içine bakarak anlatıyor hisettiklerini bana göre gördüklerini !... zaten çok iyi falcıların bu tarz araçlara ihtiyacı olmuyor ama yine de fal baktıranların yüzüne dik dik bakıp onları korkutup huzursuz etmemek için o nesnelere bakıyormuş gibi yapıyorlar.orta karar falcılar ise bu araçlara ihtiyaç duyuyor hatta tıkandıklarında kahve fincanını bırakıp tarottan da destek alıyorlar.herneyse...belgin hanıma gitmek için randevu almak gerekiyor.şanlıysanız bir ay sonraya randevu alıyorsunuz.randevu alınan gün saat dokuzda sıraya girseniz bile çoooook bekliyorsunuz.herbir kişinin bakımı 25 dakika kadar sürüyor.ama siz içerdeyken aynı süre size 7-8 dakika gibi geliyor.eğer ilk defa gidiyorsanız sizin adınızı anne babanızın adını o söylüyor ! alfabedeki harfleri kendine özgü bir yöntemle sıralıyor. sonra gözlerini gözlerinizden ayırmadan bazı sorular soruyor ama konuşmanızı istemiyor ! bazı harfleri cımbızlıyor aradan.işte o harfler sizin anne baba eş ya da çoçuğunuzun adı oluyor şaşırıyorsunuz ...hemen bir bit yeniği arayıp acaba sorduğum sorulara gözlerimin verdiği tepkiye göre mi o harfleri birleştirdi diye şüphelelenirken pat diye kardeşinizin okuduğu okulu ya da sizin çalıştığınız yerin adını birebir söylüyor bir anda. ama ilk defa gidiyorsanız bu işlem falın neredeyse yarısından fazlasını alıyor .bu kısımda belki belgin hanım sizin kaydınızı alıyor ve sizi çözmek için zaman kazanıyor.keşke anne baba vs adını ben söyleyiversem de bu kısmı geçsek vakit kazansak diye düşünseniz de bu bölümü atlamak yok.neyseki ikinci gidişinizde bu kısım daha kısa sürüyor.hemen bunları bildiğine göre herşeyi ama herşeyi =)) biliyor o zaman diye düşünmeyin sakın.tabii ki o da izin verilen kadarını bilebiliyor . şu anda olanları iyi ortaya koyuyor.bana söylediklerinin bir kısmı çıktı ,diğerleri beklemede.evet sıra dışı bir yeteneği var.ama kötüyü söyleme eğilimi de var.(doğru çıkar ya da çıkmaz)hastalık,kayıp gibi şeyleri duymak istemiyorsanız önceden uyarın belgin hanımı.benim gibi fala yarı ciddi,yarı şaka bakan işi daha çok eğlence olarak gören biri için bunlar gereksiz yükler bence.bu arada belgin hanım hoca,hacı,cnci,byu bzucu vs tarzı biri değil.ücret 100 tl civarı.haklısınız...pahallı!

eger bir falcı hoca tavsiye ediyorsa hoca ve falcı ortaktır.illa bende büyü var diyorsan ve inanıyorsan ben sana daha uygun birini tavsiye ederim ve kesi sonuç elde edersin.

Sevgili missdance ozelden mesaj atamiyorum.Bana ozelden bir not yazarsan sanirim onu cevaplamak icin mesaj gonderebilirim sana.Tesekkurler.:KK54:

ben daha önce müjgan iyi demiştim,geçen gün gittim tekrar...
bütün laflarımı geri alıyorum!hiç bir şey bilemediği gibi çok küfürlü konuşuyor ve rahatsız edici şekilde davranıyordu...
cidden moralim bozuldu,ne işim var benim burada diye sorarak çıktım kendime.

ne kadar zaman sonra diye kesin birşey söyleyemez ama bitmeden görürsün etkisini ama oldu diye arım bırakmamak gerekli

ayrıca şevket değil şefik

Canim tesekkur ederim ama sana yinede ozel mesaj atamiyorum maalesef.Bana bu hocanin numarasini ozelden yazarmisin rica etsem.

Bu arada YeniGirne'de mi neredeydi o bayanın numarasını bende alabilir miyim ?

MRH KIZLAR BENDE FALL bakıyorum mesela arkadaslarıma veya komsularıma baktıgımda hep cıktıgını sölerler ama bazzende cıkınca cok uzluyorum cunku kötu durumlar göruyorum ayına varmadılar oluyor bana verılen bu durumda ALLAH VERGISI SANIRIM ama ben bu fal bakmamı evıme katkı vermek amacıyla yapmak ısterım benım hıslerım cok kuvvetlı ve görduklerım söle bır olayımı anlatayım sıze gecenlerde bır sıtede 101oynuyordum bır kız vardı masada slmlastık ve kıza dedımkı dırek senın canın sıkkın sen nısanlanıpayrılmısın dedım yemın edıyorum kız sok oldu sen benı tanıyorsun dedı bana sonra bana msnesını verdı bak abla dıye bıra baktım msnede ona fal yanı bu kızlar paylasmak ıstedım bunu sızle k.i bakın

MRH KIZLAR BENDE FALL bakıyorum mesela arkadaslarıma veya komsularıma baktıgımda hep cıktıgını sölerler ama bazzende cıkınca cok uzluyorum cunku kötu durumlar göruyorum ayına varmadılar oluyor bana verılen bu durumda ALLAH VERGISI SANIRIM ama ben bu fal bakmamı evıme katkı vermek amacıyla yapmak ısterım benım hıslerım cok kuvvetlı ve görduklerım söle bır olayımı anlatayım sıze gecenlerde bır sıtede 101oynuyordum bır kız vardı masada slmlastık ve kıza dedımkı dırek senın canın sıkkın sen nısanlanıpayrılmısın dedım yemın edıyorum kız sok oldu sen benı tanıyorsun dedı bana sonra bana msnesını verdı bak abla dıye bıra baktım msnede ona fal yanı bu kızlar paylasmak ıstedım bunu sızle k.i bakın :)

arkadaslar bende fal bakıyorum herzman cıktıgı sölenır söle bır olayımı anlatayım sıze ben bır oyun sıtesınde oyun oynuyodum orda bır bayanla slmlastık ve bayana dedımkı cok sıkıntılısınız dedım nısanlanıp ayrılmıssın sen uzme kendını dedım bayan sok oldu ama suan sıze nekadar anlatsam yalan gelebılır ama yasamak lazımm sadece sıze anlatmak ıstedım cok söledıklerım cıkmıstırr kızlarpaylasmak ıstedım :KK70:

X